Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Lece/Liepiņlauska tiek Singapūras pamatsacensībās

Lece/Liepiņlauska tiek Singapūras pamatsacensībās

Alise Lece un Ilze Liepiņlauska
Foto: facebook.com/leceliepinlauska

Pludmales volejbola sezona 2018

Singapūrā sācies Pasaules tūres divu zvaigžņu posms pludmales volejbolā. Latvijas duets Alise Lece un Ilze Liepiņlauska kvalifikācijas izšķirošajā mačā šorīt pārspēja itālietes Klaudiju Pučinelli un Alisi Gradīni (2-0) un iekļuva pamatturnīrā.

Ar ceturto numuru izliktās Alise Lece un Ilze Liepiņlauska vispirms spēkojās ar nomināli vājākajām krievietēm Jekaterinu Fiļinu un Jekaterinu Ļubiņecu, kurām piešķirts 21. numurs. Latvietes izrādījās pārākas - 21:15, 21:17.

Izšķirošajā kvalifikācijas cīņā pretī stājās ar 16. numuru izliktās itālietes Klaudija Pučinelli un Alise Gradīni. Mūsu sportistes uzvarēja (21:16, 21:11) un tika pamatsacensībās, kas sāksies rīt.

Jūnija pirmajā pusē Lece/Liepiņlauska piedalījās trijos divu zvaigžņu posmos Ķīnā. Plānoto punktu ražu gan neizdevās ievākt, jo nepaveicās ar pretiniecēm - vienā gadījumā trāpīja uz amerikāņu dvīnēm, pēc tam kāju priekšā aizlika mājinieces, kuras turpinājumā aizcīnījās līdz ceturtajai vietai. Ķīnas pirmajā turnīrā rezultāts bija labs - devītā vieta un 200 punkti pasaules rangam, taču nākamajos divos mūsējās netika pamatsacensībās un finišēja 25. vietā, kas deva vien 120 punktus. Lece/Liepiņlauska patlaban ieņem 135. vietu pasaules rangā un kotējas kā Latvijas otrais labākais duets.

Atgādinām, ka šajā nedēļā sākas lielo turnīru virtene - līdz Eiropas čempionātam katru nedēļu būs četru vai piecu zvaigžņu posms. 20.-24. jūnija Ostravas turnīrā Čehijā piedalās arī Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, Haralds Regža/Toms Šmēdiņš, Kristaps Šmits/Mihails Samoilovs, Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Marta Ozoliņa/Agnese Caica. 27. jūnijā sāksies mači Polijā, 4.-8. jūlijs Portugālē, 10.-15. jūlijs Šveicē, bet 16.-22. jūlijā Nīderlandē notiks Eiropas čempionāts.

Izmantotie resursi:
worldtour.2018.fivb.com

Tev jābūt autorizētam,