Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0
Nagamatsu Šuma (pirmais no labās) saņem komandas biedru apsveikumus. Foto: Jānis Klāks, "Tukums 2000"
3

Tukumam 10:0 jau puslaikā, smiltenieši apspēlē "Audu"

Pie graujošām uzvarām Komanda.lv 1. līgā futbolā sestdien tika abas tabulas līdervienības "Tukums 2000/TSS" un "Super Nova", kas attiecīgi ar 13:0 un 7:0 sakāva Balvu sporta centru un "New Project".
12

Video: Futbolbumbas: "Vilkam - nē, izlasei - jā!"

Sportacentrs.com raidījums "Futbolbumbas" turpina turēt roku uz Latvijas futbola pulss. Šonedēļ uzzinājām vairāk par Latvijas nacionālās izlases iekļaušanu datorfutbolam, "Mettas" jauno talantu notikušajām un topošajām pārejām uz Eiropas vadošo līgu akadēmijām un vārtsargu treneru specifiku. Visbeidzot, devāmies uz Latvijas un Ziemeļmaķedonijas spēli un aptaujājām izlases uzticīgākos atbalstītājus.00:01:02 - 00:05:12 No "Mettas" uz La Liga! Kā šo dabūt gatavu?00:05:12 - 00:09:31 Tukumnieks Rīgā, rīdzinieks Tukumā - Īpaša Latvijas kausa spēle!00:09:31 - 00:14:01 Latvijas izlase PES 2020! Kā japāņu spēles veidotāji redz Latvijas futbolu.00:14:01 - 00:17:50 Artūrs Biezais par vārtsargu treneriem Latvijā. Pilna intervija drīzumā Futbolbumbu Extra.00:17:50 - 00:22:22 Ģirts Mihelsons par jauno futbolistu ceļu. Ko Vapne izdarīja, lai pārietu uz SPAL?00:22:22 - 00:29:04 Viņi atnāca uz #11vilki spēli... Kāpēc!?Raidījuma ilgums 29 minūtes
Jānis Klāks, Jancisko Media, FK "Tukums 2000"

"Super Nova" atgūst otro vietu, tukumniekam Pamā uzvaras vārti un sarkanā

Kamēr Virslīgā ir pārtraukums izlašu dēļ, 1. līgā cīņa turpina ritēt pilnā sparā – šodien ar piecām spēlēm beidzās otrais no trim apļiem.
Māris Peilāns, Maksims Krivuņecs un Kaspars Gorkšs.
71

FK "Jelgava" prezidents par uzpūstajām algām, LFV greizo lēmumu, LFF gausumu

Sportacentrs.com tikās ar FK “Jelgava” prezidentu Māri Peilānu, kurš stundas garumā emocionāli stāstīja par problēmām, ar kurām sastopas ik uz soļa – biedrībā “Latvijas futbola Virslīga”, futbola federācijā un Jelgavas pašvaldībā.
Dainis Kazakevičs. Foto: LFF.lv
5

Kazakevičs: "Solidaritātes maksājumi jāsaņem labākajām, nevis Virslīgas akadēmijām"

Latvijas Futbola federācijas (LFF) sporta direktors Dainis Kazakevičs federācijas mājaslapā skaidro esošo situāciju par UEFA solidaritātes maksājumiem. Jautājums par esošās sistēmas pārskatīšanu tika aktualizēts un skatīts iepriekšējā valdes sēdē, taču neviena valdes locekļa atbalstu neguva.
Jānis Mežeckis un Vladimirs Žuks. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
12

Viltotais(?) Žuka paraksts, Mežecka ieteikšana, 1. līga: valdes sēde Staicelē

Latvijas Futbola federācija savā mājaslapā publicējusi apstiprināto protokolu no 19. augusta valdes sēdes, kas notika Staicelē.
Foto: Komanda.lv 1. līga

"Super Nova" iesit septiņus vārtus Grobiņā un pirmajā līgā paceļas uz trešo vietu

Latvijas "Komanda.lv" pirmās līgas 17. spēļu kārtas ietvaros graujošu panākumu izdevies svinēt Rīgas "Super Nova" vienībai, kas izbraukumā ar 7:0 sakāva "Grobiņas Sporta centru". Ar "hat-trick" izcēlās Renato Stella Torkato.
Terenss Muimbā. Foto: Jānis Klāks
5

Tukumnieki turpina soļot pretim Virslīgai, četri futbolisti izvirzās snaiperu "topa" otrajā vietā

"Komanda.lv" Latvijas pirmajā līgā arvien tuvāk triumfam nokļuvusi līdervienība "Tukums 2000/TSS", kas šovakar RTU stadionā ar 3:0 sakāva vienu no galvenajām pretendentēm uz otro vietu - Rīgas "Alberts JDFS" komandu.
Maksims Krivuņevs (centrā) LFV sēdē. Foto: Latvijas futbola virslīga
44

Virslīga protestē pret LFF lēmumu UEFA solidaritātes maksājumu sadalē

Biedrība „Latvijas futbola virslīga” paziņojumā savā mājaslapā vērsusi uzmanību uz, savuprāt, nepareizo principu, kā Latvijas Futbola federācija sadala UEFA solidaritātes maksājumus. Biedrības izpilddirektors Maksims Krivuņecs portālam Sportacentrs.com paskaidroja, ka Virslīga vēlas panākt, lai pirms trim dienām valdes sēdē pieņemtais lēmums tiktu pārskatīts.

Video: "Tukums" otrajā puslaikā saplosa "Audas" aizsardzību

„Komanda.lv” pirmās līgas spēlē, mājinieki Auda atklājā spēles rezultātu pirmā puslaika izskaņā, tomēr 2. puslaikā ielaida septiņus vārtus un piekāpās Tukums 2000/TSS komandai ar 1:7 (1:0). Pāvels Pilāts un Terenss Muimbā uzvarētāju rindās izcēlās ar diviem vārtu guvumiem katrs, bet 1. līgas līdervienība Tukums 2000/TSS joprojām sezonu aizvada bez zaudējumiem, tuvākos sekotājus turnīra tabulā apsteidzot par 12 punktiem.