Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Talantīgais regbists Jurevičs prasmes turpmāk pilnveidos skolā Anglijā

Ints Megnis
Ints Megnis

Talantīgais regbists Jurevičs prasmes turpmāk pilnveidos skolā Anglijā
Miķelis Jurevičs (ar galvas apsēju) pirms Latvijas čempionāta spēles trešdien
Foto: Ģirts Kehris

Viens no talantīgākajiem Latvijas jaunās paaudzes regbistiem Miķelis Jurevičs, kurš šovasar 16 gadu vecumā debitēja Latvijas regbija-7 izlasē, savu attīstību turpinās skolā Anglijā, pilnveidojot prasmes pie profesionāliem šīs valsts speciālistiem.

Kā vēsta Jureviča līdz šim pārstāvētais regbija klubs "Livonia", tā menedžments ilgāku laiku centās nodibināt sadarbību ar kādu no Lielbritānijas skolām un beidzot tas ir ir vainagojušies panākumiem. Jau pēc dažām nedēļām septembra sākumā Jurevičs dosies uzsākt mācības Anglijas "Woodhouse Grove School", kur, paralēli klasiskās izglītības iegūšanai, pilnveidos savas regbija prasmes pie profesionāliem speciālistiem un pārstāvēs spēcīgo skolas regbija komandu.

"Atzīmēsim, ka Miķelis ir ieguvis īpašu stipendiju (scholarship) šajā maksas izglītības iestādē un viņa ģimenes līdzfinansējums tādējādi ir kļuvis simbolisks," vēsta "Livonia", nosaucot šo par vēsturisku pavērsienu.

Jurevičs vien jūnija beigās atzīmēja 17 gadu jubileju, neilgi pirms tam ar Latvijas regbija-7 izlasi piedaloties Eiropas čempionāta "Trophy" divīzijas pirmajā sabraukumā.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja