Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 0

"Madrid Open" kļūs par divu nedēļu ilgu turnīru

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

"Madrid Open" kļūs par divu nedēļu ilgu turnīru
Foto: Mutua Madrid Open

Lielākais māla seguma turnīrs aiz "French Open" – Madridē notiekošais "Mutua Madrid Open" – no nākamās sezonas kļūs par divas nedēļas ilgām sacensībām, 25. novembrī informēja turnīra organizatori.

Jauktais turnīrs, kur vīrieši sacenšas "Masters 1000" sērijas turnīrā, bet sievietes "Premier Mandatory", šogad no sava tradicionālā norises laika maija tika pārcelts uz septembri, bet vēlāk atcelts koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Savukārt 2021. gadā tas plānots jaunā izskatā un notiks divas nedēļas, aizstājot pašreizējo formātu ar nepilnām divām nedēļām – sieviešu turnīrs tradicionāli sākās sestdienā. Nākamā gada turnīram vieta kalendārā būšot no 27. aprīļa līdz 9. maijam.

27. aprīlis ir kvalifikācijas sacensību sākums. Sieviešu pamatturnīrs startēs ceturtdienā (29. datumā), bet vīriešu turnīrs svētdien (2. maijā).

"Mutua Madrid Open" kopš 2009. gada notiek uz māla seguma "Caja Mágica" kortos, bet pirms tam Madridē bija tikai vīriešu turnīrs uz cietā seguma telpās sezonas izskaņā.

Šobrīd nav zināms, kad un kur sāksies jaunā sezona. Tam vajadzētu notikt Austrālijā, taču arvien ir daudz neskaidrību. Jaunākā informācija liecina, ka "Australian Open" varētu tikt pārcelts no sava plānotā laika (18.-31. janvāris) uz dažām nedēļām vai pat mēnešiem.

Izmantotie resursi:
https://www.madrid-open.com/en/mutu...