Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Podžus šogad piekto reizi sasniedz "Futures" pusfinālu

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Podžus šogad piekto reizi sasniedz "Futures" pusfinālu
Mārtiņš Podžus. Foto: www.prezidentotaure.lt

Mārtiņš Podžus sestdien spēlēs Košalinas ITF M15 vienspēļu turnīra pusfinālā un vēlāk kopā ar brāli Jāni sacentīsies dubultspēļu finālā.

ATP ranga 467. vietā esošais Podžus šodien vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā 71 minūtē ar 6:1, 6:2 uzvarēja Polijas tenisistu Filipu Kolasinski (ITF 2560.), kuram tas bija dienas otrais mačs, pirms tam pabeidzot vakar iesākto 2. kārtas cīņu.

Ar ceturto numuru izsētais Podžus rīt plkst. 12:00 pusfinālā tiksies ar pirmā numura īpašnieku Ivanu Ņedeļko (ATP 363.), kuram viņš šogad ar 6:3, 6:7(3), 2:3 zaudēja Viļņas M15 turnīra ceturtdaļfinālā. Mārtiņam šogad ir 0-4 bilance pusfinālos.

Mārtiņš pēc iekļūšanas vienspēļu pusfinālā kopā ar brāli Jāni uzvarēja dubultspēļu pusfinālā – 6:3, 7:5 pret poļu duetu Jans Galka/Pjotrs Galuss.

Ar otro numuru izsētie brāļi sestdien finālā plkst. 16:00 tiksies ar neizsētajiem vāciešiem Hasanu Ibrahimu un Timo Štoderu, cenšoties iegūt sezonas otro trofeju. Viņi jūlijā uzvarēja M15 turnīrā Pještjani.

Arī Košalinas turnīrs notiek uz māla seguma. Mārtiņš ATP vienspēļu rangam šonedēļ ieguvis četrus punktus, bet abi brāļi dubultspēļu ieskaitē garantējuši sešus punktus.