Nākamā lapa

Šarapova uzvar pirmajā spēlē pēc diskvalifikācijas (4) 26.04.2017 21:30

Trešdien Štutgartē pirmo oficiālo maču kopš pagājušā gada janvāra nospēlēja 15 mēnešu ilgu diskvalifikāciju par dopinga (meldonija) lietošanu izcietusī Krievijas tenisiste Marija Šarapova. Viņa "Premier" turnīra 1. kārtas cīņā ar 7:5, 6:3 pieveica Itālijas veterāni Robertu Vinči.

Baltkrievija bez elites līmeņa spēlētājām sasniedz "Fed Cup" finālu (2) 23.04.2017 18:00

Baltkrievijas sieviešu tenisa izlase sensacionāli sasniedza "Fed Cup" finālu, līdz tam tiekot bez pasaules klases spēlētājām. Baltkrievietes vietu finālā nodrošināja ar Minskā gūtu 3-2 uzvaru pār Šveici.

Nadals 10. reizi triumfē Montekarlo un iegūst 70. ATP titulu (1) 23.04.2017 17:17

Māla karalis Rafaels Nadals svētdien kļuva par desmitkārtēju Montekarlo "Masters 1000" turnīra čempionu, spāņu finālā ar 6:1, 6:3 sagraujot Albertu Ramosu. Nadals izcīnīja jubilejas 70. ATP titulu, kas viņam ir arī 50. tituls māla seguma turnīros, sasniedzot jaunu ATP rekordu.

Tiesneša kļūda salauž Gofānu labi sāktajā mačā pret Nadalu 22.04.2017 19:00

Svētdien Montekarlo "Masters 1000" finālā būs spāņu duelis – deviņkārtējais čempions Rafaels Nadals pret Albertu Ramosu. Pirmais ar 6:3, 6:1 uzveica Davidu Gofānu, bet otrais ar 6:3, 5:7, 6:1 apspēlēja Luku Puiji.

Nastase nolamā Lielbritānijas komandu un tiek izdzīts no stadiona 22.04.2017 17:30

Konstancā notiekošais "Fed Cup" Pasaules 2. grupas "play off" mačs starp Rumāniju un Lielbritāniju sestdien otrās vienspēles laikā uz brīdi tika pārtraukts, jo par nepiedienīgu uzvedību no stadiona tika izraidīts kādreizējais rumāņu tenisists Ilije Nastase, kurš ir Rumānijas izlases kapteinis.

Gofāns pārspēj Džokoviču, svinot karjeras lielāko uzvaru (3) 21.04.2017 20:30

Montekarlo "Masters 1000" turnīra pusfinālā sestdien nebūs gaidītā Rafaela Nadala un Novaka Džokoviča 50. dueļa, jo Serbijas tenisists ceturtdaļfinālā pēdējā setā nenosargāja breika pārsvaru un ar rezultātu 2:6, 6:3, 5:7 zaudēja Davidam Gofānam.

Marejs no 4:0 pēdējā setā zaudē Ramosam 20.04.2017 15:00

Apbrīnojamā veidā no uzvaras Montekarlo "Masters 1000" sērijas turnīra 3. kārtā izvairījās pasaules pirmais numurs Endijs Marejs, kurš 3. setā izsēja četru geimu pārsvaru un visā mačā ar 6:2, 2:6, 5:7 zaudēja Albertam Ramosam.

Serēna Viljamsa grūtniecības dēļ šosezon vairs nespēlēs (12) 20.04.2017 11:45

23 "Grand Slam" turnīru uzvarētāja Serēna Viljamsa gaida bērniņu, kura nākšana pasaulē paredzēta rudenī, un attiecīgi šosezon vairs nespēlēs, apstiprinājis viņas pārstāvis.

Nadals 400. māla mačā zaudē setu Edmundam 19.04.2017 19:00

Ar grūtām uzvarām māla sezonu trešdien Montekarlo sāka Endijs Marejs un Rafaels Nadals. Ranga līderis ar 7:5, 7:5 izmocīja uzvaru divu setu duelī pret Žilu Milleru, bet deviņkārtējais čempions ar 6:0, 5:7, 6:3 pieveica Kailu Edmundu.

Simons izlaiž uzvaru pret joprojām nepārliecinošo Džokoviču (1) 18.04.2017 20:00

Žils Simons Montekarlo „Masters 1000” turnīra 2. kārtas mačā pēdējā setā divreiz bija vadībā ar breiku un arī nespēja izservēt maču, ar 3:6, 6:3, 5:7 zaudējot divkārtējam čempionam Novakam Džokovičam.

Kolšraibers finālā neizmanto piecas mačbumbas, Čoričam tiek pirmais ATP tituls 16.04.2017 22:00

Jau otro reizi šosezon ar 5+ mačbumbām pamanījās zaudēt Vācijas tenisists Filips Kolšraibers, kuram piecas bija Marakešas finālā pret Bornu Čoriču. Horvātijas tenisistam izglābšanās ar 5:7, 7:6(3), 7:5 uzvarētajā mačā deva pirmo ATP titulu.

17 gadus vecā Vondroušova izcīna pirmo WTA titulu (2) 16.04.2017 21:00

Bīles WTA "International" sērijas turnīrs svētdien beidzās ar ranga 233. vietā esošās Čehijas tīnes Marketas Vondroušovas triumfu. 17 gadus vecā tenisiste finālā ar 6:4, 7:6(6) apspēlēja Igaunijas vadošo spēlētāju Aneti Kontaveitu. Tikmēr Bogotā čempiones godā Itālijas veterāne Frančeska Skjavone, kura sestdien notikušajā finālā ar 6:4, 7:5 pieveica Laru Aruabarenu.

Hāss gūst pirmo uzvaru kopš 2015. gada Vimbldonas (3) 11.04.2017 08:00

Pirms astoņām dienām 39. dzimšanas dienu nosvinējušais Tomijs Hāss Hjūstonas "ATP World Tour 250" turnīra 1. kārtas mačā ar 7:6(5), 4:6, 6:3 pieveica 20 gadus jaunāko amerikāni Railiju Opelku, gūstot pirmo ATP līmeņa uzvaru kopš 2015. gada Vimbldonas.

Pavļučenkova pārspēj Kerberi un ceturto reizi uzvar Monterejā 10.04.2017 08:30

Anastasija Pavļučenkova Monterejas "International" sērijas turnīra finālā ar 6:4, 2:6, 6:1 pieveica ranga līderi Andželiki Kerberi, gūstot karjeras lielāko uzvaru un arī ceturto reizi paliekot nepārspēta šīs Meksikas pilsētas turnīrā.

Deivisa kausa pusfināli: Francija pret Serbiju, beļģi uzņems Austrāliju 09.04.2017 18:00

Šajā nedēļas nogalē visos četros Deivisa kausa Pasaules grupas ceturtdaļfināla mačos uzvarēja mājinieces, kā rezultātā no 15. līdz 17. septembrim gaidāmajos pusfinālos iekļuva Austrālija, Beļģija, Francija un Serbija.

Austrālija dominē amerikāņus, Džokovičs atgriežas, briti vāji bez Mareja (2) 07.04.2017 21:21

Piektdien startēja Deivisa kausa Pasaules grupas ceturtdaļfinālu cīņas, visos četros pāros mājiniecēm iegūstot 2-0 pārsvaru.

Indianvelsas paģiras: Vesņina zaudē trešā simta spēlētājai 05.04.2017 20:00

Pagājušajā mēnesī Indianvelsā karjeras lielāko vienspēļu titulu izcīnījusī Krievijas tenisiste Jeļena Vesņina vairs nespēj uzvarēt, zaudējot nākamās divas spēles un šodien Čārlstonā, kur viņa divreiz spēlējusi finālā, ar 6:7(7), 6:7(3) zaudēja 18 gadus vecajai Ungārijas tenisistei Fannijai Štollārai, kura rangā atrodas 282. vietā.

Federers trešo reizi šogad sakauj Nadalu un triumfē Maiami (5) 02.04.2017 21:50

Rodžers Federers svētdien Maiami "Masters 1000" turnīra finālā turpināja 2017. gada dominanci pār Rafaelu Nadalu, viņu pieveicot ar 6:3, 6:4, kas nozīmēja šogad jau trešo uzvaru pār savu ilggadējo sāncensi. Federers trešo reizi karjerā vienas sezonas ietvaros uzvarējis gan Indianvelsā, gan Maiami.

Konta Maiami izcīna karjeras nozīmīgāko titulu 01.04.2017 22:00

Maiami "Premier Mandatory" turnīra finālā ar 6:4, 6:3 uzveicot Karolīnu Vozņacki, Lielbritānijas labākā tenisiste Johanna Konta ne vien izcīnīja karjeras nozīmīgāko titulu, bet arī nodrošināja jaunu rekordu WTA rangā, kur pēc divām dienām būs 7. vietā.

Maiami finālā sezonas trešais Federera un Nadala duelis (2) 01.04.2017 08:00

Svētdien gaidāmajā Maiami "Masters 1000" turnīrā būs 2005. gada fināla atkārtojums ar Rodžera Federera un Rafaela Nadala dueli. Šveicietis pusfinālā 3:11 stundu ilgā mačā ar 7:6(9), 7:6(9), 7:6(5) pieveica Niku Kirjosu, bet spānim daudz vieglāka uzvara pār Fabio Foņīni – 6:1, 7:5.

Vozņacki apspēlē Pliškovu, finālā sacentīsies ar Kontu 31.03.2017 10:00

Maiami sieviešu turnīra finālā sestdien sacentīsies Dānijas un Lielbritānijas spēcīgākās tenisistes Karolīna Vozņacki un Johanna Konta. Bijusī ranga līdere Vozņacki pusfinālā atguvās pēc neveiksmīga sākuma un apspēlēja Karolīnu Pliškovu, bet Konta izslēdza trīskārtējo čempioni Venusu Viljamsu.

Federers atspēlē divas mačbumbas pret Berdihu (1) 31.03.2017 09:00

Ar trīs setu mačos gūtām uzvarām savstarpēju pusfinālu Maiami "Masters 1000" turnīrā nodrošināja Rodžers Federers un Niks Kirjoss, pieveicot attiecīgi Tomāšu Berdihu (atspēlējot divas mačbumbas) un Aleksandru Zverevu.

Kārtējais savainojums aptur Nišikori Maiami turnīra ceturtdaļfinālā 30.03.2017 09:00

Ceļgala savainojums liedza pagājušā gada finālistam Kei Nišikori kvalitatīvi nospēlēt Maiami turnīra ceturtdaļfinālā pret Fabio Foņīni, Itālijas tenisistam zaudējot ar rezultātu 4:6, 2:6. Ar uzvaru divu setu spēlē atzīmējās arī Rafaels Nadals, kuram 6:2, 6:3 panākums pret Džeku Soku.

Venusa Viljamsa sakauj Kerberi, Halepa izlaiž uzvaru pret Kontu (1) 30.03.2017 08:00

Trīskārtējā Maiami turnīra čempione Venusa Viljamsa turpina cīņu par ceturto trofeju Floridā, kur trešdienas vakarā ceturtdaļfinālā ar 7:5, 6:3 pieveica pasaules pirmo raketi Andželiki Kerberi, nodrošinot maču pret Johannu Kontu. Viņai izglābšanās spēlē pret Simonu Halepu – 3:6, 7:6(7), 6:2.

Pliškova revanšējas Lučičai-Baroni, pusfinālu sasniedz arī Vozņacki (1) 29.03.2017 09:00

Maiami sieviešu turnīrā izspēlēti pirmie divi ceturtdaļfināli, kuros uzvarēja Karolīnas. Pliškova ar 6:3, 6:4 apspēlēja Mirjanu Lučiču-Baroni, bet Vozņacki ar līdzīgu rezultātu pieveica Luciju Šafāržovu – 6:4, 6:3.

Vavrinka savā dzimšanas dienā iepriecina Zverevu (3) 29.03.2017 08:00

Sev dāvanu uzvaras izskatā 32. dzimšanas pasniegt nespēja Stens Vavrinka, kurš sakrāja 37 nepiespiestās kļūdas un Maiami turnīra 4. kārtā trīs setu duelī ar 6:4, 2:6, 1:6 kapitulēja Aleksandram Zverevam. Vācijas tenisistam Floridā būs karjeras pirmais "Masters 1000" ceturtdaļfināls.

Halepa atspēlē mačbumbu un izglābjas no zaudējuma pret Stousuru (1) 28.03.2017 08:00

Apbrīnojamā veidā no uzvaras pār Simonu Halepu Maiami "Premier Mandatory" turnīra 4. kārtā izvairījās Samanta Stousura, kura bija vadībā ar setu un 5:2, kā arī neizmantoja vienu mačbumbu, rumānietei zaudējot ar rezultātu 6:4, 5:7, 2:6.

Federers lielisko sezonu turpina ar Del Potro apspēlēšanu (3) 28.03.2017 00:00

Tiekoties pirmoreiz kopš 2013. gada, Rodžers Federers Maiami "Masters 1000" turnīra 3. kārtas mačā ar rezultātu 6:3, 6:4 apspēlēja Huanu Martinu Del Potro, sezonas bilanci uzlabojot līdz 15-1.

Kīsai vecās problēmas zaudējumā Aruabarenai 27.03.2017 09:00

ASV otrā rakete Medisona Kīsa ar neprecīzu spēli palīdzēja karjeras lielāko uzvaru (pilnā spēlē) gūt Spānijas tenisistei Larai Aruabarenai, kurai Maiami turnīra 3. kārtas mačā zaudēja ar 5:7, 5:7.

Nadals 1000. maču atzīmē ar 0:6 setu un uzvaru pār Kolšraiberu 27.03.2017 08:00

Rafaels Nadals svētdien, 26. martā, Maiami kļuva par 11. tenisistu ar nospēlētiem 1000 mačiem ATP līmenī. Spānis jubilejas cīņā savdabībā mačā ar 0:6, 6:2, 6:3 apspēlēja Filipu Kolšraiberu.

Federers Maiami turnīru sāk ar grūtu uzvaru pār amerikāņu tīni Tiafo (1) 26.03.2017 00:00

Ar sarežģītā cīņā gūtu uzvaru pār 19 gadus veco amerikāni Frensisu Tiafo Maiami "Masters 1000" turnīru Rodžers Federers, pirmajā cīņā Floridā uzvarot ar rezultātu 7:6(2), 6:3.

Lučiča-Baroni šogad otro reizi sagrauj Radvaņsku (1) 25.03.2017 23:00

Neskatoties uz spēlēšanu lielā vējā, Mirjana Lučiča-Baroni Maiami turnīra 3. kārtas spēlē nodemonstrēja žilbinošu tenisu un ar 6:0, 6:3 sagrāva Agņešku Radvaņsku.

Mugurusa atspēlē mačbumbu, Indianvelsas čempione Vesņina neizglābjas (1) 25.03.2017 00:00

Ļoti sarežģītā mačā Maiami turnīra 2. kārtā uzvarēja Spānijas labākā tenisiste Garbinje Mugurusa, kura atspēlēja vienu mačbumbu un ar 0:6, 7:6(6), 6:4 pieveica Kristīnu Makheilu. Tikmēr jau pirmajā mačā Floridā fiasko cieta Indianvelsas čempione Jeļena Vesņina.

Mateka-Sendsa sev dzimšanas dienā uzdāvina uzvaru pār Svitoļinu 24.03.2017 06:00

Jau pirmajā mačā Maiami WTA "Premier Mandatory" turnīrā zaudēja pasaules 10. rakete Eļina Svitoļina, kura ar 5:7, 4:6 piekāpās Betānijai Matekai-Sendsai.

Hāss šogad joprojām bez uzvarām 23.03.2017 09:00

Pēc 10 dienām 39. dzimšanas dienu svinošais Vācijas tenisa veterāns Tomijs Hāss šosezon arvien nespēj gūt pirmo uzvaru, trešdien zaudējot Maiami "Masters 1000" turnīra 1. kārtā, kur viņam nedaudz pietrūka mačā pret Jirži Veseliju – 7:6(5), 3:6, 5:7.

Federers piekto reizi triumfē Indianvelsā, iegūst 90. ATP titulu (7) 20.03.2017 01:11

Rodžers Federers svētdien turpināja dominēt pret Stenu Vavrinku, savu tautieti pieveicot jau 20. reizi – 6:4, 7:5 Indianvelsas "Masters 1000" turnīra finālā. Federers sezonas pirmajā "māsterī" uzvarēja piekto reizi, ar šo panākumu svinot 90. ATP vienspēļu titula izcīnīšanu.

Vesņina Indianvelsā izcīna karjeras nozīmīgāko vienspēļu titulu (2) 20.03.2017 00:00

Dubultspēļu speciāliste Jeļena Vesņina svētdien triumfēja Indianvelsas WTA "Premier Mandatory" turnīrā, svinot karjeras vērtīgā vienspēļu titula iegūšanu. Vesņina divu Krievijas spēlētāju cīņā ar 6:7(6), 7:5, 6:4 uzveica Svetlanu Kuzņecovu, kurai pēdējos divos setos bija breika pārsvars.

Džokovičs un Marejs nespēlēs Maiami 19.03.2017 20:00

Jaunnedēļ Maiami gaidāmais sezonas otrais "Masters 1000" turnīrs notiks bez pasaules pirmo divu numuru piedalīšanās. Gan Endijam Marejam, gan Novakam Džokovičam ir elkoņa savainojums.

Indianvelsas finālā Federers pret Vavrinku (4) 18.03.2017 23:00

Indianvelsas vīriešu turnīra pēdējā mačā būs abu Šveices labāko tenisistu duelis – Stens Vavrinka pret Rodžeru Federeru. Tas kļuva zināms sestdien, kad abi uzvarēja divus setu mačos pusfinālos.

Kuzņecova apspēlē Pliškovu, noorganizē Krievijas finālu Indianvelsā 18.03.2017 10:00

Prestižā Indianvelsas WTA "Premier Mandatory" turnīra finālu izspēlēs divas Krievijas tenisistes – Svetlana Kuzņecova un Jeļena Vesņina, kuras piektdien pusfinālos pieveica attiecīgi Karolīnu Pliškovu (7:6(5), 7:6(2)) un Kristinu Mladenoviču (6:3, 6:4).