Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Favorīti "Miesnieki" un LMT/"Eži" uzvar regbija čempionāta spēlēs

Ints Megnis
Ints Megnis

Favorīti "Miesnieki" un LMT/"Eži" uzvar regbija čempionāta spēlēs
LMT/"Eži" spēlētāji
Foto: Latvijas Regbija federācija

Favorītu lomā esošās "Miesnieki" un LMT/"Eži" komandas sestdien uzvarēja Latvijas regbija čempionāta spēlēs.

Pērnie čempioni "Miesnieki" grūtā cīņā ar 37:29 (27:17) pieveica "Jūrmalu". Spēle iesākās rezultatīvi - jau 4. minūtē viens no Miesnieku līderiem Feivours Maduka piezemēja bumbu "Jūrmalas" aizsardzības zonā, tomēr jūrmalnieki drīz vien jau bija priekšā ar 7:5. Kopumā aktīvs bija viss pirmais puslaiks, pārtraukumā "Miensiekiem" ejot ar 27:17.

Otrajā puslaikā katrai komandai izdevās veikt pa diviem piezemējumiem. Kaut jūrmalnieki par diviem punktiem pietuvojās, čempioni duelī triumfēja ar 37:29.

Citā spēlē, kas notika Rūjienā, LMT regbija klubs "Eži" ar 41:19 droši pieveica vietējo "Fēnikss" komandu.

"Spēles sākums bija ļoti līdzīgs. Fiziskā sagatavotība abām komandām bija līdzīga, uzvarējām, jo spējām efektīvāk izmantot laukumu. Otrajā puslaikā fiziski labāki bija "Fēniksa" regbisti, tāpēc bonusa punktu izdevās izcīnīt tikai pašās spēles beigās," saka LMT/"Eži" galvenais treneris Mārtiņš Straume.

Latvijas čempionātā šobrīd bez zaudējumiem cīnās "Garkalne"/"Livonia" un "Stats"/"Ķekava" jeb "Miesnieki". Pa vienai uzvarai ir "Jūrmalai" un LMT/"Ežiem", kamēr "Fēnikss" ar sestdienas zaudējumu regulāro sezonu noslēdza bez uzvarām. Nākamās divas spēles notiks tikai 22. septembrī, bet tās būs izšķirošās par regulārās sezonas vietām - pērnā fināla atkārtojumā "Garkalne"/"Livonia" uzņems "Stats"/"Ķekava", kamēr duelī par trešo vietu "Jūrmala" savā laukumā spēlēs ar LMT/"Eži".

Par turnīra izspēles grafiku komandām izdevās vienoties vien pēc jaunā Latvijas Regbija federācijas (LRF) prezidenta Aivara Pilenieka stāšanās amatā, lemjot, ka pieci klubi izspēlēs viena apļa turnīru. Pēc tam 13. oktobrī ieplānoti fināls un spēle par trešo vietu.