Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Latvijai trīs medaļas Eiropas jaunatnes un junioru sambo čempionātā

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijai trīs medaļas Eiropas jaunatnes un junioru sambo čempionātā
Dārta Smildziņa (no kreisās) un Elīza Marija Jevstigņejeva. Foto: Ādažu pašvaldība

Latvijas jaunie cīkstoņi pagājušajā nedēļas nogalē Kiprā izcīnīja trīs bronzas medaļas Eiropas jaunatnes un junioru sambo čempionātā.

Jauniešu sacensībās uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena tika Elīza Marija Jevstigņejeva (līdz 56 kilogramiem), Dārta Smildziņa (virs 75 kilogramiem), kā arī Andrejs Rižovs (līdz 52 kilogramiem).

Kopējā ieskaitē ar 39 medaļām (25-8-6) ļoti pārliecinoši triumfēja Krievija, bet Latvija bija dalītā 14. vietā.

Latviju kopā čempionātā pārstāvēja septiņi sportisti. Jauniešu grupā vēl spēkojās arī Edgars Ralfs Jurgenbergs, Ņikita Jarosevics un Vineta Elksne, bet starp junioriem cīnījās Vladlens Jarockis.

Čehijas pilsētā Prāga notikušajās Eiropas meistarsacīkstēs jauniešiem un junioriem Latvijas sambisti izcīnīja zelta un divas bronzas godalgas.

Arī pērn Latvija no šīm sacensībām atveda trīs medaļas - jauniešiem pie zelta tika Jarockis, kamēr junioru grupā pie bronzas tika Miļena Rinkeviča un Artjoms Galaktionovs. Rinkeviča godalgas izcīnīja trīs gadus pēc kārtas.