Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Džudistam Dolgiļevičam septītā vieta Eiopas kausa posmā kadetiem

Džudistam Dolgiļevičam septītā vieta Eiopas kausa posmā kadetiem
Foto: judo.org.lv

LETA. Latvijas jaunais džudists Andis Dolgiļevičs sestdien Čehijā izcīnīja septīto vietu Eiropas kausa posmā kadetiem.

Dolgiļevičs svara kategorijā līdz 50 kilogramiem apakšgrupā vispirms uzvarēja Dardanu Čenu no Kosovas, tad pārspēja ukraini Janu Raskinu un Aleksandru Abianu no Krievijas, bet cīņā par uzvaru grupā un iekļūšanu pusfinālā zaudēja citam Krievijas pārstāvim Daņilam Korčemkinam.

Savukārt gandarījuma turnīrā Dolgiļevičs vispirms uzvarēja Danilo Kuliniču no Ukrainas, bet cīņā par tikšanu bronzas finālā piekāpās francūzim Romēnam Valadjē-Pikāram, sacensības noslēdzot dalītā septītajā vietā.

Šajā svara kategorijā startēja arī Vladimirs Ščerbakovs un Andrejs Rižovs. Ščerbakovs apakšgrupā izcīnīja vienu uzvaru divās cīņās, kā arī zaudēja gandarījuma turnīra pirmajā kārtā, bet Rižovs dalību noslēdza jau pēc pirmās cīņas.

Vēl svarā līdz 66 kilogramiem Latvijas pārstāvis Entonijs De Andželis apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras, cīņā par tikšanu grupas finālā zaudēja Lukam Kapanadzem no Gruzijas, kamēr Ņikita Skorbenko zaudēja jau savā pirmajā duelī.

Savukārt kadetēm svarā līdz 52 kilogramiem jau pirmajās cīņās zaudēja Paula Elīza Cera un Anastasija Sokirjanksa.

Eiropas kausa posms kadetiem Teplicē noslēgsies svētdien, kad gaidāms vēl vairāku Latvijas jauno džudistu starts.

Izmantotie resursi:
LETA