Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

"Storm" neatstāj cerības "Broncos" – 30:0

"Storm" neatstāj cerības "Broncos" – 30:0
Džošs Ado-Kars
Foto: nrl.com

Šodien norisinājās pirmā Nacionālās regbija līgas (NRL) pusfināla spēle, kurā Melburnas "Storm" savā laukumā uzņēma Brisbenas "Broncos". Labāki šajā cīņā izrādījās mājnieki un, pateicoties lieliskajai aizsardzībai, svinēja uzvaru ar 30:0.

NRL pusfināla pirmajā mačā tikās regulārās sezonas uzvarētāji Melburnas "Storm" un Brisbenas "Broncos", kas regulārajā turnīrā ieņēma trešo vietu, taču pēc zaudējuma pirmajā izslēgšanas maču kārtā pret Sidnejas "Roosters", viņiem bija jāspēlē otrās iespējas turnīrā, kur "Broncos" gan pieveica Pernitas "Panthers".

Lai vai kā, bet "Storm", kuriem bija viena lieka nedēļa atpūtai, maču iesāka mazliet aktīvāk, vēloties jau tā pašā ievadā gūt piezemējumu, taču viņiem tas neizdevās, jo pašu tehniskais brāķis to liedza paveikt. Tāpēc Kamerona Smita realizētais soda sitiens bija pozitīvs moments mājnieku spēles gaitā.

Tiesa, tūdaļ pēc tā kā Melburna izvirzījās vadībā, Brisbenas komanda ļoti lieliem spēkiem devās uz priekšu un vairākas reizes bija burtiski pus metra attālumā no ieskaites zonas. Pirmajās divās reizēs viņi paši izšķirošajā momentā zaudēja bumbu uz priekš, bet vēl pāris citās epizodēs lieliski nostrādāja mājnieku aizsardzība. Tomēr, jāatzīst, ka lielākā daļa pirmā puslaika pagāja ar lielu "Broncos" spiedienu un faktiski – uz vienu laukuma pusi.

Spriedzi "Storm" komandas rindās noņēma Džošs Ado-Kars, kurš pašā puslaika izskaņā spēja izrauties no "Broncos" aizsargiem un piezemēja bumbu, bet Smits bija precīzs realizācijā, kas deva mājniekiem iespēju doties pārtraukumā pie rezultāta 8:0.

Kopumā raksturjot pirmo puslaiku jāsaka, ka abām komandām bija liela vēlme uzvarēt, tāpēc laime tika meklēta uzbrukumā, taču atrasta – aizsardzībā, jo tikai pateicoties stingrajai aizsardzībai Melburnas "Storm" spēja iekrāt astoņu punktu pārsvaru pār Brisbenas "Broncos". Tiesa, tas, ka brisbenieši tik lieliem spēkiem devās uz priekšu, lika cerēt, ka otrajā mača daļā, kurā viņiem patiesi nav ko zaudēt, mačs būs vēl skatāmāks.

Otrais puslaiks sākās priekš melburniešiem ne pārāk labi, proti, ar nelielu izbīli, kad pēc starta spēriena ieskaites zonas tuvumā viņi zaudēja bumbu, taču tas faktiski arī bija vienīgais bīstamais moments "Storm" laukuma pusē. Veiksmīgi atvairījuši "Broncos" sākuma ofensīvu, kas bija izveidojusies no iepriekšminētā momenta, mājnieki spēli pamazām pārvirzīja uz laukuma centru.

Saprotot, ka, ja nekas radikāls netiks darīts, spēli var zaudēt, viesi ķērās klāt pie ļoti agresīvas aizsardzības, kas bieži bija uz noteikumu pārkāpumu robežas, tiesa, šādā manierē spēlējot spēki patērējas daudz vairāki un arī rodas brīvās zonas aizsardzības līnijā, kas arī bija šī mača atslēgas faktors.

Tas ļāva Bilijam Sleiteram un Nelsonam Asofa-Solmonam reizi pēc reizes izrauties caur aizsardzības valni un panākt nesadeldējamu pārsvaru. Punktu šim mačam pielika Tohu Hariss, pirmspēdējā minūtē realizējot soda sitienu, kas arī uzstādīja gala rezultātu – 30:0.

Jāpiebilst, ka jau pēc pirmā Bilija Sleitera piezemējuma viņš kļuva par visu laiku otro produktīvāko piezemējumu guvēju NRL vēsturē, atraujoties no Stīva Menzisa. Pašlaik Sleitera kontā ir 182 piezemējumi, bet visu laiku labākais NRL rādītājs pieder līgas divdesmitā gadsimta sešdesmito gadu zvaigznei Kenam Īrvinam – 212.

Otra NRL pusfināla spēle, kurā tiksies Sidnejas "Roosters" un Ziemeļkvīnslendas "Cowboys" norisināsies rītdien. NRL fināls ir paredzēts 1. oktobrī, kad "ANZ Stadium" arēnā pusfinālu veiksminieces mēģinās iegūt Pruvena-Sumonsa trofeju.

NRL pusfināli

MājniekiViesiRezultāts
Melburnas "Storm"Brisbenas "Broncos"30:0
Sidnejas "Roosters"Ziemeļkvīnslendas "Cowboys"---

Tev jābūt autorizētam,