Nākamā lapa

Kvitovai atgriešanās, no favorītiem pirmais sāk Tīms 28.05.2017 09:00

Kā jau ierasts, "French Open" sākas svētdienā, kad tiek izspēlēti 16 mači abos vienspēļu turnīros. Dāmu sacensībās šodien uzstāsies gan ranga līdere Andželike Kerbere, gan sezonu tikai tagad sākošā Petra Kvitova, bet kungu turnīrā vienīgais Top 10 pārstāvis pirmajā dienā būs Dominiks Tīms.

Stousurai uzvara Strasbūrā ļauj nosargāt Austrālijas pirmās raketes godu 27.05.2017 20:00

Samanta Stousura sestdien Strasbūras finālā divu Austrālijas spēlētāju mačā pieveica Darju Gavrilovu, neļaujot viņai iegūt pirmo titulu un Austrālijas pirmās raketes godu. Tikmēr Nirnbergā otro gadu pēc kārtas triumfēja Nīderlandes tenisiste Kiki Bertensa.

Tsonga pirmoreiz uzvar māla turnīrā 27.05.2017 19:00

Francijas tenisists Žo-Vilfrīds Tsonga šonedēļ Lionā paveica ko tādu, kas viņam līdz šim spilgtās karjeras laikā nebija izdevies. Tsonga pirmoreiz uzvarēja ATP māla seguma turnīrā, triumfējot Lionā. Tikmēr Ženēvā otro gadu pēc kārtas čempiona godā Stens Vavrinka.

2012. gada fināliste Erani viegli kvalificējas "French Open" (1) 26.05.2017 19:00

Spēlēšanu "French Open" pamatturnīrā ar kvalifikācijas palīdzību nopelnīja Parīzē pirms pieciem gadiem līdz finālam tikusī Itālijas tenisiste Sāra Erani. Tādā pašā veidā prestižajā turnīrā iekļuva arī francūzis Pols Anrī Matjē, kuram šomēnes būs pēdējais uznāciens "Roland Garros" kortos.

Azarenka un Kvitova spēlēs Vimbldonā (1) 23.05.2017 13:30

Divkārtējās "Grand Slam" čempiones Viktorija Azarenka un Petra Kvitova paziņoja par piedalīšanos prestižākajās zālāja sacensībās – Vimbldonā, kas abām būs viens no gada pirmajiem turnīriem.

Džokoviča jaunais treneris būs Agasi (16) 21.05.2017 20:00

ATP reitinga otrais numurs Novaks Džokovičs pēc zaudējuma Romas "Masters 1000" turnīra finālā Aleksandram Zverevam (4:6, 3:6) apstiprināja jau iepriekš izskanējušo informāciju par to, ka viņu drīzumā trenēs titulētais amerikānis Andrē Agasi.

Zverevs sakauj Džokoviču un izcīna pirmo "Masters" titulu (9) 21.05.2017 19:00

20 gadu vecumā par "Masters 1000" sērijas turnīra uzvarētāju kļuva Vāciju pārstāvošais krievs Aleksandrs Zverevs, kurš Romas turnīra finālā ar 6:4, 6:3 pieveica četrkārtējo čempionu Novaku Džokoviču. Zverevs rīt debitēs ranga pirmajā desmitniekā, ieņemot 10. vietu.

Svitoļina Romas finālā pārtrauc Halepas 10 uzvaru sēriju 21.05.2017 17:00

Ukrainas labākā tenisiste Eļina Svitoļina svētdien Romā izcīnīja sezonas ceturto titulu, "Premier 5" turnīra finālā ar 4:6, 7:5, 6:1 pieveicot Simonu Halepu.

Zverevam pirmais "Masters" fināls 20.05.2017 22:22

Vācijas tenisa talants Aleksandrs Zverevs svētdien Romā spēlēs pirmo "Masters 1000" finālu, sacenšoties ar četrkārtējo čempionu Novaku Džokoviču.

Mugurusai kārtējais savainojums, Svitoļina kļūst par sezonas līderi (2) 20.05.2017 19:30

"French Open" čempione Garbinje Mugurusa astoņas dienas pirms prestižā turnīra sākuma kakla savainojuma dēļ izturēja tikai 22 minūtes Romas "Premier 5" turnīra pusfinālā pret Eļinu Svitoļinu. Ukrainas tenisiste ar 4:1 uzvaru kļuva par sezonas līderi ne vien uzvaru, bet arī punktu ieskaitē.

Pliškova neizmanto iespēju pacelties uz 2. vietu rangā (2) 19.05.2017 21:00

Pirmoreiz sešos mačos zaudējot Ukrainas tenisistei Eļinai Svitoļinai (2:6, 6:7(9)), Karolīna Pliškova Romā neizmantoja iespēju jau māla sezonas laikā nodrošināt pakāpšanos uz 2. vietu WTA vienspēļu rangā.

Tīms pārtrauc Nadala 17 uzvaru sēriju (7) 19.05.2017 20:00

Dominiks Tīms piektdien Romas "Masters 1000" turnīra ceturtdaļfinālā ar 6:4, 6:3 sakāva šogad līdz šim uz māla nezaudējušo Rafaelu Nadalu, kurš bija sakrājis 17 panākumus pēc kārtas.

Del Potro kārtējo reizi pieveic Nišikori, Isners izslēdz Vavrinku 18.05.2017 22:22

Huans Martins Del Potro piekto reizi sešās cīņās pārspēja Kei Nišikori, japāni ar 7:6(4), 6:3 uzveicot Romas turnīra 3. kārtā. Sezonas labāko uzvaru guva arī Džons Isners, kuram 7:6(1), 6:4 panākums pār Stenu Vavrinku.

Kontaveita izmanto iespēju uzvarēt ranga līderi Kerberi (7) 17.05.2017 18:00

Igaunijas pirmā rakete Anete Kontaveita Romā kļuva par kārtējo tenisisti, kura šogad izmantoja iespēju ar uzvaru pār Andželiki Kerberi (6:4, 6:0) tikt pie karjeras lielākā panākuma.

Šarapovai melnā diena – Romā izstāšanās savainojuma dēļ 16.05.2017 23:00

Otrdiena ļoti neveiksmīga bija Krievijas tenisistei Marijai Šarapovai, kura nedabūja "French Open" turnīra "wild card" un divas stundas vēlāk kājas savainojuma dēļ bija spiesta izstāties Romas "Premier 5" turnīra 2. kārtas mačā pret Mirjanu Lučiču-Baroni – 4:6, 6:3, 2:1.

Ferers svin 700. uzvaru, Berdiham 600 16.05.2017 20:00

35 gadus vecais spānis Davids Ferers otrdien Romā kļuva par 13. tenisistu, kurš sasniedzis 700 uzvaru robežu. Ferers jubilejas panākumu guva mačā pret savu tautieti Felisiano Lopesu – 4:6, 6:3, 6:1.

Del Potro Romā pārspēj Dimitrovu 15.05.2017 23:30

Kamēr Romas "Masters 1000" turnīrā Top 8 izsētie spēlētāji cīņā iesaistīsies no 2. kārtas, jau pirmajā posmā notika viena spēle ar bijušo Top 10 spēlētāju piedalīšanos. Huans Martins Del Potro ar 3:6, 6:2, 6:3 pieveica Grigoru Dimitrovu, savstarpējos maču bilanci uzlabojot līdz 5-0.

Māla speciālists Monako beidz karjeru (4) 15.05.2017 18:00

Par profesionālās karjeras beigšanu pirmdien, 15. maijā, paziņoja 33 gadus vecais Argentīnas tenisists Huans Monako.

Nadals uzvar arī Madridē, izcīna 30. "Masters" titulu (3) 14.05.2017 22:00

Rafaels Nadals šosezon uz māla turpina spēlēt bez zaudējumiem (15-0), Madridē izcīnot jau trešo titulu pēc kārtas. Finālā ar 7:6(8), 6:4 uzveicot Dominiku Tīmu, Nadals svinēja 30. "Masters 1000" sērijas titulu, atkārtojot Novakam Džokovičam līdz šim piederējušo rekordu.

Halepa otro gadu pēc kārtas uzvar Madridē (3) 13.05.2017 23:00

Rumānijas labākā tenisiste Simona Halepa sestdien aizstāvēja Madrides WTA "Premier Mandatory" titulu, finālā ar 7:5, 6:7(5), 6:2 pieveicot Francijas pārstāvi Kristinu Mladenoviču.

Nadals pārtrauc septiņu zaudējumu sēriju pret Džokoviču 13.05.2017 19:00

Rafaela Nadala un Novaka Džokoviča 50. duelis beidzās ar spāņa uzvaru Madrides "Masters 1000" turnīra pusfinālā – 6:2, 6:4.

Nadals Madridē kļūst par sezonas līderi, pusfinālā sacentīsies ar Džokoviču 12.05.2017 20:00

Madrides "Masters 1000" turnīra ceturtdaļfinālā ar 7:6(3), 6:2 pieveicot Davidu Gofānu, Rafaels Nadals kļuva par sezonas līderi punktu ieskaitē un nopelnīja pusfināla maču pret Novaku Džokoviču, kas būs abu 50. duelis.

Marejs zaudē Čoričam, Tīms atspēlē 5 mačbumbas pret Dimitrovu 11.05.2017 20:00

Endijs Marejs turpina nesekmīgi spēlēt māla sezonas laikā, ceturtdien Madrides "Masters 1000" turnīra 3. kārtas mačā ar 3:6, 3:6 zaudējot Bornam Čoričam, kurš tika pie karjeras lielākās uzvaras.

Pērs izslēdz Vavrinku, Almagro pažēlo Džokoviču (2) 11.05.2017 01:00

Madrides "Masters 1000" turnīra 3. kārtā no grandiem neiekļuva tikai trešais numurs Stens Vavrinka, kurš ar 5:7, 6:4, 2:6 zaudēja savam draugam Benuā Pēram. Grūtas uzvaras trīs setu spēlēs guva Rafaels Nadals un Novaks Džokovičs, turklāt serbs pēdējā setā ar 0:3 bija iedzinējos pret Nikolasu Almagro.

Bušāra sagrauj Kerberi, kura izstājas vienu geimu pirms beigām (5) 10.05.2017 22:30

Juženija Bušāra pēc Marijas Šarapovas pieveikšanas Madridē pārspēja arī pasaules otro raketi Andželiki Kerberi, kura izstājās, rezultātam esot 3:6, 0:5.

Karlovičs atspēlē četras mačbumbas pret Bautistu Agutu 09.05.2017 22:00

Iespaidīgā veidā piecu zaudējumu sēriju Madrides turnīrā pārtrauca uz māla tradicionāli pieticīgus rezultātus gūstošais Ivo Karlovičs, kurš trīs taibreiku mačā atspēlēja četras mačbumbas un ar 7:6(4), 6:7(9), 7:6(7), pieveica Roberto Bautistu Agutu.

Madrides čempione Halepa izglābjas no zaudējuma pret Vinči (2) 09.05.2017 21:00

Pēdējā setā esot vadībā ar 5:2 un nokļūstot tikai divu punktu attālumā no uzvaras, Itālijas veterāne Roberta Vinči tomēr nespēja pieveikt Madrides "Premier Mandatory" sērijas turnīra čempioni Simonu Halepu, rumānietei zaudējot ar rezultātu 3:6, 6:2, 6:7(2).

Bušāra pirmoreiz pieveic "blēdi" Šarapovu (7) 09.05.2017 00:30

Marijas Šarapovas otrais turnīrs pēc dopinga diskvalifikācijas izciešanas beidzās ar zaudējumu Madrides turnīra 2. kārtā pret Juženiju Bušāru – 5:7, 6:2, 4:6. Kanādas tenisistei tā ir pirmā uzvara piecos mačos pret Šarapovu.

Monfīss gūst kārtējo savainojumu, neizmanto 2 mačbumbas un zaudē amizantā spēlē 08.05.2017 18:00

Gaels Monfīss Madrides "Masters 1000" turnīrā bija ļoti tuvu karjeras 400. ATP līmeņa uzvarai, taču pēdējā setā izsēja trīs geimu pārsvaru, neizmantoja divas mačbumbas un ar rezultātu 6:0, 0:6, 6:7(0) zaudēja savam tautietim Žilam Simonam. Monfīss pēdējā setā guva potītes savainojumu.

Mugurusa ar bezcerīgu uzstāšanos Madridē zaudē jau pirmajā mačā (1) 07.05.2017 22:00

Madridē notiekošais "Premier Mandatory" sērijas turnīrs jau 1. kārtā zaudēja Spānijas labāko tenisisti, ranga 6. vietā esošo Garbinji Mugurusu, kura ar 1:6, 3:6 zaudēja Timejai Bačinskī.

Čiličs apspēlē Raoniču un 10. gadu pēc kārtas izcīna ATP titulu 07.05.2017 20:00

Šonedēļ notikušajos "ATP World Tour 250" turnīros uzvarēja Marins Čiličs (Stambulā), Aleksandrs Zverevs (Minhenē) un Pablo Karenjo Busta (Eštorilā).

Zīgemunda sagādā Kontai kārtējo zaudējumu uz māla 07.05.2017 08:00

Sestdien Madrides WTA "Premier Mandatory" turnīrā 1. kārtu nespēja pārvarēt divas Top 10 tenisistes. 7. vietā esošā Johanna Konta ar 6:3, 5:7, 4:6 piekāpās Laurai Zīgemundai, bet 10. rakete Medisona Kīsa ar 4:6, 6:4, 4:6 zaudēja Misaki Doi, kura svinēja karjeras lielāko uzvaru.

Pavļučenkova Marokā izcīna 10. WTA titulu (1) 06.05.2017 20:00

Ar Anastasijas Pavļučenkovas un Monas Bārtelas uzvarām noslēdzās šonedēļ notikušie divi WTA "International" sērijas turnīri. Pavļučenkova uzvarēja otrajā turnīrā pēc kārtas, triumfējot Rabātā, tur izcīnot 10. WTA vienspēļu titulu, tikmēr Bārtela no kvalifikācijas uzvarēja Prāgā.

Čiličs iestājas 400 uzvaru klubā (1) 05.05.2017 17:00

Horvātijas vīriešu tenisa līderis Marins Čiličs piektdien, 5. maijā, kļuva par 17. tenisistu, kurš ATP līmenī guvis vismaz 400 uzvaras. Čiličs jubilejas panākumu guva, ar 6:1, 6:1 Stambulā sagraujot Stīvu Darsī.

Džokovičs pirms Madrides turnīra atlaiž visu komandu (3) 05.05.2017 16:30

Titulētais Serbijas tenisists un šobrīd ranga 2. vietā esošais Novaks Džokovičs pirms Madrides "Masters 1000" turnīra sākuma paziņoja par savas līdzšinējās komandas izjaukšanu, cenšoties atgriezties uz panākumu takas.

Čempionam Kolšraiberam un pirmajam numuram Monfīsam izgāšanās Minhenē 04.05.2017 19:00

Minhenes ATP "World Tour 250" ceturtdaļfinālus sasniegt nespēja ne pagājušā gada uzvarētājs Filips Kolšraibers, nedz arī ar pirmo numuru izsētais francūzis Gaels Monfīss.

Pliškovai Prāgā pamatīgs fiasko pret Džordži (5) 01.05.2017 21:00

Jau pirmajā mačā Prāgā zaudēja 2015. gada čempione un šonedēļ ar pirmo numuru izliktā Karolīna Pliškova, kura nespēja pretoties Kamilas Džordži piedāvātajam agresīvajam tenisam un Itālijas sportistei piekāpās divu setu mačā ar rezultātu 6:7(6), 2:6.

Zīgemunda uzvar dramatiskā Štutgartes finālā 30.04.2017 20:00

Karjeras pirmo WTA "Premier" līmeņa titulu svētdien Štutgartē izcīnīja Vācijas tenisiste Laura Zīgemunda, kura mačā pret Kristinu Mladenoviču nespēja izservēt 3. setu, bet vēlāk atspēlējās taibreikā un visā mačā uzvarēja ar rezultātu 6:1, 2:6, 7:6(5).

Nadalam "La Decima" arī Barselonā (3) 30.04.2017 19:00

Septiņas dienas pēc desmitā Montekarlo titula iegūšanas Rafaels Nadals desmito reizi uzvarēja arī Barselonā, kur "ATP World Tour 500" turnīra finālā ar 6:4, 6:1 pieveica Dominiku Tīmu.

Mladenoviča aptur Šarapovu Štutgartes pusfinālā (5) 29.04.2017 20:00

Marijai Šarapovai atgriešanās turnīrs pēc 15 mēnešu ilgas diskvalifikācijas beidzās ar zaudējumu Štutgartes "Premier" pusfinālā, kur viņa ar 6:3, 5:7, 4:6 piekāpās Kristinai Mladenovičai. Trīskārtējā Štutgartes čempione bija vadībā ar setu un breiku.