Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Koha Latvijas čempionātā sasniedz jaunus valsts rekordus

Ints Megnis
Ints Megnis

Koha Latvijas čempionātā sasniedz jaunus valsts rekordus
Rebeka Koha
Foto: Sick Angles / IWF

Latvijas labākā svarcēlāja Rebeka Koha pagājušajā nedēļas nogalē Dobelē notikušajā Latvijas čempionātā atsevišķos vingrinājumos sasniedza jaunus personīgos rekordus, kamēr vīriem sekmīgākie bija Ritvars Suharevs un Vadims Koževņikovs, bet pirmās sacensības pēc operācijas aizvadīja Artūrs Plēsnieks.

Sieviešu konkurencē pārliecinātu uzvaru gan raušanā, gan grūšanā pēc Sinklera punktu skalas izcīnīja Latvijas talantīga Rebeka Koha, kura laboja trīs Latvijas valsts rekordus - raušanā, grūšanā un un divcīņas summā, attiecīgi paceļot 102, 122 un 224 kilogramus. Šis rezultāts raušanā un grūšanā bija par vienam kilogramam lielāks nekā pērn pasaules čempionātā, kur viņa tika pie bronzas.

Šogad Koha otro reizi triumfēja pasaules čempionātā, kā arī bija labākā Eiropas čempionātā pieaugušajiem. Otro vietu Latvijas čempionātā guva jaunā un talantīgā Daniela Ivanova, kura gatavojas Argentīnā gaidāmajām pasaules jaunatnes olimpiskajām spēlēm.

Vīriešu konkurencē pēc Sinklera punktu skalas raušanā par Latvijas čempionu kļuva talantīgais un spēcīgais Ritvars Suharevs, paceļot jaunu Latvijas valsts junioru rekordu svara kategorijā līdz 85 kilogramiem - 161 kilograms. Grūšanas vingrinājumā par Latvijas labāko svarcelāju kļuva Vadims Koževņikovs, paceļot 205 kilograms, kas ir sportista jauns personīgais rekords sacensībās.

Plēsnieks, startējot svara kategorijā virs 105 kilogramiem, pacēla 160 kilogramus raušanā un 207 kilogramus grūšanā, kas abos vingrinājumos deva pirmo vietu attiecīgajā svara kategorijā.

Valsts vadošie sportisti gatavojas novembra sākumā Turkmenistānā gaidāmajam pasaules čempionātam, kur sāksies atlase Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Izmantotie resursi:
Latvijas čempionāts svarcelšanā atsevišķos...

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-09-10 20:43, pirms gada
latvijas rekordiem tā kā par īsu video