Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

U22 Eiropas čempionāta laureāti ciemojas pie Valsts prezidenta

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

U22 Eiropas čempionāta laureāti ciemojas pie Valsts prezidenta
U22 Eiropas čempionāts Jūrmalā
Foto: Vadims Morozovs, Latvijas Volejbola fed.

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien Rīgas pilī sveica pludmales volejbola U22 Eiropas čempionāta zelta medaļniekus Kristapu Šmitu/Mihailu Samoilovu un sudraba ieguvējas Tīnu Graudiņu/Anastasiju Kravčenoku, kā arī trenerus Lauri Iecelnieku un Genādiju Samoilovu.

Tikšanās laikā Valsts prezidents pateicās spēlētājiem un viņu treneriem par ieguldīto darbu un sasniegtajiem izcilajiem rezultātiem. Sīvā konkurencē izcīnītās zelta un sudraba medaļas ir apliecinājums Latvijas jauno pludmales volejbolistu profesionalitātei.

“Sasniegumu priekšnoteikumi ir skaidri mērķi, smags darbs, ticība sev un savai komandai, kā arī nepārtraukti treniņi. Ja ieguldītās pūles vainagojas ar panākumiem sacensībās, kas norisinās mājās, tad gan sportistu, gan līdzjutēju prieks, gandarījums un lepnums par sasniegto ir neizmērojams,” atzina Valsts prezidents.

Valsts prezidents, gatavojoties nākamajai pludmales volejbola sezonai, sportistiem un viņu treneriem novēlēja arī turpmāk izvirzīt augstus mērķus un neatlaidīgi tos īstenot. “Lai panākumus kaldina mērķtiecība, sportisks gars un saliedēta komanda!” uzsvēra Raimonds Vējonis.

U22 Eiropas čempionāts pludmales volejbolā no 26. līdz 29. jūlijam risinājās Jūrmalā, kur par medaļām pludmales volejbolā sacentās talantīgākie jaunieši šajā vecuma grupā. Latviju pārstāvēja seši dueti - trīs puišu un trīs meiteņu.


Izmantotie resursi:
president.lv

     [+] [-]

, 2018-08-17 22:46, pirms 8 mēnešiem
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu))
Es sāku spēlēt 5 minūtes!
Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu!
Tas ir starp kollapu >>> 18pop.tk