Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 0

Babris gūst piekto vietu UCI kategorijas BMX sacensībās Indonēzijā

Toms Markss
Toms Markss

Babris gūst piekto vietu UCI kategorijas BMX sacensībās Indonēzijā
Helvijs Babris. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas elites BMX sportists Helvijs Babris Indonēzijā izcīnījis piekto vietu UCI C1 kategorijas BMX sacensībās ''Banyuwangi BMX International'', iegūstot 30 UCI pasaules ranga punktus. Sacensībās startēja arī Vanesa Buldinska un Mikus Strazdiņš.

Ar mērķi iegūt vērtīgos UCI pasaules ranga punktus, trīs Latvijas elites BMX sportisti – Helvijs Babris, Mikus Strazdiņš un Vanesa Buldinska devās uz tālo Indonēziju, lai tur startētu popularitāti ieguvušajās ''Banyuwangi BMX International'' sacensībās. Tām piešķirta UCI C1 kategorija. Dalībnieku vidū bija arī labi zināmi braucēji no tādām valstīm kā – Lielbritānijas, Vācijas, Jaunzēlandes, Čīles un Čehijas.

Vīriešu konkurencē lielo finālu no latviešiem sasniedza ''MŠA – Valmieras puikas'' kluba un AKSSC Valmiera sportists Helvijs Babris. Tajā trenera Mika Puķīša audzēknis izcīnīja piekto vietu. Babris nopelnīja 30 UCI pasaules ranga punktus. Uzvarēja brits Kvilans Izidors. Otrā vieta čīlietim Andreasam Palominosam, bet trijnieku noslēdza Vācijas pārstāvis Filips Šaubs. Mikus Strazdiņš finālistu pulkā neiekļuva un sacensības noslēdza 16. vietā 28 dalībnieku konkurencē.
Sieviešu sacensībās uzvarēja jaunzēlandiete Sāra Volkere. Tikmēr Vanesa Buldinska ieņēma 11. vietu.

Izmantotie resursi:
lrf.lv