PČ turpinājumā peldētājiem vietas trešajā desmitā, stafetē – 15.vieta

PČ turpinājumā peldētājiem vietas trešajā desmitā, stafetē – 15.vieta

Latvijas izlase Kanādā
Foto: Latvijas Peldēšanas federācija

Peldēšana 2016

Latvijas peldētāji Uvis Kalniņš, Gabriela Ņikitina un Daniils Bobrovs ceturtdien ieguva vietas trešajā desmitā Kanādā notiekošajā pasaules čempionātā 25 metru baseinā, bet 4x50m kombinētajā stafetē ierindojās labāko piecpadsmitniekā.

Divu olimpisko spēļu dalībnieks Kalniņš 100 metru kompleksajā distancē finišēja pēc 54,41 sekundes, kas deva 27. vietu. No labāko sešpadsmitnieka un vietas pusfinālā viņu šķīra 0,84 sekundes. Nikolajam Maskaļenko šajā distancē par sekundi sliktāks rezultāts (55.42) un 34.vieta 82 sportistu konkurencē.

Uz papīra augstāko vietu izcīnīja Bobrovs, kurš ierindojās 25.pozīcijā 200 metru brasā. Latvijas sportists finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 11,44 sekundēm, bet nākamo kārtu sasniedza vien astoņi labākie atlēti, kas bija 6,5 un vairāk sekunžu attālumā. Šī ir šajā čempionātā līdz šim augstākā Latvijas peldētāju gūtā vieta individuālajās disciplīnās.

Savukārt Gabriela Ņikitina 50 metru tauriņstilā finišēja pēc 27,23 sekundēm un no sev piederošā valsts labākā sasnieguma atpalika par 0,34 sekundēm. Šis rezultāts sportistei deva 28.vietu, bet, lai sasniegtu pusfinālu, vajadzēja peldēt par gandrīz sekundi ātrāk. Arī 100m kompleksajā peldējumā sportiste nespēja pietuvoties Aļonai Ribakovai piederošajam nacionālajam rekordam un finišēja pēc minūtes un 3,72 sekundēm (1:3.72), ierindojoties 29. pozīcijā.
Tikmēr 4×50 metru jauktajā kompleksajā stafetē Latviju ceturtdien pārstāvēja Kristīna Šteina, Maskaļenko, Ņikitina un Uvis Kalniņš, finišējot pēc minūtes un 43,79 sekundēm, kas deva 15.vietu starp 31 valsti. No dalības finālā Latvijas atlēti atpalika par vairāk nekā trim sekundēm.

Latvija pasaules čempionātu stafetes peldējumos startēja pirmoreiz vēsturē. Trešdien šis pats kvartets ieņēma 14.vietu jauktajā 4×50 metru stafetē brīvajā stilā.

Izmantotie resursi:
PČ turpinājumā sportistiem vietas trešajā...

     [+] [-]

, 2016-12-08 22:25, pirms gada
Atvainojos!Tas ir latvijas cwmpionats vai pasaules?Vajadzetu taka ari rakstaa but informaacijai par uzverataju un visu paareejo trijnieku!Un par visaam paareejaam discipliinaam ar!Kaa var portaalam dot nosaukumu sporta centrs,ja pat neinformee par sportistiem ,kas ir uzmaniibas centraa?

Tev jābūt autorizētam,