Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Plēsnieks: "Ēdiens Anaheimā bija ļoti švaks, tāds svarcēlājiem neder"

Plēsnieks: "Ēdiens Anaheimā bija ļoti švaks, tāds svarcēlājiem neder"
Artūrs Plēsnieks
Foto: EPA/Scanpix

Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks LTV ''Sporta Studijas'' Facebook kontā pēc izcīnītās sudraba medaļas pasaules čempionātā neslēpa, ka pirmajā mēģinājumā bija psiholoģiski grūti, bet ar treneru palīdzību turpinājumā kārotas godalgas tomēr izdevies sasniegt.

''Esmu priecīgs, ka tiku pie medaļām. Sākums bija bēdīgs. Pirmais mēģinājums raušanā neizdevās. Varu to norakstīt uz psiholoģisku stāvokli, jo pēc operācijas ir grūti saņemties pirmajās atbildīgajās sacensībās. Ar treneru palīdzību, taktiku kopā mums viss izdevās,'' tā pēc sacensībām sacījis Plēsnieks.

''Grūšanā arī no sākuma tika turēts nepareizs leņķis, tāpēc neizdevās otrais piegājiens uz krūtīm. Paldies Dievam, ka savācos uz trešo mēģinājumu. Gaisotne te ir laba, tieši sacensībās arī viss ir lieliski noorganizēts, bet ir problēmas ar ēdienu. Ēdiens ir ļoti švaks, tāds svarcēlājiem neder,'' turpina Artūrs.

Tāpat Plēsnieks pateicās visiem, kas viņu atbalstīja ceļā līdz pasaules čempionāta sudrabam: ''Gribu pateikties savai komandai, trenerim. Paldies visiem ārstiem, olimpiskajai vienībai, Ventspilij. Visiem, kas ar mani kopā ir strādājuši un pielikuši roku medaļu sasniegšanā.''

Sportacentrs.com šorīt jau ziņoja, ka ASV pilsētā Anaheimā Plēsnieks summā pacēla 402 kilogramus, ar ko pietika, lai pasaules čempionātā izcīnītu sudraba godalgu. Par uzvarētāju kļuva Irānas sportists Ali Hašemi.

     [+] [-]

, 2017-12-05 10:37, pirms 11 mēnešiem
kas tad vainas edienam bija? vai veikalu blakam nebija?

     [+] [-]

, 2017-12-05 10:44, pirms 11 mēnešiem
ziecha16 rakstīja: kas tad vainas edienam bija? vai veikalu blakam nebija?
Gadījumā nav tā, ka ASV no visas normālās paikas ir sataisīts baigais kults un tur visi Organic un Whole food ir nesamērīgi dārgi?

No otras puses, ja tas ir kaut kāds Makdaka un KFC mikslis, ko deva sportistiem, tad nu tas arī nav normāli.

  +1 [+] [-]

, 2017-12-05 10:47, pirms 11 mēnešiem
Tas ir šoks, kā var nespēt pilnvērtīgi pa barot PČ dalībniekus!
Konkrēti cilvēktiesību pārkāpumi!
Viduslaiki, ebat!!!

  +1 [+] [-]

, 2017-12-05 12:24, pirms 11 mēnešiem
ziecha16 rakstīja: kas tad vainas edienam bija? vai veikalu blakam nebija?
"Vakariņās deva hotdogus, dzīvojām uz maizēm. Tik traki ar ēšanu, nu johaidī, sen nebija bijis! Dienā maksājām 160 dolārus, bet ēšana bija, nu tā, uz pieciem dolāriem. Briesmīgi," atzīst Viktors Ščerbatihs.
Ščerbatihs: "PČ vakariņās deva hotdogus,...

     [+] [-]

, 2017-12-05 14:13, pirms 11 mēnešiem
Nākamreiz ņemt līdzi vien dzīv cūciņ uz svarcēlāj un ikurāt būs makten gūt Ābendessen!

Tev jābūt autorizētam,