Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617), Fid:2889, Did:0, useCase: 0

Phjončhanas olimpiādes lapā daži sportisti bija redzami ar Krievijas karogu

Phjončhanas olimpiādes lapā daži sportisti bija redzami ar Krievijas karogu
Iļja Sorokins
Foto: Aleksejs Ivanovs, sport-express.ru

Dopinga skandālu dēļ Krievijas izlases sportisti Phjončhanas olimpiskajā spēlēs nedrīkst startēt zem sava karoga. Nacionālā simbolika nav pieļaujama arī uz ekipējuma. Tomēr jau vakar tika konstatēts, ka 2018. gada olimpiādes oficiālajā mājas lapā vairāki Krievijas hokejisti ir redzami ar nacionālo karogu uz apģērba.

Pyeongchang2018.com vietnē ar nacionālo karogu figurēja seši Krievijas hokejisti – Aleksandrs Barabanovs, Vladislavs Gavrikovs, Sergejs Kaļiņins, Igors Šestjorkins, Iļja Sorokins un Vjačeslavs Voinovs. Pieci pārstāv vīriešu izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Sanktpēterburgas SKA, savukārt Sorokins ir no Maskavas CSKA. Olimpiādes oficiālajā mājas lapā arī vairākas sieviešu izlases spēlētājas bija redzamas ar Krievijas karogu.

Vēlāka piezīme - 2. februārī aizliegtie karogi ir pazuduši, modificētajām bildēm vairs nav tik labs asums.

Kā jau ziņots, Starptautiskā olimpiskā komiteja decembra sākumā paziņoja, ka Krievija ir atzīta par vainīgu sistemātiskos antidopinga noteikumu pārkāpumos. Krievijas Olimpiskā komiteja tika atstādināta atstādināta, bet krievu sportisti Phjončhanas olimpiskajās spēlēs drīkstēs startēt saskaņā ar striktiem noteikumiem, kas paredz dalību zem nosaukuma "Olimpiskie sportisti no Krievijas". Tostarp tika nolemts, ka pielaistie sportisti nedrīkstēs izmantot nacionālo simboliku.

Atgādinām, ka Starptautiskā arbitrāžas tiesa šodien atcēla diskvalifikāciju virknei krievu, taču tas nenozīmē viņu pielaišanu Phjončhanas spēlēm.
Modificētā bilde pēc karoga nogriešanas

Izmantotie resursi:
olimpiada2018.postimees.ee
pyeongchang2018.com

     [+] [-]

, 2018-02-02 02:22, pirms gada
AK VAI KĀDA NELIETĪBA AIAIAI PA DUPSI

     [+] [-]

, 2018-02-02 10:19, pirms gada
Tukša Dukurmuca tālu skan