Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 0

"Rogers Cup WTA" kļūst par pirmo atcelto augusta turnīru

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

"Rogers Cup WTA" kļūst par pirmo atcelto augusta turnīru
Bjanka Andresku. Foto: AFP/Scanpix

No 10. līdz 16. augustam Monreālā paredzētais "Rogers Cup" sieviešu turnīrs šogad nenotiks, vēstīts organizatoru paziņojumā. Prestižais turnīrs kļuva par pirmo pēc jūlija plānotu turnīru, kas šogad nenotiks koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Viss profesionālais teniss globālās krīzes dēļ apturēts vismaz līdz 12. jūlijam, zaudējot jau 30 turnīrus, bet par turpmāko kalendāru pagaidām skaidrības nav.

Augustā Kanādā notiek divi lielie turnīri – "Premier 5" kategorijas turnīrs sievietēm un "Masters 1000" turnīrs kungiem. Pāra gados dāmas sacenšas Monreālā, bet vīrieši spēlē Toronto.

Zīmīgi, ka no abiem prestižajiem "Rogers Cup" turnīriem šobrīd atcelts tikai sieviešu turnīrs Monreālā, jo Kvebekas valdība pasākumus aizliegusi līdz 31. augustam.

"Rogers Cup" paziņojumā sacīts, ka turnīrs ir pārcelts uz nākamo gadu, nevis atcelts, proti, tas 2021. gadā būs Monreālā, kad WTA sacensībām būtu jānotiek Toronto. Pērn Toronto uzvarēja Kanādas jaunā zvaigzne Bjanka Andresku.

Izmantotie resursi:
https://www.couperogers.com/en/news...