Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Latvijas dueti uzzina EČ pretiniekus, Regža/Finsters - pirmie rezervisti

Latvijas dueti uzzina EČ pretiniekus, Regža/Finsters - pirmie rezervisti
Aleksandrs Samoilovs
Foto: FIVB

Aizvadītajā nedēļas nogalē notika izloze pludmales volejbola Eiropas čempionātā, kas 17.-21. jūlijā risināsies Nīderlandē. Latviju pārstāvēs pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, savukārt Haralds Regža un Rihards Finsters ir pirmie rezervisti.

Vīriešu turnīrā iekļuvuši Latvijas divi labākie dueti, savukārt mūsu sievietēm dota viena iespēja.

Sākotnējā rangā Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ieguva septīto numuru un no pirmā groza iekļuva G grupā, kur pretī stāsies poļi Gžegožs Fijaleks/Mihals Brils (otrais grozs), lietuvieši Arns Rumševičus/Luks Kazdailis (trešais grozs) un vācieši Janniks Harmss/Filips Bergmans no ceturtā groza.

Sākotnējā rangā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs saņēma devīto numuru un par neka tiesu netika pirmajā grozā. No otrā groza mūsējie nonāca F grupā, kur galvenie favorīti skaitās krievi Oļegs Stojanovskis/Igors Veļičko. Nosacīti vājāki varētu būt norvēģi Matiass Berntsens/Hendriks Mols un speciālo ielūgumu izpelnījušies čehi Jans Dumeks/Vaclavs Berčiks.

Kā pirmie rezervisti pozicionējas Haralds Regža un Rihards Finsters, kaut gan šajā sezonā Regža spēlē kopā ar Kristapu Šmitu, bet Finsters ir duetā ar Aleksandru Soloveju. Kāds var atteikties piedalīties, līdz ar to Regža un Finsters saglabā labas cerības.

Sieviešu sacensībās Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka pērn tika kā mājinieces, bet šogad sākotnējā rangā ieguva 18. numuru un no trešā groza nokļuva D grupā. Šeit galvenās favorītes ir vācietes Viktorija Bīneka/Izabela Šneidere, spēlēs somietes Taru Lahti/Annīna Parkinena (otrais grozs), kā arī nomināli ceturtās spēcīgākās mājinieces, kuru uzvārdi patlaban vēl nav zināmi.

Rezervistu sarakstā figurē arī mūsu Marta Ozoliņa/Agnese Caica un Alise Lece/Ilze Liepiņlauska, taču atrodas tālu zem svītras.

Kā jau ziņots, 2017. gada augusta otrajā pusē Jūrmalā notika Eiropas čempionāta finālturnīrs - Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš izcīnīja sudrabu, Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ieguva piekto vietu, bet pārējiem mūsu duetiem nācās samierināties ar zemākām pozīcijām.
Izmantotie resursi:
cev.eu

  +1 [+] [-]

, 2018-06-04 14:24, pirms 8 mēnešiem
Nevar sūdzēties, vīru B grupa bomba

     [+] [-]

, 2018-06-04 14:29, pirms 8 mēnešiem
Regža/Finsters apvienojais droši vien tāpēc, ka viņu punktu summa ļauj pretendēt