Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Arī ātrajā LVM MTB maratona Jaunpiebalgas trasē Muižnieks un “DTG – MySport” svin uzvaru

Toms Markss
Toms Markss

Arī ātrajā LVM MTB maratona Jaunpiebalgas trasē Muižnieks un “DTG – MySport” svin uzvaru
Oskars Muižnieks (pa vidu)
Foto: Agnis Melderis

Lieliskos laika apstākļos Jaunpiebalgas novada “Vanagkalnā” aizvadīts Latvijas valsts mežu MTB maratona ceturtais posms. Skaistajos Piebalgas pakalnos ātrākais “Toyota Hybrid” distancē bija kopvērtējuma līderis Oskars Muižnieks no “DTG – MySport”, bet sešinieku noslēdza viņa komandas biedrs Uldis Ālītis.

“Vanagkalns”, kas gadiem ilgi ir pazīstama kā draudzīga vieta aktīva dzīves veida piekritējiem, pirmo reizi uzņēma Latvijas valsts mežu MTB maratona seriāla posmu. “Vanagkalna” saimnieks Raimonds Dombrovskis bija parūpējies to, lai ikviens justos kā mājās. Sacensību trases, salīdzinājumā ar iepriekšējiem posmiem, bija krietni ātrākas. Tajās varēja izbaudīt slavenos Piebalgas pakalnus.

Teju labākajā sastāvā sacensībās startēja “DTG – MySport” vienība. Tradicionāli uzsvars tika likts uz maratona distanci, kuras garums sasniedza 52 kilometrus. Pirmajā starta rindā stājās kopvērtējuma līderis Oskars Muižnieks un “Merrild” aktīvākā braucēja krekla īpašnieks Lauris Purniņš (abi “DTG – MySport”).

Lai arī ātrajā trasē sekoja vairāki atraušanās mēģinājumi, no kuriem nopietnākais bija “DTG – MySport” komandas braucēja Aleksandra Patrijuka un Dāvja Dzeņa dueta mēģinājums iegūt nozīmīgu pārsvaru, tomēr viss izšķīrās pļavas posmos pēdējos kilometros.

Sekmīgs solo izrāviens padevās “DTG – MySport” līderim Muižniekam. No Alūksnes nākušais riteņbraucējs ieguva nelielu vadību, ko prata saglabāt līdz finišam. Oskaram četros posmos četras uzvaras. Trasē viņš pavadīja 1 stundu 39 minūtes un 52 sekundes. Sešas sekundes vēlāk finišēja un otro vietu ieguva “VeloRīts” komandas riteņbraucējs Tāvi Kannimaē. Tikmēr trijnieku noslēdza Igaunijas eksčempions Pēters Tarvis.

Pārējie DTG – MySport rezultāti Toyota Hybrid distancē Jaunpiebalgas posmā:

6. Uldis Ālītis
7. Aleksandrs Patrijuks
9. Lauris Purniņš
13. Kristofers Rācenājs
15. Edgars Brigmanis
17. Gints Lūsis
20. Kārlis Vanags
28. Juris Damškalns
35. Armands Bēcis
44. Armands Priede
84. Aksels Bresme
106. Kaspars Vaisūns
114. Raimonds Dambis

Savās vecuma grupā TOP 3 iekļuva Uldis Ālītis un Edgars Brigmanis. Kopvērtējuma galvgalī izmaiņas nav notikušas. Muižnieks ir pirmais, bet aiz viņa seko divi citi “DTG – MySport” vīri – Lauris Purniņš un Uldis Ālītis. Komandu vērtējumā uzvaru sēriju turpināja “DTG – MySport” vīri, kuriem seko “Patria – Bottecchia” un “NN Sporta kluba” komandas. “DTG – MySport” pārliecinoši saglabā vadību arī kopvērtējumā.