Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0
Gatis Druvietis

Plēsnieks nestartēs Eiropas čempionātā, Koha - galvenā favorīte

2016. gada Eiropas čempions svarcelšanā un pērnā gada pasaules sudraba medaļnieks Artūrs Plēsnieks (105 kg) savainojuma dēļ nepiedalīsies kontinentālajās meistarsacīkstēs, kas šodien sākas Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē. 2017. gada Eiropas vicečempione un pasaules bronzas medaļniece Rebeka Koha (58 kg) tagad kotējās kā galvenā pretendente uz zeltu, ventspilniece startēs 28. martā pēc plkst. 18.00.

Plēsnieks nestartēs Eiropas čempionātā, Koha - galvenā favorīte
Artūrs Plēsnieks
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka Latvijas vadošais svarcēlājs Artūrs Plēsnieks (26) guva traumu Vācijas Bundeslīgā, pirms nedēļas bija pleca operācija, taču saglabājas cerība piedalīties pasaules čempionātā, kas novembra pirmajā dekādē risināsies Turkmenistānas galvaspilsētā Ašgabatā.

Atgādinām, ka Plēsnieks arī pagājušā gadā nepiedalījās Eiropas čempionātā, jo turpināja atgūties pēc pleca operācijas. Decembra pasaules čempionātā mūsu sportists ieguva sudraba godalgu, kas ir līdzšinējās karjeras augstākais sasniegums.

Pirms šī gada kontinentālajām meistarsacīkstēm izveidots svarcēlāju reitings, vadoties no kilogramu summas, kuru attiecīgais sportists eventuāli varētu pacelt.

58 kilogramu sacensībām pieteiktas 16 svarcēlājas. Trešā jaunākā dalībniece Rebeka Koha (19) orientējas uz 215 kg summu. Otro lielāko smagumu (201) iecerējusi deviņus gadus vecākā Zviedrijas pārstāve Angelika Rosa, savukārt kā trešā kotējas mājiniece Marija Grigoriu ar 195 kg summu. Koha startēs 28. martā pēc plkst. 18.00.

77 kilogramu sacensībām pieteikti 16 svarcēlāji. Pērnā gada astotās vietas īpašnieks Ritvars Suharevs (19) tagad ir ceturtais jaunākais dalībnieks un orientējas uz 343 kg summu, kas ir ceturtais labākais rādītājs, tiesa, četri sekotāji no ventspilnieka atpaliek par vienu diviem kilogramiem. Galvenais favorīts ir albānis Daniels Godelli (360), kurš izcietis divu gadu diskvalifikāciju. Suharevs startēs 29. martā pēc plkst. 20.30.

94 kilogramu sacensībām pieteikti 17 svarcēlāji. Pērnā gada U23 Eiropas bronzas ieguvējs Vadims Koževņikovs (24) plāno 355 kilogramu summu, kas ir sestais labākais rādītājs. Galvenie favorīti ir mājinieks Nikolae Onika un lietuvietis Zigimants Stanulis, kuri domā par 370 kg summu. Koževņikovs startēs 31. martā pēc 18.30.

"Eurosport" kanāls rādīs tiešraidē.


Izmantotie resursi:
ewfed.com

 

2018-03-26 17:05

Nākamais: Kavani simtajā spēlē Urugvajas izlasē gūst uzvaras vārtus pār Velsu