Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0

Video: Jaudzems: ''Šīs sezonas mērķis - 1.vieta!''

1.līga futbolā: Lokomotiv Daugavpils - Auda . Pēcspēles intervija ar otro vārtu guvēju Arti Jaudzemu.
Daugavpilieši svin vārtu guvumu. Foto: FC Lokomotiv Daugavpils
7

"Lokomotiv" uzvar arī "Audu", Freimanis un Lazdiņš zaudē, sākusies arī 2. līga

Trīs no četrām otrās kārtas spēlēm aizvadītas 1. līgā futbolā. Pie otrā panākuma tikusi Daugavpils "Lokomotiv", kas kārtas centrālajā mačā pārspēja "Audu" (2:0).

Video: "Lokomotiv" gūst divus ātrus vārtus, kas nodrošina uzvaru pret "Audu"

Šodien Latvijas futbola 1. līgas čempionāta spēlē "FC Lokomotiv Daugavpils" savā laukumā uzņēma "FK Auda". Spēle noslēdzās ar "Lokomotiv" uzvaru 2:0 (2:0). "Lokomotiv" guva divus ātrus vārtus, 8. minūtē Aleksandrs Erkins un 10. minūtē Artis Jaudzems. Spēle ritēja diezgan līdzīgi, pirmajā puslaikā vairāk monentu vārtu gūšanai bija "Lokomotiv" spēlētājiem, taču otrajā puslkaikā jau "Audai" bija vairāki labi momenti. Piedāvājam spēles spilgtākās epizodes

Video: 1.līga futbolā: Lokomotiv Daugavpils - Auda. Spēles ieraksts

11.07.2020 1.līga futbolā: Lokomotiv Daugavpils - Auda. Spēles ieraksts
Guntars Indriksons un Uldis Pūcītis Valmieras tribīnēs. Foto: Valmiera FC
11

LFF spēļu maksimālo apmeklētību samazina līdz 250 cilvēkiem

Preventīvos drošības nolūkos Latvijas Futbola federācija (LFF) lēmusi ieviest izmaiņas visu pašmāju futbola sacensību spēļu apmeklēšanas noteikumos. Jau iepriekš bija zināms par "Liepājas" un "Spartaka" spēles pārcelšanu uz nezināmu datumu, bet nu izziņots arī lēmums par maksimālās spēļu apmeklētības stingrāku ierobežošanu - līdz 250 cilvēkiem. Latvijā pašlaik ārā pulcēties drīkst maksimums 1000 cilvēku, bet virknē stadionu distancēšanās prasības dēļ ietilpība jau iepriekš bija krietni zem tūkstoša.
LFF kongress. Foto: LFF
1

Vēl vienam LFF kongresa dalībniekam pozitīvas Covid-19 analīzes

Vēl vienam Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresa dalībniekam konstatēta saslimšana ar Covid-19, portālam Delfi apstiprinājis organizācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.
Edgars Pukinsks un Vadims Ļašenko. Foto: LFF
2

LFF kolektīvā veiktajās analīzēs nav konstatēts neviens Covid-19 gadījums

Ceturtdien, 9. jūlijā, centralizēti veiktajās Latvijas Futbola federācijas (LFF) kolektīva analizēs Covid-19 pārbaudes nesušas negatīvus rezultātus, ziņo federācija. Turpinās pēc iespējas plašākas Latvijas futbola sabiedrības uzrunāšana un informēšana, aicinot izmantot iespēju veikt valsts apmaksātās pārbaudes.
Vadims Ļašenko. Foto: LFF
2

LFF prezidenta Ļašenko Covid19 testa rezultāts negatīvs

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko publiskojis, ka saņēmis negatīvu Covid19 pārbaužu rezultātu, līdz ar to nav inficējies ar koronavīrusu.
Vadims Ļašenko. Foto: LFF
49

Futbola federācijas valde pieņem lēmumu turpināt Virslīgas un citu turnīru spēļu norisi

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko pēc izskanējušās informācijas par Covid-19 saslimšanas gadījumu vienai personai, kas 3. jūlijā apmeklēja LFF kongresu, aicina futbola sabiedrību saglabāt mieru, apzinoties, ka pēc pirmajām indikācijām saslimšanas risks citām kongresā iesaistītajām personām ir zems. Tajā pašā laikā LFF prezidents apliecina, ka tiek veiktas gan LFF iekšienē izdiskutētas, gan ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) saskaņotas darbības, lai pēc iespējās ātrākā termiņā pārliecinātos par kopējo situāciju.
LFF kongress 2020. Foto: LFF
12

LFF kongresa dalībniekam konstatēts Covid-19, federācija strādās attālināti

Guntars Indriksons, kurš iepriekšējā nedēļā kā valdes kandidāts piedalījās Latvijas Futbola federācijas kongresā, pavēstījis, ka viņam konstatēta inficēšanās ar Covid-19. LFF uz to šovakar reaģēja, publiski aicinot visus kongresa dalībniekus veikt Covid-19 analīzes. Līdz tālākām norādēm LFF darbu atkal organizēs attālināti, ieskaitot rītdien paredzēto valdes sēdi.