Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617), Fid:2889, Did:0, useCase: 0

Dārznieks vīlies, Kivlenieks piesauc karjeras pēdējās sacensības

Jānis Freimanis

Dārznieks vīlies, Kivlenieks piesauc karjeras pēdējās sacensības
Inārs Kivlenieks
Foto: Romāns Kokšarovs/f64
Phjončhana 2018, Phjončhana - Kamaniņas (Vīrieši) 1. un 2. brauciens
1. David Gleirscher 47.652  
6. Kristers Aparjods +0.170  
21. Inārs Kivlenieks +0.622  
22. Artūrs Dārznieks +0.653  

Latvijas kamaniņu sportistiem Artūram Dārzniekam un Ināram Kivleniekam Phjončhanas olimpisko spēļu pirmās dienas sacensības nebija sekmīgas, jo abi sportisti palika ārpus labāko divdesmitnieka, par ko neslēpa neizpratni un vilšanos.

Dārznieks jau treniņos nespēja tikt galā ar trases izaicinājumu un piektdien pat piedzīvoja kritienu, bet šodien viņa cīņa ar trasi turpinājās. "Atklāti sakot, man visu nedēļu nesanāca otrā virāža. Bet vakar diezgan labi "izšķīdu", un pēc tā vairs neko nesapratu. Šodien nesanāca devītā virāža. Pirms tam smuki nācu ārā no devītās virāžas. Problēmas bija ar otro, piekto un sesto virāžu, šodien tām pievienojās arī devītā."

"Kurš no braucieniem šodien bija labāks? Es pat nezinu, abi liekami vienā maisā," saka Artūrs. "Grūti pateikt, cik ļoti mani ietekmēja treniņā piedzīvotais kritiens. Drīzāk tas ietekmēja mani fiziski, jo vakar pēc kritiena knapi kustējos. Bija nobrāzts vēders, zila roka, arī kakls joprojām ir dīvains."

"Krists ir daudz un krietieni bijuši dažādi, bet šo es vienkārši negaidīju. Parasti jau iepriekš esi pieļāvis kļūdu un apzinies, ka tā, visticamāk, novedīs pie kritiena. Bet šoreiz bija vienkārši bum, bum, bum un es ar 120 km/h ātrumu tiku izsmērēts ar ķiveri pa ledu."

"Rītdien gribētos nobraukt tā, lai beidzot pašam būtu prieks. Esmu šeit veicis labus braucienus, pērn Pasaules kausa posmā taču biju astotais. Var jau teikt, ka tagad trase ir citāda, ir lielāki mīnusi, bet arī pagājušogad jau bija tie paši mīnusi. Pat nezinu, kas šosezon notiek. Nu nevaru nobraukt. Vienīgās sacensības, kurās iebraucu finišā ar prieku par labu braucienu bija Oberhofā," atzīst Dārznieks.

Tikmēr Inārs Kivlenieks izteicās, ka acīmredzot nav noticējis sev, sagriezis kamanu un tādēļ pamatīgi atsities pret apmali otrajā braucienā. "Treniņos arī negāja pārāk labi. Bija problēmas ar braukšanu, un vienā no braucieniem salauzu kamanas. Šoreiz kaut kas neliekas kopā. Nevaru ne izbraukt trasi, ne savest kārtībā tehniku. Nav vienas konkrētas lietas, kāpēc izpaliek rezultāts."

31 gadu vecais Kivlenieks ar paziņojumiem nesteidzas, tomēr piekrīt, ka šajā vecumā var nākties atzīt, ka šīs olimpiskās spēles viņam ir pēdējās. "Vēl vairāk - sliecos uz to, ka šīs man varētu būt pēdējās sacensības karjerā. Šobrīd sajūtas ir nepatīkamas. Jācenšas rīt aizvadīt divi labi braucieni, un tad skatīsimies."

  -1 [+] [-]

, 2018-02-10 17:46, pirms gada
Ja 31 gada vecumā nevar iebraukt divdesmitniekā, tik tiešām nav vērts turpināt. Katram dzīvē savs. Gan atradīs savu vietu dzīvē un viss būs kārtībā. To arī novēlam. Priekā!

  +5 [+] [-]

, 2018-02-10 17:52, pirms gada
Skumji ir tas, ka mums, kam ir sava trase, priekšā ir pat Austrālijas pārstāvis, kā arī tur pat blakus Dārzniekam ir varenās kamaniņu lielvalsts Indijas pārstāvis...
Slēpts komentārs: shitaa

  -2 [+] [-]

, 2018-02-10 18:36, pirms gada
Ja nevar, tad jābeidz!
Slēpts komentārs: jureic

     [+] [-]

, 2018-02-10 18:54, pirms gada
Jā, Inārs, nekas, ir citas profesijas, kuras varētu apgūt 31 gada vecumā, galvu, diemžēl, savest kārtībā tā arī neizdevās, žēl, bet īstais potenciāls izleca (sanāca) tikai dažos mačos daudzu gadu garumā, lai veicās!

     [+] [-]

, 2018-02-10 19:07, pirms gada
Jā, tā arī galvu nesakārtoja.
Slēpts komentārs: Alpaville

  +1 [+] [-]

, 2018-02-10 19:51, pirms gada
Nekas, anyway malači, ne jau katrs reizi 4 gados brauc uz pasaules forumu! Tiršī tā , nobraukt rīt labi sevis pēc !!!

  +1 [+] [-]

, 2018-02-10 19:53, pirms gada
shitaa rakstīja: Problēmas bija ar otro, piekto un sesto virāžu, šodien tām pievienojās arī devītā."
-----------
Es ir pārsmējies...
Kā cilvēkam, kas n-tos gadus no vietas to vien dara kā brauc ar kamanām var būt problēmas virāžās. Goda vārds nesaprotu. Kas tur ir tik sarežģīts. Man jau liekas, to var mērkaķim iemācīt mēneša laikā.
Nobrauc Siguldas trasē kaut ar Vučko, tas viss notiek ļoti lielā ātrumā.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-10 20:43, pirms gada
shitaa rakstīja: Problēmas bija ar otro, piekto un sesto virāžu, šodien tām pievienojās arī devītā."
-----------
Es ir pārsmējies...
Kā cilvēkam, kas n-tos gadus no vietas to vien dara kā brauc ar kamanām var būt problēmas virāžās. Goda vārds nesaprotu. Kas tur ir tik sarežģīts. Man jau liekas, to var mērkaķim iemācīt mēneša laikā.
Tāda bērnišķīga replika no manas puses, bet tas kā reiz būs gluži atbilstoši tavam komentāram - ja liekas, tad sasitas.

     [+] [-]

, 2018-02-10 21:33, pirms gada
otins rakstīja: Nobrauc Siguldas trasē kaut ar Vučko, tas viss notiek ļoti lielā ātrumā.
Esmu braucis. Un!?
Man nav problēmu ar to, ka džeki tur ir un ieņem 20+ vietas, lai cīnās, es tik reāli nesaprotu kapēc viņi tīri tehniski nemāk braukt.