Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

"Miesnieku" regbisti izcīna desmito vietu turnīrā Sanktpēterburgā

"Miesnieku" regbisti izcīna desmito vietu turnīrā Sanktpēterburgā
"Miesnieki" turnīrā Sanktpēterburgā

Latvijas absolūtā čempionvienība regbijā "Miesnieki" nedēļas nogalē Sanktpēterburgā ieņēma desmito vietu regbija-7 turnīrā, kam dots ambiciozais Eiropas čempionu kausa nosaukums.

"Miesnieki" šajā turnīrā piedalās regulāri, bet šogad šīs sacensības izraisīja skandālu Latvijā. Tās notika vienlaicīgi ar Latvijas klasiskā regbija izlases spēli Zviedrijā, Regbija federācijas vadībai vainojot "Miesnieku" vienību, ka tās spēlētāji atsakās spēlēt izlasē. Kādā brīdī pat Regbija federācija apsvēra iespēju liegt "Miesniekiem" piedalīties jebkādās starptautiskās sacensībās, turklāt tobrīd vēl likās, ka Latvijas izlasei nav apdraudēta izkrišana no līgas, tomēr neveiksmīgs citas spēles iznākums beigās tomēr lika sestdien valstsvienībai atstāt Ziemeļu zonas turnīra pirmās konferences.

"Miesnieki" šajā nedēļas nogalē tomēr devās uz Sanktpēterburgu, noslēgumā gūstot desmito vietu starp 12 komandām. Šeit grupā vispirms ar 0:38 tika zaudēts vēlākajai čempionei Krasnodaras "Kuban", turpinājumā ar 12:5 tika pieveikta Gruzijas komanda "Art Academy", kā arī ar 10:26 zaudēts Čehijas klubam "Dukla".

Ar šādu rezultātu nebija pietiekami, lai sasniegtu ceturtdaļfinālu, līdz ar to sestdien tika spēlēts par 9.-12. vietu, kur pusfinālā Latvijas vienība ar 34:0 sagrāva Baltkrievijas komandu "Busly", bet spēlē par devīto vietu ar 7:14 piekāpās "Art Academy".

"Brīdī, kad pieskaņojamies pretinieku spēles stilam, nedaudz spēles plānu pabojāja kuriozā veidā saņemts noraidījums uz divām minūtēm. Pēc izturētā mazākuma samazinājām rezultāta starpību ar komandas piezemējumu "Miesnieku stilā" t.i. pick up'iem. Kam vairāk pietrūka laika," pēdējo maču apraksta "Miesnieki".

Fināla "Kuban" ar 31:7 uzvarēja Lietuvas komandu Šauļu "BaltRex".