Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

"O-Sands" smiltīs norisināsies Veterānu turnīrs pludmales volejbolā

Arī šoruden, jau šonedēļ “O-SANDS” plaudmales volejbola hallē ikviens pludmales volejbola fans, kurš sasniedzis vismaz 35 gadu vecumu, tiek aicināts piedalīties Veterānu turnīrā 2017.

Veterānu turnīri allaž ir plaši apmeklēti, jo tā ir iespēja mēroties spēkiem ar sava vecuma cilvēkiem. Arī šogad dalībai pieteikušās jau vairākas vietējās komandas, kā arī 2 vīriešu komandas no Lietuvas.

“Cenšamies gādāt, lai pludmales volejbols Latvijā ir pieejams ikvienam – gan jauniešiem un skolēniem, gan arī veterāniem (pludmales volejbola vidē par tādiem pieņemts uzskatīt cilvēkus no 35 gadu vecuma), jo tas ir demokrātisks un šobrīd populārs sporta veids. Aicinu interesentus kopā labi un aktīvi pavadīt laiku Veterānu turnīrā! Esam parūpējušies arī par patīkamām balvām,” rosina Arnis Tunte, SIA “O-SANDS” vadītājs.

Turnīrs norisināsies 12.novembrī. Dalībnieki aicināti pieteikties 3 grupās:

- vīrieši 35+
- vīrieši 50+
- sievietes 35+ (t.sk. sievietes 50+).

Turnīra dalības maksa ir 20 EUR no komandas, savukārt pieteikumus organizatori aicina sūtīt līdz 10.novembrim uz epastu info@o-sands.lv. Turnīrs norisināsies Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonasa ielā 6b. Tā tapšanu atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Tev jābūt autorizētam,