Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Finsters un Točs izstājas jau pēc vienas aizvadītas spēles

Finsters un Točs izstājas jau pēc vienas aizvadītas spēles

Edgars Točs
Foto: FIVB

Fortloderdeilā, ASV šodien sākusies pludmales volejbola jaunā sezona. "Major" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā zaudējumu piedzīvoja Rihards Finsters un Edgars Točs, atzīstot vāciešu Beneta un Davida Poņevazu pārākumu ar 0-2 (10:21, 19:21).

Kā pirmie no latviešiem pludmales volejbola jauno sezonu sāka Rihards Finsters un Edgars Točs, kuri jau iepriekšējā sezonā spēja uzrādīt gana labus rezultātus un nu bija pienācis laiks nostiprināties pludmales volejbola elitē. Fortloderdeilas "Major" sērijas posmu latviešiem vajadzēja sākt ar kvalifikāciju un viņu pirmie pretinieki bija zināmie vācieši Benets un Davids Poņevazi.

Spēli dueti sāka ar labām darbībām aizsardzībā. Ar blokiem apmainījās Edgars Točs un Davids Poņevazs. Vācieši ieguva iniciatīvu un regulāri apturēja Latvijas pludmales volejbolistu nepārliecinošos uzbrukumus. Rezultāta starpība pieauga pat līdz astoņiem punktiem (12:4). Ar to arī bija skaidrs, ka pirmais sets ir norakstāms. Arī veiksme reizēm bija tieši vāciešu sabiedrotā, bet arī latviešu paviršā spēle noveda pie tā, ka tehniskais pārtraukums bija pie rezultāta 15:6.

Labā lieta pirmajā setā bija Edgara Toča neatlaidīgā cīņa pie tīkla, bloķējot pretinieku uzbrukumus. Tiesa reti kad ar to izdevās tikt pie punkta. Poņevazi koncentrējās uz spēli pa Finsteru, kurš nepievīla, ļaujot Vācijas duetam uzvarēt pirmo setu ar graujošo 21:10.

Otro setu latvieši sāka ar atspēlēšanos aizsardzībā un Finstera gūto punktu. Brīdi vēlāk izdevās arī iekrāt divu punktu pārsvaru. Finsters un Točs jau rādīja daudz labāku sniegumu un pie labvēlīga rezultāta 7:4 lika pretiniekiem ņemt pārtraukumu. Pēc tā vāciešiem izdevās izrāviens, Benetam Poņevazam izpildot eisu, bet ar nākamo servi sagādājot latviešiem manāmas grūtības. Tehniskajā pārtraukumā latvieši devās minimālā vadībā, bet pēc tā aizvadīja garu izspēli, iegūstot divu punktu pārsvaru (12:10). Poņevazi uzreiz atspēlējās un bija tuvu tam, lai izvirzītos vadībā, bet uzbrukuma sitiens nebija precīzs. Vācieši vadību ieguva īsi pēc tam, kad ar Davida Poņevaza servi netika galā Finsters (15:14).

Vēl brīdi vēlāk Davids Poņevazs viegli tika galā ar Toča uzbrukuma sitienu pēc ļoti slikti izceltas bumbas, ļaujot Vācijas duetam spert platu soli pretī uzvarai mačā. Latviešiem bija divas iespējas atspēlēties, bet neizdevās gūt punktu nevienā no reizēm. Tādējādi vācieši tika pie divām mačbumbām, no kurām otro izmantoja, uzvarot spēli ar 2-0 (21:10, 21:19).

Tādējādi Rihardam Finsteram un Edgaram Točam jaunās sezonas pirmais turnīrs noslēdzies jau pēc vienas spēles kvalifikācijā. Līdz ar to pamatturnīrā redzēsim tikai divus Latvijas duetus, Aleksandru Samoilovu/Jāni Šmēdiņu un Mārtiņu Pļaviņu/Haraldu Regžu.

  +3 [+] [-]

, 2017-02-07 20:27, pirms gada
Spriežot pēc rezultāta varēja jau izstāties pēc 1. seta.

  -3 [+] [-]

, 2017-02-07 20:34, pirms gada
Si tikai pirma spele, bus labi, sie chali var✌

  +1 [+] [-]

, 2017-02-07 21:58, pirms gada
misenes

     [+] [-]

, 2017-02-07 22:41, pirms gada
Pēc rakstītā jāsaprot, ka Finsters nefilka?

     [+] [-]

, 2017-02-07 23:06, pirms gada
Ja godīgi, tā arī nesapratu šī brauciena vērtību. Ja vien tas nebija mēneša ceļojums treniņiem smiltīs.

Tev jābūt autorizētam,