Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Vecmāmiņa no Latvijas sasniedz Eiropas rekordu pauerliftingā

Ints Megnis
Ints Megnis

Vecmāmiņa no Latvijas sasniedz Eiropas rekordu pauerliftingā
Viktorija Rumjanceva
Foto: Latvijas Pauerliftinga federācija

Vecmāmiņa no Latvijas Viktorija Rumjanceva otrdien Somijā sasniedza jaunu Eiropas rekordu klasiskajā spiešanā guļus, vēsta Latvijas Pauerliftinga federācija.

Rumjanceva pasaules čempionātā sacentās vecuma grupā virs 70 gadiem un svarā līdz 63 kilogramiem, turklāt viņa pirmoreiz startēja ārpus Latvijas robežām. Daugavpilietes personīgais rekords ir 60 kilogrami, kas ir lielāks par Eiropas un pasaules rekordu šai grupai un kategorijai, tāpēc viņas uzvara bija prognozējama.

Rumjanceva sacensībās pirmajā mēģinājumā uzspieda 55 kilogramus, kas kļuva par jaunu Eiropas rekordu un deva pasaules zeltu. Otrajā un trešajā mēģinājumā Rumjancevai tehniskā izpildījuma kļūmju dēļ netika ieskaitīti 58,5 kilogrami, kas būtu bijis jauns pasaules rekords.

"Latvijā mīt pasaules spēcīgākās vecmāmiņas," raksta Pauerliftinga federācija.

Pasaules čempionātā klasiskajā spiešanā guļus, kas ilgs visu šo nedēļu, Latviju pārstāvēs kopā 11 sportisti. Sacensību ievadā pirmdien sudrabu izcīnīja Jevgēņijs Vorobjovs, kurš sacenšas vecuma grupā virs 60 gadiem.

     [+] [-]

, 2018-05-15 15:47, pirms 11 mēnešiem
Visu cieņu!