Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:366, Did:0, useCase: 0

Noslēdzies Latvijas 2. Karsējmeiteņu čempionāts

Andrejs Siliņš

Noslēdzies Latvijas 2. Karsējmeiteņu čempionāts
Latvijas 2. Karsējmeiteņu čempionāta dalībnieces
Foto: LKMA

17.aprīlī Jaunmārupē, atpūtas centrā "Laura" norisinājās Latvijas Karsējmeiteņu asociācijas rīkotais "Latvijas 2.karsējmeiteņu čempionāts".

Uz čempionātu bija ieradušās desmit komandas, kas salīdzinoši ar pagājušo gadu ir ievērojams skaits. Komandas bija no tādām pilsētām, kā Rīga, Valmiera, Kandava un Kalsnava.

Katras komandas uzdevums bija sagatavot divas dejas, kuras vērtēja profesionāla žūrija. Konkurence starp komandām bija diez gan sīva- it īpaši starp Biznesa augstskolas „Turība” karsējmeitenēm, deju studiju „Glamorous dance” un deju studijas „Aggressive” grupu „Infinity”, taču pēc otrās dejas „Glamorous dance” un „Infinity” izvirzījās vadībā ar vienādu punktu skaitu, kā rezultātā abām komandām bija jāpārdejo, lai žūrija nonāktu pie kopīga secinājuma- kurš ir pelnījis uzvaru šajā čempionātā.

Pēc abu komandu pārdejošanas un cītīgas žūrijas apspriedes par „Latvijas 2.Karsējmeiteņu čempionāta” uzvarētājām tika pasludināta grupa „Infinity”. Aiz sevis atstājot „Glamorous dance” un Biznesa augstskolas „Turība” karsējmeitenes.

Čempionātā tika pasniegta arī simpātiju balva no motoapvienības streetfighters.lv, ko saņēma „Latvijas Universitātes” karsējmeiteņu komandas.

Nākamais karsējmeiteņu pasākums norisināsies 8.maijā, Olimpiskajā sporta centrā, kur būs vērojamas ne tikai Latvijas, bet visas Baltijas karsējmeiteņu komandas. Laipni gaidīti 8. Maijā, plkst.11:30 „Baltijas Karsējmeiteņu čempionātā”.

info@lkma.lv

  +4 [+] [-]

, 2010-04-19 12:28, pirms 10 gadiem
Video būs??

  +1 [+] [-]

, 2010-04-19 13:33, pirms 10 gadiem
es ar tur biju, man jau ļoti, ļoti patikās...