Nākamā lapa

Koha un Plēsnieks izpelnās Ventspils gada balvas 10.12.2015 11:21

9. decembra vakarā Ventspils Livonijas ordeņa pilī notika ikgadējais pasākums "Gada atzinība sportā". Par labāko sportisti tika atzīta Riodežaneiro olimpisko spēļu ceturtās vietas ieguvēja svarcelšanā Rebeka Koha, bet labākā sportista balvu saņēma svarcēlājs Artūrs Plēsnieks.
Juris Presņikovs, ventspils.lv
Aivars Ķesteris, ventasbalss.lv

Koha, Plēsnieks un Suharevs saņem atzinību Ventspilī 20.10.2016 09:15

Ventspils domes vadošais pārstāvis Aivars Lembergs trešdien sveica skaistās Kurzemes pilsētas panākumiem bagātos svarcēlājus un trenerus. Īpašu atzinību izpelnījās Rebeka Koha (ceturtā vieta olimpiskajās spēlēs), Artūrs Plēsnieks (astotā vieta olimpiskajās spēlēs) un Ritvars Suharevs (pirmā vieta U17 Eiropas čempionātā).

Latvijas spēcīgākā vīra titulu iegūst Šmaukstelis 19.09.2016 17:28

Kocēnu spēkavīrs Aivars Šmaukstelis Latvijas čempionāta finālsacensību izskaņā, uzstādot jaunu valsts rekordu atlanta akmeņu celšanā, apsteidza Daini Zāģeri un kļuva par šī gada spēcīgāko vīru, informē sacensību rīkotāji. Jūsu uzmanībai - fotoieskats šajās sacensībās.

Šmaukstelis pārspēj Zāģeri un triumfē Latvijas spēkavīru čempionātā 19.09.2016 14:15

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā risinājās Latvijas čempionāts spēkavīriem. Pirmo vietu izcīnīja Aivars Šmaukstelis (32.5 punkti), otro vietu ieguva Dainis Zāģeris (32 punkti), bet uz trešā pakāpiena nokļuva Oskars Martužans (31 punkts). Foto: stiprinieki.lv

Latviešiem pirmās trīs vietas Ziemeļvalstu spēkavīru turnīrā 05.09.2016 16:20

Ar absolūtu Latvijas spēkavīru triumfu noslēdzies starptautiskais turnīrs "Best Nordic Strongman 2016", kas aizvadītās nedēļas izskaņā risinājās Jūrmalā, Kauguru rudens svētkos. 1.vietā Oskars Martužans, 2.vietā Artis Plivda, 3.vietā Didzis Zariņš.

Plivda triumfē Preiļos 23.08.2016 12:18

Aizvadītajās "Triobet Latvijas Spēkavīru čempionāta" 5. posma sacensībās, kas notika Preiļos, pirmo vietu izcīnīja mājinieks Artis Plivda, tikai sprīža atstatumā no pirmās uzvaras šajā sezonā atstājot ugālnieku Oskaru Martužanu.

17. augustā plkst. 23:40 Latvijā atgriezās Riodežaneiro olimpiādes 4. vietas īpašniece svarcelšanā Rebeka Koha un astotās vietas ieguvējs Artūrs Plēsnieks, kā arī viņu treneri Eduards Andruškēvičs un Viktors Ščerbatihs.

Latvijas labākais svarcēlājs Artūrs Plēsnieks aizvadītajā naktī pacēla 399 (81+118) kilogramus un izcīnīja astoto vietu Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Šmaukstelis uzvar Valmierā 15.08.2016 21:40

Veiksmīgi aizvadīts Latvijas Spēkavīru čempionāta Valmieras posms, kurā uzvaru guva kocēnietis Aivars Šmaukstelis, tikai par nieka tiesu apsteidzot kuldīdznieku Edgaru Andersonu.

Sveiki, tautieši! Klāt OS un mans pirmais raksts. Nolēmu izveidot topu - Cik dienas no atklāšanas esam gaidījuši pirmo medaļu? (1992-2012) Interesanti, ka kopš neatkarības atjaunošanas mums nav bijusi olimpiāde bez medaļām.

Ventspilī uzvar Plivda 09.08.2016 14:03

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspils pilsētas svētku svinībās arī šogad risinājās Latvijas spēcīgāko vīru cīņas, kas vienlaikus bija "Triobet Latvijas Spēkavīru čempionāta" sacensības. Ar pārliecinošu pārsvaru šajā trešajā posmā uzvarēja preilēnietis Artis Plivda, atstājot otrajā vietā kuldīdznieku Jāni Šlecku, bet ugālnieku Oskaru Martužanu - trešajā.

Latvijas jaunā svarcēlāja Rebeka Koha vakar Riodežaneiro izcīnīja savas karjeras pagaidām lielāko panākumu - ceturto vietu olimpiskajās spēlēs svara kategorijā līdz 53kg. Viņa summā virs savas galvas noturēja 197 kilogramu lielu svaru (90 raušanā un 97 grūšanā) un izrādījās, ka līdz olimpiskajai medaļai pietrūcis pavisam nedaudz - tikai divu kilogramu. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Pēdējos gatavošanos darbus pirms saviem startiem aizvada Latvijas vadošie svarcēlāji Artūrs Plēsnieks un Rebeka Koha, kuri jau četras dienas dzīvo Rio. Jau pēc trim dienām, 7. augustā savu debiju Olimpiskajās spēlēs piedzīvos Koha, kura startēs svara kategorijā līdz 53 kg, bet Plēsnieks (- 105 kg) svarus cels 15. augustā.

31. jūlijā uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm devās vairāki mūsu sportisti un treneri, tostarp svarcēlājs Artūrs Plēsnieks, šķēpmetēja Madara Palameika, svarcēlāja Rebeka Koha un peldētāja Aļona Ribakova. Pirms tam atsevišķi bija devušies daži mūsējie, bet vakar izlidoja pirmā nelielā grupa. Pirms tam notika arī Ventspils sportistu pavadīšanas pasākums.
Lauris Aizupietis, F64

Pirmajā spēkavīru strongatlonā triumfē Šmaukstelis 19.07.2016 20:37

Pagājušās nedēļas nogalē Krāslavā, Līvānos un Kuldīgā notika Latvijā pirmais spēkavīru strongatlons, kurā uzvarēja kocēnietis Aivars Šmaukstelis. Jūsu uzmanībai - neliels fotoieskats sacensību izšķirošajā dienā.

Plivda uzvar Viļakā 11.07.2016 15:21

9. jūlijā Viļakas brīvdabas estrādē veiksmīgi tika aizvadīts "Triobet Latvijas Spēkavīru čempionāta" otrais posms. Astoņu atlētu konkurencē uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Artis Plivda, otrajā vietā ierindojās Aivars Šmaukstelis, bet trešajā – Edgars Andersons.

Latvijas izlasei noslēdzies starts PČ klasiskajā spēka trīscīņā 27.06.2016 12:21

No 19. līdz 26. jūnijam ASV, Teksasā, notika Pasaules čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, kurā piedalījās trīs Latvijas izlases sportisti. Edgars Jurkāns ar 517,5 kg summā izcīnīja bronzas medaļu jauniešu (U18) grupā svara kategorijā līdz 66 kg. Mārtiņš Krūze svara kategorijā virs 120 kg kļuva par pirmo eiropieti, kas pietupienos sasniedzis 400 kg rezultātu. Kopsummā ierindojās 4. vietā ar rezultātu 965 kg un Eiropas rekordu summā. Māris Juzups mājās pārvedīs "mazo" bronzu svaru stieņa spiešanā guļus (230 kg), bet kopsummā ar 827,5 kg ierindojās 5.vietā svara kategorijā līdz 120 kg.

Spēkavīru čempionu līgas piektajā posmā uzvar Šmaukstelis 20.06.2016 22:57

Aizvadītās nedēļas nogalē Olaines 1. vidusskolas sporta stadionā notika Spēkavīru čempionu līgas piektais posms. Pirmās divas vietas izcīnīja Latvijas pārstāvji - zeltu ieguva Aivars Šmaukstelis, bet pie sudraba godalgas tika Dainis Zāģeris. Jūsu uzmanībai - fotogalerija no šīm sacensībām.

Ikgadējā jauno spēkavīru atlase pulcē 13 stiprinieku 14.06.2016 15:14

11. jūnijā Ogrē notika ikgadējā jauno spēkavīru atlase, kas vienlaikus bija arī pirmās šīs sezonas sacensības amatieriem. Tajās kopskaitā piedalījās 13 jaunie atlēti un visi parādīja lielisku sniegumu. Jūsu uzmanībai - fotoieskats atlases sacensībās.

Ogrē notiek Latvijas čempionāts svarcelšanā 20.03.2016 08:26 +1

19.martā Ogres novada sporta centrā notika Latvijas čempionāts svarcelšanā. Jūsu uzmanībai - neliels fotoieskats sacensību norisē.