Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Liepiņš finišē septītajā desmitā ''ZLM Tour'' velobrauciena trešajā posmā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Liepiņš finišē septītajā desmitā ''ZLM Tour'' velobrauciena trešajā posmā
Emīls Liepiņš. Foto: Wallonie - Bruxelles komandas arhīvs

LETA. Latvijas šosejas riteņbraucējs Emīls Liepiņš no profesionālās kontinentālās vienības "Wallonie-Bruxelles" sestdien Nīderlandē ieņēma 67. vietu "ZLM Tour" velobrauciena (UCI kat.2.1) trešajā posmā.

"ZLM Tour" velobrauciens piektdien turpinājās ar 171,4 kilometrus garu posmu ar vairākiem kāpumiem. Uzvaru etapā svinēja norvēģis Āmunns Grendāls Jansens ("Jumbo-Visma"), kurš finišēja pēc trim stundām 55 minūtēm un 14 sekundēm, tuvākos sekotājus apsteigdams par divām sekundēm.

Tikmēr Liepiņš finišēja grupā, kas uzvarētājam zaudēja piecas minūtes un 45 sekundes, tiekot klasificēts 67. pozīcija.

Savukārt Mārtiņš Pluto no kontinentālās komandas "Monkey Town" bija 14 minūtes un 59 sekundes lēnāks par uzvarētāju, kas deva 83.vietu.

Kopvērtējumā pirms svētdien gaidāmā pēdējā posma līderis ir nīderlandietis Mike Tēnisens no "Jumbo-Visma", kurš savu komandas biedru Jansenu apsteidz par 15 sekundēm. Tikmēr Liepiņš zaudē sešas minūtes un 26 sekundes, kas dod 45. vietu, bet Pluto atpaliek 15 minūtes un 44 sekundes, ieņemdams 80.pozīciju.

Liepiņš ir piektais sprinteru ieskaitē, bet Pluto ieņem 13. pozīciju jauno braucēju vērtējumā.

Jau ziņots, ka pirmajā posmā Liepiņš bija otrais, bet otrajā etapā viņš finišēja septītais. 'ZLM Tour'' velobrauciens noslēgsies svētdien ar 170,1 kilometru garu līdzenumu posmu.