Nākamā lapa

Federers Maiami turnīru sāk ar grūtu uzvaru pār amerikāņu tīni Tiafo (1) 26.03.2017 00:00

Ar sarežģītā cīņā gūtu uzvaru pār 19 gadus veco amerikāni Frensisu Tiafo Maiami "Masters 1000" turnīru Rodžers Federers, pirmajā cīņā Floridā uzvarot ar rezultātu 7:6(2), 6:3.

Lučiča-Baroni šogad otro reizi sagrauj Radvaņsku (1) 25.03.2017 23:00

Neskatoties uz spēlēšanu lielā vējā, Mirjana Lučiča-Baroni Maiami turnīra 3. kārtas spēlē nodemonstrēja žilbinošu tenisu un ar 6:0, 6:3 sagrāva Agņešku Radvaņsku.

Mugurusa atspēlē mačbumbu, Indianvelsas čempione Vesņina neizglābjas (1) 25.03.2017 00:00

Ļoti sarežģītā mačā Maiami turnīra 2. kārtā uzvarēja Spānijas labākā tenisiste Garbinje Mugurusa, kura atspēlēja vienu mačbumbu un ar 0:6, 7:6(6), 6:4 pieveica Kristīnu Makheilu. Tikmēr jau pirmajā mačā Floridā fiasko cieta Indianvelsas čempione Jeļena Vesņina.

Mateka-Sendsa sev dzimšanas dienā uzdāvina uzvaru pār Svitoļinu 24.03.2017 06:00

Jau pirmajā mačā Maiami WTA "Premier Mandatory" turnīrā zaudēja pasaules 10. rakete Eļina Svitoļina, kura ar 5:7, 4:6 piekāpās Betānijai Matekai-Sendsai.

Hāss šogad joprojām bez uzvarām 23.03.2017 09:00

Pēc 10 dienām 39. dzimšanas dienu svinošais Vācijas tenisa veterāns Tomijs Hāss šosezon arvien nespēj gūt pirmo uzvaru, trešdien zaudējot Maiami "Masters 1000" turnīra 1. kārtā, kur viņam nedaudz pietrūka mačā pret Jirži Veseliju – 7:6(5), 3:6, 5:7.

Federers piekto reizi triumfē Indianvelsā, iegūst 90. ATP titulu (7) 20.03.2017 01:11

Rodžers Federers svētdien turpināja dominēt pret Stenu Vavrinku, savu tautieti pieveicot jau 20. reizi – 6:4, 7:5 Indianvelsas "Masters 1000" turnīra finālā. Federers sezonas pirmajā "māsterī" uzvarēja piekto reizi, ar šo panākumu svinot 90. ATP vienspēļu titula izcīnīšanu.

Vesņina Indianvelsā izcīna karjeras nozīmīgāko vienspēļu titulu (2) 20.03.2017 00:00

Dubultspēļu speciāliste Jeļena Vesņina svētdien triumfēja Indianvelsas WTA "Premier Mandatory" turnīrā, svinot karjeras vērtīgā vienspēļu titula iegūšanu. Vesņina divu Krievijas spēlētāju cīņā ar 6:7(6), 7:5, 6:4 uzveica Svetlanu Kuzņecovu, kurai pēdējos divos setos bija breika pārsvars.

Džokovičs un Marejs nespēlēs Maiami 19.03.2017 20:00

Jaunnedēļ Maiami gaidāmais sezonas otrais "Masters 1000" turnīrs notiks bez pasaules pirmo divu numuru piedalīšanās. Gan Endijam Marejam, gan Novakam Džokovičam ir elkoņa savainojums.

Indianvelsas finālā Federers pret Vavrinku (4) 18.03.2017 23:00

Indianvelsas vīriešu turnīra pēdējā mačā būs abu Šveices labāko tenisistu duelis – Stens Vavrinka pret Rodžeru Federeru. Tas kļuva zināms sestdien, kad abi uzvarēja divus setu mačos pusfinālos.

Kuzņecova apspēlē Pliškovu, noorganizē Krievijas finālu Indianvelsā 18.03.2017 10:00

Prestižā Indianvelsas WTA "Premier Mandatory" turnīra finālu izspēlēs divas Krievijas tenisistes – Svetlana Kuzņecova un Jeļena Vesņina, kuras piektdien pusfinālos pieveica attiecīgi Karolīnu Pliškovu (7:6(5), 7:6(2)) un Kristinu Mladenoviču (6:3, 6:4).

Sokam uzvara pār Nišikori dod pirmo "Masters" pusfinālu 18.03.2017 09:00

Šogad lieliski spēlējošais amerikānis Džeks Soks piektdien Indianvelsā ar 6:3, 2:6, 6:2 pieveica Kei Nišikori, pirmoreiz "Masters 1000" sērijas turnīros tiekot līdz pusfinālam.

Mladenovičai pirmā uzvara pār Vozņacki nodrošina Top 20 debiju (1) 17.03.2017 10:00

Pirmoreiz "Premier Mandatory" līmeņa sacensību pusfinālā spēlēs Kristina Mladenoviča un Jeļena Vesņina. Francijas tenisiste vakar Indianvelsā ar 3:6, 7:6(4), 6:2 pieveica Karolīnu Vozņacki, bet Krievijas sportistei 6:2, 4:6, 6:3 uzvara pār Venusu Viljamsu.

Vavrinka apspēlē Tīmu, Karenjo Busta pirmoreiz iekļūst "Masters" pusfinālā 17.03.2017 09:00

Ceturtdien Indianvelsas vīriešu turnīrā tika noskaidrots pirmais pusfināla pāris. "US Open" čempions Stens Vavrinka ar 6:4, 4:6, 7:6(2) pieveica Dominiku Tīmu, nopelnot maču ar dažas stundas agrāk karjeras lielāko panākumu sasniegušo spāni Pablo Karenjo Bustu. Viņš atspēlēja divas mačbumbas un trīs setu duelī uzvarēja Pablo Kuevasu – 6:1, 3:6, 7:6(4).

Pliškova sesto reizi pēc kārtas pārspēj Mugurusu 16.03.2017 08:00

Čehijas pirmā rakete Karolīna Pliškova Indianvelsā turpināja dominanci pār Spānijas vadošo spēlētāju Garbinji Mugurusu, viņu prestižā turnīra ceturtdaļfinālā uzveicot divos taibreikos – 7:2 un 7:5.

Federers arī Indianvelsā uzvar Nadalu, Kirjoss vēlreiz sakauj Džokoviču (5) 16.03.2017 07:00

Rodžers Federers ar fantastisku sniegumu trešdien Indianvelsas "Masters 1000" turnīra 4. kārtas mačā izrēķinājās ar Rafaelu Nadalu – 6:2, 6:3. Šveicietis ceturtdaļfinālā tiksies ar Niku Kirjosu, kurš otrajā turnīrā pēc kārtas "noservēja" Novaku Džokoviču, viņu pieveicot ar rezultātu 6:4, 7:6(3).

Mugurusa pārtrauc Svitoļinas 15 uzvaru sēriju, Vesņina pieveic Kerberi (5) 15.03.2017 10:00

Otrdien Indianvelsā pirmo zaudējumu kopš 20. janvāra piedzīvoja Ukrainas labākā tenisiste Eļina Svitoļina, kura "Premier Mandatory" turnīra 4. kārtas spēlē ar rezultātu 6:7(5), 6:1, 0:6 zaudēja Garbinjei Mugurusai.

Džokovičs apspēlē Del Potro, svin 300. "Masters" uzvaru 15.03.2017 09:00

Indianvelsas turnīra 3. kārtā ar rezultātu 7:5, 4:6, 6:1 pieveicot Huanu Martinu Del Potro, pieckārtējais čempions Novaks Džokovičs otrdienas vakarā guva jubilejas 300. uzvaru "Masters 1000" spēlēs.

Mladenoviča viegli izrēķinās ar 2015. gada Indianvelsas čempioni Halepu 14.03.2017 00:00

Rumānijas labākā tenisiste Simona Halepa šogad joprojām nespēj gūt divas uzvaras pēc kārtas un Indianvelsas "Premier Mandatory" turnīra 3. kārtas mačā ar 3:6, 3:6 zaudēja Kristinai Mladenovičai.

Cibulkova atspēlē mačbumbu pret Kristīnu Pliškovu (4) 13.03.2017 09:00

Tuvu lielai uzvarai svētdienas vakarā Indianvelsas sieviešu turnīrā bija Kristīna Pliškova, kurai neizdevās realizēt mačbumbu zaudējuma pret Dominiku Cibulkovu – 6:2, 6:7(4), 6:7(5).

Frics pārspēj Čiliču, gūstot karjeras pirmo Top 10 uzvaru 13.03.2017 08:00

Atspēlējoties mačā pret Marinu Čiliču (4:6, 7:5, 6:4), Indianvelsā karjeras lielāko uzvaru svētdien svinēja amerikāņu tīnis Teilors Frics.

Venusa Viljamsa veterānu cīņā atspēlē trīs mačbumbas pret Jankoviču 12.03.2017 09:00

Turnīrā ceļgala savainojuma dēļ nespēlējot Serēnai Viljamsai, Indianvelsa gandrīz agri zaudēja arī otru māsu, taču Venusai izdevās atspēlēt trīs mačbumbas pret Jeļenu Jankoviču un Serbijas tenisisti uzvarēt ar rezultātu 1:6, 7:6(5), 6:1.

Marejam Indianvelsā fiasko jau pirmajā spēlē, izstājas arī Tsonga (4) 12.03.2017 08:00

Karjeras lielāko uzvaru Indianvelsā svinēja Kanādas tenisists Vaseks Pospišils, kurš sezonas pirmā "Masters 1000" sērijas turnīra 2. kārtas spēlē ar 6:4, 7:6(5) pieveica ranga līderi Endiju Mareju. No Top 10 spēlētājiem pirmo barjeru nespēja pārvarēt arī Žo-Vilfrīds Tsonga, bet karjeras 400. uzvaru svinēja Filips Kolšraibers.

Deivisa kausā ierosina atteikties no piecu setu spēlēm (6) 09.03.2017 22:22

Turpinot samazināt tenisistu slodzes Deivisa kausā, Starptautiska Tenisa federācija (ITF) drīzumā varētu veikt kārtējās izmaiņas prestižā turnīra noteikumos, kas būtiski atvieglos sportistu cīņas izlašu sastāvā.

Viljamsa nespēlēs Indianvelsā un Maiami, ļaujot Kerberei atgūt ranga 1. vietu (1) 08.03.2017 09:00

Sezonas pirmie divi WTA "Premier Mandatory" sērijas turnīri notiks bez pasaules labākās spēlētājas Serēnas Viljamsas, kura ceļgala savainojuma nevarēs spēlēt gan Indianvelsā, gan Maiami.

Curenko perfekta finālos, Meksikā izcīna trešo WTA titulu (3) 05.03.2017 09:00

Akapulko WTA "International" sērijas turnīrs beidzās ar Ukrainas tenisistes Ļesjas Curenko triumfu. Viņa finālā ar 6:1, 7:5 pieveica Francijas pārstāvi Kristinu Mladenoviču, arvien bez zaudējumiem cīnoties WTA finālos (3-0). Tikmēr tādas pašas nozīmes turnīrā Kualalumpurā karjeras pirmo vienspēļu titulu izcīnīja talantīgā Austrālijas tenisiste Ešlija Bārtija, kura finālā ar 6:3, 6:2 sagrāva Japānas sportisti Nao Hibino.

Kverijs ar fantastisku tenisu Akapulko finālā sakauj Nadalu 05.03.2017 08:00

Pirmoreiz piecos mačos pieveicot Rafaelu Nadalu (6:3, 7:6(3)), par Akapulko "ATP World Tour 500" sacensību čempionu sestdienas vakarā kļuva Sems Kverijs.

Marejs pirmoreiz uzvar Dubaijas turnīrā 04.03.2017 19:00

Sezonas pirmo titulu sestdien Dubaijā izcīnīja ATP ranga līderis Endijs Marejs, kurš "ATP World Tour 500" sacensību finālā ar 6:3, 6:2 sagrāva ļoti nesekmīgi nospēlējušo Fernando Verdasko.

Kirjoss ar fenomenālu servēšanu uzvar Džokoviču (3) 03.03.2017 09:00

Mačā ne reizi nezaudējot servi, Niks Kirjoss ceturtdienas vakarā Akapulko "ATP World Tour 500" turnīra ceturtdaļfinālā ar 7:6(7), 7:5 pieveica pasaules otro numuru Novaku Džokoviču.

Marejs atspēlē septiņas mačbumbas pret Kolšraiberu (1) 02.03.2017 21:21

Iespaidīga aizbēgšana no zaudējuma ceturtdienas vakarā Dubaijā izdevās pasaules pirmajam numuram Endijam Marejam, kurš "ATP World Tour 500" sacensību ceturtdaļfinālā atspēlēja septiņas mačbumbas un ar rezultātu 6:7(4), 7:6(18), 6:1 pieveica Filipu Kolšraiberu.

Del Potro nenosargā pārsvaru un zaudē Džokovičam 02.03.2017 10:00

Akapulko "ATP World Tour 500" sacensībās līdz ceturtdaļfināliem tika visi Top 4 izsētie spēlētāji, ieskaitot Novaku Džokoviču. Viņam no favorītiem 2. kārtas mačos klājās visgrūtāk, atspēlējoties pret Huanu Martinu Del Potro – 4:6, 6:4, 6:4.

Federers neizmanto trīs mačbumbas un apbrīnojamā spēlē zaudē Donskojam (2) 01.03.2017 21:00

Dubaijas "ATP World Tour 500" ceturtdaļfināli notiks bez septiņkārtējā čempiona Rodžera Federera, kurš trīs reizes izlaida uzvaru mačā pret Jevgeņiju Donskoju, Krievijas tenisistam zaudējot ar rezultātu 6:3, 6:7(7), 6:7(5). Federeram 2. seta taibreikā bija trīs mačbumbas, 3. setā viņš neizservēja maču un vēlāk no 5:1 zaudēja taibreiku.

Šarapovai piešķir jau trešo "wildcard", Marejs protestē (16) 01.03.2017 13:59

Pasaules labākais tenisists vīriešu konkurencē Endijs Marejs uzskata, ka par dopinga lietošanu diskvalificētajiem spēlētējiem nevajadzētu piešķirt "wildcard". Marija Šarapova saņēmusi jau trīs uzaicinājumus piedalīties turnīros.

Dubaijas čempions Vavrinka zaudē jau pirmajā mačā (1) 28.02.2017 16:00

Stenam Vavrinkam Dubaijas "ATP World Tour 500" čempiona titula aizstāvēšana otrdien beidzās ar zaudējumu jau 1. kārtā bosnietim Damiram Džumhuram ar rezultātu 6:7(4), 3:6.

Tīms pārliecinoši uzvar Rio, Tsonga čempions otro nedēļu pēc kārtas 27.02.2017 00:00

Dominiks Tīms svētdien Riodežaneiro izcīnīja otro "ATP World Tour 500" titulu, finālā ar 7:5, 6:4 pieveicot Pablo Karenjo Bustu. Tikmēr Žo-Vilfrīds Tsonga par čempionu kļuva otro nedēļu pēc kārtas, Roterdamas kronim pievienojot arī titulu Marseļā, kur ar 6:4, 6:4 apspēlēja Luku Puiji. Savukārt Delrejbīčas fināls nenotika, jo Milošs Raoničs savainojuma dēļ nebija spējīgs spēlēt pret Džeku Soku.

WTA teniss Budapeštā atgriežas ar ungārietes Babošas triumfu 26.02.2017 18:00

Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā pēc trīs gadu pārtraukuma atkal notika WTA līmeņa turnīrs, tajā par čempioni kļūstot ar pirmo numuru izliktajai mājiniecei Timejai Babošai. Viņa finālā ar 6:7(4), 6:4, 6:3 apspēlēja Čehijas pārstāvi Luciju Šafāržovu.

Svitoļina Dubaijā izcīna karjeras nozīmīgāko titulu un nodrošina Top 10 debiju (4) 25.02.2017 21:00

Dubaijas finālā ar 6:4, 6:2 sakaujot Karolīnu Vozņacki, Ukrainas labākā tenisiste Eļina Svitoļina ne vien izcīnīja karjeras nozīmīgāko titulu, pirmoreiz uzvarot "Premier" turnīrā, bet arī ar šo panākumu nodrošināja ranga Top 10 debiju.

Tsonga pusfinālā aptur Marseļas čempionu Kirjosu 25.02.2017 19:00

Žo-Vilfrīds Tsonga sestdien Marseļas pusfinālā ar 7:6(5), 2:6, 6:4 pieveica pagājušā gada čempionu Niku Kirjosu, gūstot astoto uzvaru pēc kārtas un nokļūstot viena panākuma attālumā no sava trešā titula šajā Francijas pilsētā.

Šomēnes Latvijā redzētais norvēģis Rūds sasniedz pirmo ATP pusfinālu (3) 25.02.2017 08:00

Februāra sākumā Deivisa kausa Eiropas/Āfrikas zonas 2. grupas mačā Jelgavā pret Latviju spēlējušais 18 gadus vecais norvēģis Kaspers Rūds šonedēļ aizvada neilgās karjeras labāko ATP turnīru, pirmoreiz šajā līmenī tiekot līdz pusfinālam.

Kerbere neizmanto iespēju atgriezties ranga virsotnē 24.02.2017 20:00

Vācijas pirmā rakete Andželike Kerbere šomēnes neatgriezīsies WTA ranga 1. vietā, jo viņa nespēja uzvarēt Dubaijas "Premier 5" turnīrā, kur pusfinālā ar 3:6, 6:7(3) zaudēja Eļinai Svitoļinai, Ukrainas tenisistei piekāpjoties jau trešo reizi pēc kārtas.

17 gadus vecā Bellisa apspēlē Radvaņsku (1) 22.02.2017 22:00

Pārsteigumiem bagātajā Dubaijas turnīrā ceturtdaļfinālu sasniegt nespēja 2012. gada čempione Agņeška Radvaņska, kura ar rezultātu 4:6, 6:2, 2:6 piekāpās Sisi Bellisai. Amerikāņu tīne guva karjeras lielāko uzvaru, nodrošinot maču ar citu bijušo čempioni, 2011. gada uzvarētāju Karolīnu Vozņacki.