Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Pasaules rallijkrosa čempioniem neveiksme Norvēģijas rallijā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Pasaules rallijkrosa čempioniem neveiksme Norvēģijas rallijā
Johans Kristofersons

Norvēģijas rallija čempionāta 1.posmā ''Sigdalsrally'' pārliecinošu uzvaru svinēja Mads Ostbergs (''Citroën C3 R5''), kamēr bijušie pasaules rallijkrosa čempioni Matiass Ekstroms un Johans Kristofersons cieta neveiksmes.

Ostbergs bija ātrākais visos astoņos ātrumposmos, finišā par gandrīz pusotru minūti apsteidzot Andersu Grondālu (''Ford Fiesta R5 MkII''). Divas minūtes un 18 sekundes atpalika zviedrs Tomass Senstroms (''Škoda Fabia R5 evo'').

Neveiksmīgi rallijs beidzās diviem pasaules rallijkrosa čempioniem Johanam Krostofersonam (''Volkswagen Polo GTI R5'') un Matiasam Ekstromam (''Škoda Fabia R5 evo'').

Kristofersons jau pirmajā ātrumposmā zaudēja 43 minūtes, kas viņam liedza pacīnīties par augstvērtīgu rezultātu. Jāpiebilst, ka turpinājumā Kristofersons ātrumposmos uzrādīja Top 4 rezultātus. Arī Ekstromam šis rallijs izvērtās gaužām neveiksmīgs – pirmajā posmā zviedrs zaudēja 11 minūtes, bet otrajā ātrumposmā viņš bija spiests izstāties.

Jāpiebilst, ka Ekstroms šogad plāno aizvadīt pilnu Zviedrijas rallija čempionātu, kā arī paralēli rallijam viņš turpinās startēt ''Cupra e-Racer'' sacensībās. Tikmēr Kristofersons šogad plāno startēt WRC2 čempionātā.

Rallija rezultāti

V.PilotsMašīnaLaiks
1.Østberg MadsCitroën C3 R5tyre51:47.4
2.Grøndal A.Ford Fiesta R5 MkII+1:27.9
3.Thunström T.Škoda Fabia R5 evo+2:18.0
4.Sveinsvoll T.Citroën C3 R5+3:22.8
5.Røed OddbjørnFord Fiesta R5+5:05.6
6.Rustand R.Ford Fiesta R5 MkII+5:21.6