Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Samoilovs/Pļaviņš arī noslēdzošajā "King of the Court" turnīrā apstājas pusfinālā

Ints Megnis
Ints Megnis

Samoilovs/Pļaviņš arī noslēdzošajā "King of the Court" turnīrā apstājas pusfinālā
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš pagājušajā nedēļas nogalē arī ceturtajā jaunizveidotā seriāla "King of the Court" turnīrā, kas risinājās ASV pilsētā Hantingtonbīčā, netika tālāk par pusfinālu.

Vispirms sestdien Samoilovs un Pļaviņš tika ārā no apakšgrupas, bet dienu vēlāk pusfinālā izstājās kā pirmie.

"Šodien mēs galīgi nenospēlējām. Bija iespējas, bet pirmajās 20 minūtēs, kad izkritām, bija tikai divas vai trīs muļķīgas kļūdas un tas izšķīra visu - lai tiktu tālāk pietrūka viens punkts, bet neko darīt, jābūt arī veiksmei, lai uzvarētu pirmo kārtu," pēc sacensībām teica Pļaviņš. "Nākamnedēļ Sanhosē turnīrā jau būs normāls volejbols, cerams, ka tur. Jo mēs gribam uzvarēt."

Hantingtonbīčā vīru konkurencē uzvarēja spāņi Pavlo Errera un Adrians Gavira, kamēr starp dāmām labākās bija titulētā amerikāniete Eiprila Rosa ar savu šī gada pārinieci Aleksandru Klīnmenu.

"King of the Court" nav ierasto divu komandu cīņa vienai pret otru, bet spēles laikā vienības rotē. Viena laukuma puse ir izaicinātājiem, bet otra ir Karaļa puse. Servē izaicinātāji - ja Karaļi uzvar izspēlē, viņi iegūst punktu un paliek savā pusē. Ja zaudē, viņi tiek sūtīti nost no laukuma, bet izaicinātāji pārceļas uz Karaļu pusi un spēlē pret nākamo komandu. Vienība, kas savāc vismazāk punktus, izstājas. Vienā šādā turnīrā ir trīs kārtas, sacensībām ilgstot sešas stundas.

Pirmajā turnīrā šomēnes Nīderlandē Samoilovs un Pļaviņš tika līdz pusfinālam, pēc tam Beļģijā zaudēja pirmajā kārtā, bet pirms nedēļas ASV pilsētā Vaikiki vēlreiz apstājās pusfinālā.

Jaunnedēļ Sanhosē notiks jaunizveidotās P1440 līgas pirmais turnīrs.

Samoilovs spēlē pārī ar Pļaviņu, jo viņa ierastais partneris Jānis Šmēdiņš nesen guva pleca traumu, krītot no velosipēda. Tikmēr Pļaviņš ar Edgaru Toču sākotnēji uz "King of the Court" turnīru netika uzaicināts. Točs šajā laikā strādā individuāli, cenšoties uzlabot savus trūkumus. Septembra beigās un oktobrī notiks divi Pasaules kausa turnīri Ķīnā un viens ASV, kur pludmales volejbolisti jau sāks krāt 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas punktus. Tāpat no septembra beigām līdz decembrim ASV tiks izspēlēti četri turnīri jaundibinātā P1440 līgā.

     [+] [-]

, 2018-09-24 16:36, pirms 8 mēnešiem
Bet , varbūt, tieši Samoilovam vajadzēja palikt mājās , lai ,, pacensties UZLABOT,, savus trūkumus. Bet raksta autoram ieteiktu pirms publicēšanas pārlasīt to ,ko ir uzskribelējis . Savādāk sanāk vienas muļķības..Kauns.

  +1 [+] [-]

, 2018-09-24 16:38, pirms 8 mēnešiem
Tieši SAM bija tas vājais ķēdes posms, galīgi nespējīgs noslēgt uzbrukumus, Bet bloka vispār nulle..

     [+] [-]

, 2018-09-24 16:43, pirms 8 mēnešiem
Točs šajā laikā strādā individuāli, cenšoties uzlabot savus trūkumus. "----AUTORA garadarbs.

  +1 [+] [-]

, 2018-09-24 17:24, pirms 8 mēnešiem
Pirmkārt pļežbols nav voejbols. otrkārt nevajadzēja Šmēdiņam vizināt sievasmāti uz bomīša.

     [+] [-]

, 2018-09-24 21:00, pirms 8 mēnešiem
Megni, uzrakstīts, maigi sakot pavirši. Cik atceros, ar zviedru uzvārdiem apsēsto jaungramatiķu izpratnē tev sokas krietni vienlabāk kā ar elementāru tekstu latviešu valodā...