Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0
Autors: Raitis Puriņš

"Jūrmalas Sports" aizsargi uzņems Dobeles "Tenax" uzbrucējus

"Jūrmalas Sports" aizsargi uzņems Dobeles "Tenax" uzbrucējus
Pēc ilgāka pārtraukuma "Tenax" sastāvā atkal spēlēs Egils Politers
Foto: exitus

Latvijas Virslīgas čempionātā nedēļas nogales centrālajā mačā līderu cīņā "Jūrmalas Sports' handbolisti sestdien plkst. 13:00 Spuņņciemā uzņems Dobeles "Tenax".

Aizvadīto divu nedēļu laikā abām komandām izdevās paviesoties turnīra tabulas pirmajā vietā, taču šobrīd līdere ir "Celtnieks/LSPA". Dobelnieki ieņem otro vietu, bet "Jūrmalas Sports" - trešo.

"Jūrmalas Sports" handbolisti šajā sezonā ir piedzīvojuši tikai divus zaudējumus (pret Celtnieks/LSPA un SK Latgols), bet "Tenax" punktus, cīnoties neizšķirti, zaudējusi pret "Celtnieks/LSPA" un "HK Ogre".

"Tenax" vienībai ar vidēji gūtajiem 33,13 vārtiem spēlē ir labākais uzbrukums visā līgā. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 47 gūtajiem vārtiem ir izlases handbolists Oskars Arājs. Pēc ilgāka laika komandai šoreiz palīdzēs arī Egils Politers un Andis Ērmanis.

Turpretī "Jūrmalas Sports" komandai ar vidēji 19,5 ielaistajiem vārtiem spēlē ir labākā aizsardzība visā līgā. Pēdējais bastions jūrmalnieku sastāvā ir vārtsargs Viktors Turkupols, kurš tika atzīts par Latvijas Virslīgas čempionātā oktobra labāko "Baltatour" spēlētāju. Uzbrukumā jūrmalniekiem dominē Edvīns Latkovskis, kurš astoņos mačos guvis 53 vārtus.

Jūrmalas un Dobeles komandu tikšanās vienmēr ir principiālas, tāpēc arī šoreiz sagaidām interesantu cīņu Spuņņciemā. Abas komandas jau regulārajā turnīrā grib iegūt pēc iespējas labāku vietu, lai izslēgšanas turnīrā spēlētu pret vieglāku pretinieku.

Kopumā nedēļas nogalē tiks aizvadītas divas Virslīgas spēles sievietēm un četras - vīriešiem. Čempioni "SK Latgols" sestdien Ulbrokā tiksies ar "Stopiņu NHK", bet svētdien dosies tālākajā iespējamajā izbraucienā pie "HK Vaiņode". Arī šeit ludzāniešiem punktus neviens nedāvinās... Vēl vīriešiem sestdien Ulbrokā RTU spēlēs ar līderiem "Celtnieks/LSPA".

Sievietēm svētdien "SK Latgols" savā laukumā uzņems līderes "Stopiņu NHK", savukārt Salaspilī tajā pašā dienā viesosies LSPA.

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Kura komanda uzvarēs?

  • 6

  • 12

  • 2