Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Kontadors arī pēc diskvalifikācijas izciešanas pārstāvēs "Saxo Bank" komandu

Kontadors arī pēc diskvalifikācijas izciešanas pārstāvēs "Saxo Bank" komandu

Alberto Kontadors
Foto: AFP/Scanpix

Titulētais spāņu riteņbraucējs Alverto Kontadors, kurš šī gada februārī tika atzīts par vainīgu dopinga lietošanā un saņēma divu gadu diskvalifikāciju, arī pēc diskvalifikācijas izciešanas turpinās pārstāvēt „Saxo Bank” komandu. Līgums parakstīts līdz pat 2015. gadam.

Spānis aizliegto vielu lietošanā tika pieķerts uzreiz pēc triumfa 2010. gada "Tour de France". Sportists ar juristu palīdzību savai aizstāvībai minēja saindētas gaļas lietošanu uzturā, kas novedusi pie pozitīvām dopinga analīzēm.

Pēc diskvalifikācijas Kontadoram tika atņemti visi tituli, kurus spānis izcīnījis kopš 2010. gada, to skaitā arī uzvara jau minētajā Francijas tūrē un aizvadītās sezonas "Giro d’Italia". Tā rezultātā par 2010. gada "Tour de France" čempionu tiks kronēts Endijs Šleks, bet par 2011. gada "Giro D'Italia" uzvarētāju pasludināts Mikele Skarponī.

Spānis ir diskvalificēts līdz 2012. gada 5. augustam un šodien kļuvis zināms, ka arī pēc diskvalifikācijas izciešanas viņš turpinās pārstāvēt „Saxo Bank” komandas krāsas. Līgums ar komandu parakstīts līdz pat 2015. gadam, vēstīts komandas mājas lapā internetā. Kontadors atklājis, ka citus variantus nemaz nav izskatījis un labprāt pagarinājis līgumu ar komandu, kuru viņš pārstāvēja līdz diskvalifikācijai.

Izmantotie resursi:
Team Saxo Bank

     [+] [-]

, 2012-06-08 18:33, pirms 6 gadiem
tādiem kas mēģina pierādīt ka nav lietojuši būtu jāpiespriež lielāki sodi, bet ja atzīsties uzreiz tad divi gadi un viss

Tev jābūt autorizētam,