Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Lece/Kravčenoka un Samoilovs/Gabdulļins sāk uzvaras gājienu Gruzijā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Lece/Kravčenoka un Samoilovs/Gabdulļins sāk uzvaras gājienu Gruzijā
Anastasija Kravčenoka un Alise Lece
Foto: Vadims Morozovs, Latvijas Volejbola federācija

Gruzijas trešajā lielākajā pilsētā Batumi sācies Austrumeiropas Zonālās volejbola asociācijas (EEVZA) etaps pludmales volejbolā. Ventspils posma čempiones Anastasija Kravčenoka un Alise Lece pirmajā mačā apspēlēja ukrainietes (2-0), bet iepriekšējo divu posmu vicečempioni Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins tika galā ar mājiniekiem (2-0).

Batumi posma galvenās favorītes Anastasija Kravčenoka un Alise Lece vispirms eksaminēja ukrainietes Annu Čečeļņicku un Darju Romaņuku, kurām šajā turnīrā piešķirts astotais numurs.

Mača sākumā mūsējās pārsteidzoši nonāca iedzinējos. Lece ar eisu panāca 7:6, bet Kravčenokas raidījums jau deva 12:9. Turpinājumā saimniekoja Latvijas duets (19:11), līdz ar to pirmajā setā panākums - 21:13.

Otrajā setā tika iegūts komfortabls pārsvars (7:3), kas ļāva bez liela stresa pārdzīvot dažas kļūdas (9:7). Šķita, ka pretinieces tik salauztas, bet tad ukrainietēm divi eisi pēc kārtas - 12:14. Pēc tam mūsējās vairs neatļāvās vaļības, bet efektīgu pēdējo punktu noformēja Kravčenoka ar saīsinātu sitienu trešajā zonā - 21:13.

13. septembrī plkst. 8.00 ceturtdaļfināls, domājams, pret krievietēm (#4).

Armēnijas turnīrā ar piekto numuru izliktie Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins šodien pieveica laukuma saimniekus Daviti Chomariju un Miheilu Džadžvabi (21:16, 21:19), bet pēc tam tika galā ar vēl vieniem mājiniekiem - 21:9 un 21:9 pret Badri Nucubidzi un Danieli Heirabadi.

Rīt plkst. 9.40 būs ceturtdaļfināls, visticamāk, pret krieviem (#9).

Izmantotie resursi:
eevza.eu