Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Briedis cer uz lielisku boksu un cīņas pret Usiku iekļaušanu slavas zālē

Briedis cer uz lielisku boksu un cīņas pret Usiku iekļaušanu slavas zālē
Oleksandrs Usiks un Mairis Briedis
Foto: Team Briedis

Šovakar aizvadīta pirmā preses konference pirms Pasaules boksa Supersērijas pusfināla cīņas starp Latvijas bokseri Mairi Briedi (23-0, 18KO) un ukraini Oleksandru Usiku (13-0, 11KO). Abi bokseri viens otram izteica komplimentus, kā arī atzīmēja cīņas lielo nozīmi.

Mairis Briedis: ''Labvakar, Rīga! Labvakar, latvieši! Šoreiz man būs pretī ļoti spēcīgs bokseris. Ir baigi forši, ka ir divas jostas. Bet viens no sapņiem man vienmēr ir bijis ar kādu no cīņām iekļūt boksa slavas zālē. Ceru, ka cīņa būs skatāma, populāra visā pasaulē un ar savu boksa sniegumu iekļūšu slavas zālē. Tas ir gan sapnis, gan mērķis!

Oleksandrs ir bokseris, kurš sevi ir pierādījis ringā. Cīņa pret viņu būs viens no lielākajiem pārbaudījumiem manā mūžā profesionālajā boksā. Laikam jau abi esam diezgan līdzīgi raksturā. Šobrīd domāju tikai un vienīgi par boksu, visas pārējās lietas ir paliktas malā.''

Mairis tika lūgts salīdzināt Oleksandru ar savu iepriekšējo pretinieku Maiku Peresu: ''Abi ir divi pilnīgi dažādi bokseri. Viņus nav iespējams salīdzināt. Pie daudz kā vēl ir jāpiestrādā. Šajā sagatavošanās posmā treneri man visu laiku ir blakus. Progress ir, un jūs to varēsiet redzēt cīņā. Žēl, ka ne visi varēs redzēt cīņu klātienē augsto biļešu cenu dēļ, bet to lēmumu pieņēma organizatori. Līmenis šajā cīņā, protams, arī jau ir cits.''

Kalle Zauerlands, galvenais Pasaules boksa Supersērijas organizators: ''Ir lieliski būt Rīgā, kur pirms pāris mēnešiem aizritēja lielākā cīņa Latvijas boksa vēsturē. Tagad būs lielākais sporta pasākums. Tiksies divi pasaules čempioni, divi lieliski atlēti. Mairis ir nacionālais varonis. Viņš ir veicis garu ceļu līdz šai cīņai, izmantojot savu iespēju cīņā ar Marko Huku. Mairim ir fantastisks stāsts, kurā viņš visu ir sasniedzis pats. Arī Usiks ir īpašs bokseris, par čempionu kļūstot pie maza cīņu skaita. Būs drāma, būs šovs, trilleris. Es nevaru sagaidīt šo cīņu!''

Sandis Kleins, Maira Brieža treneris: ''Ar šo preses konferenci esam nedaudz izsisti no treniņu ritma. Šī būs vēsturiska cīņa. Tiksies divi pasaules čempioni un nedomāju, ka tuvākajā laikā Latvija vēl kaut ko tādu piedzīvos. Gatavojamies ārzemēs. Šī šobrīd ir mūsu galvenā cīņa. Domājam tikai un vienīgi par to. Ir jāuzvar, tāpēc gatavojamies nopietni.''

Oleksandrs Usiks: ''Sveicināti, rīdzinieki! Esam tikušies un paldies jums par sagaidīšanu. Šis būs īpašs notikums. Ringā tiksies divi vīrieši un sadalīs divas jostas. Mēs vēl nezinām kāda būs atmosfēra, bet ringā nekad nav viegli. Nekas traks, ka cīņa būs Rīgā. Esmu priecīgs, ka cīņa būs ringā. Man galvenais ir boksēt. Ja vajadzētu, būtu gatavs doties kaut uz mēness. Ir vieta, laiks, pretinieks - tas ir galvenais!''

''Ja vīrietis sevi slikti parāda, tad viņš nav vīrietis. Šeit ir stāsts par to, vai esi džentlmenis, vai ir cieņa vienam pret otru,'' attieksmi komentēja Usiks. Jautāts, vai zina, cik līdzjutēji būs no Ukrainas, Usiks piebilda, ka zina tikai par saviem tuvākajiem, bet smejoties piebilda, ka godīgs sadalījums zālē būtu 50/50.

Als Siesta, Maira Brieža menedžeris: ''Gribu visiem organizatoriem pateikties par šo turnīru, tas ir kaut kas vienreizējs, fantastiska iespēja bokseriem. Šī patiešām, manuprāt, būs slavas zāles līmeņa cīņa. Tiksies divi pasaules vadošie bokseri. Atceros, kad Mairis sakāva Manuelu Čaru, bija tāda maza ģērbtuve...Tad nespēju iedomāties, ka nonāksim līdz šādai cīņai. Tas viss ir fenomenāli. Noteikti visiem ir jāredz šis vēsturiskais sporta moments. Gribu apsveikt visus ar to, ka kaut kas tāds notiks Latvijā!''

Neskatoties uz abu bokseru pieklājīgo attieksmi, jau pēc preses konferences beigām simboliski šķīda glāzes, bet šajā momentā neviens no bokseriem iesaistīts nebija. Visi klātesošie par šo brīdi gan viegli varēja atļauties pasmieties.

Cīņa starp Briedi un Usiku 27. janvārī tiks aizvadīta ''Arēnā Rīga''. Lielākā daļa biļešu jau ir izpirktas, un organizatoriem nav nekādu šaubu, ka arēna būs pārpildīta.

  +1 [+] [-]

, 2017-12-28 19:16, pirms gada
Bomžu preses konference. Kauns Zauerlanda priekšā. Un nebija jau pirmā presene... Katrs varēja vismaz pateikt ko angļu valodā, ja nē... Nu tad profesionals tulkotājs ir tik dārgs milionaaru pasākumā,??? Usikakomanda sēdēja logā fonā, trūka pat banerim pareizā izmēra. Ja zeps ir visa organizētājs... Bomzis.

  +2 [+] [-]

, 2017-12-28 19:24, pirms gada
visvaldis clinstons rakstīja: Bomžu preses konference. Kauns Zauerlanda priekšā. Un nebija jau pirmā presene... Katrs varēja vismaz pateikt ko angļu valodā, ja nē... Nu tad profesionals tulkotājs ir tik dārgs milionaaru pasākumā,??? Usikakomanda sēdēja logā fonā, trūka pat banerim pareizā izmēra. Ja zeps ir visa organizētājs... Bomzis.
Vispār viņiem pašā sākumā piedāvāja tulku.....

  -3 [+] [-]

, 2017-12-28 19:24, pirms gada
Bet SC gan jautājums no kurienes tulko....

'Ir lieliski būt Rīgā, kur pirms pāris mēnešiem aizritēja lielākā cīņa Latvijas boksa vēsturē. Tagad būs lielākais sporta pasākums. "

Viņš teica, ka būs lielākais sporta notikums kāds jebkad bijis Latvijā. Bet SC tas viss pazudis tulkojumā......

     [+] [-]

, 2017-12-28 19:26, pirms gada
Bik gan nesaprotu.... Briedis speciāli lidoja un konferenci un lidos atpakaļ trenēties, vai turpinās trenēties jau LV?

  +1 [+] [-]

, 2017-12-28 19:31, pirms gada
Mairi Mairi Mairi Mairi

  -1 [+] [-]

, 2017-12-28 19:36, pirms gada
uz Briedi labs kofs, tiešām value.

     [+] [-]

, 2017-12-28 19:53, pirms gada
LA-BOS antifans rakstīja: Bik gan nesaprotu.... Briedis speciāli lidoja un konferenci un lidos atpakaļ trenēties, vai turpinās trenēties jau LV?
gan jau ka jaungadu nosvinēs Latvijā,un tad atpakaļ trenēties..

  +1 [+] [-]

, 2017-12-28 19:59, pirms gada
thekurmis rakstīja: gan jau ka jaungadu nosvinēs Latvijā,un tad atpakaļ trenēties..
Nešaubos, ka rīt jau būs atpakaļ normālā klimatā. Kādas svinības, kāds JG?

Cerēsim, ka šī diennakts tik ļoti par sliktu nenāks.

     [+] [-]

, 2017-12-28 20:00, pirms gada
būs interesanti, priekš Latvijas pat vēsturiska cīņa.

bet noteikti nebūs skatāms bokss, nebūs atklāts zarubons - divi meistari sēdēs ierakumos, aizsardzība vispirms .. droši vien cīņas gaitā Mairis jutīs, ka zaudē un tas liks riskēt doties uzbrukumā, ceram!

  +1 [+] [-]

, 2017-12-28 20:05, pirms gada
Šī būs noteikti labāka un interesantāka cīņa nekā pret Peresu!
Esmu pat gatavs veikt likmi uz Brieža uzvaru(ir ticība, ka var vinnēt)

  +1 [+] [-]

, 2017-12-28 20:08, pirms gada
Daniel rakstīja: būs interesanti, priekš Latvijas pat vēsturiska cīņa.

bet noteikti nebūs skatāms bokss, nebūs atklāts zarubons - divi meistari sēdēs ierakumos, aizsardzība vispirms .. droši vien cīņas gaitā Mairis jutīs, ka zaudē un tas liks riskēt doties uzbrukumā, ceram!
Tu acīmredzami esi ''daudz'' Usika cīņu redzējis..Usiks vienmēr ir aktīvs, un tas ir viņa galvenais trumpis. Ja Mairis sāks riskēt un jokus taisīt, tad cīņu sev tikai sarežģīs. Usiku uzvarēt tikai ar pacietību.
Vienīgi varētu būt amizanti, ja Mairis no sava mūžīgā ''otrā'' numura tēla (no aizsardzības) būs pārgājis uz aktīvo uzbrūkošo, kamēr Usiks no aktīvā, uz aizsardzību pārorientējies. Abi viens otru būtu tad ne pa jokam pārsteiguši.

  +2 [+] [-]

, 2017-12-28 20:16, pirms gada
Kas tā par boksa slavas zāli un pēc kādiem kritērijiem cīņas tiek iekļautas tajā?

  -1 [+] [-]

, 2017-12-28 20:24, pirms gada
WreckLV rakstīja: Tu acīmredzami esi ''daudz'' Usika cīņu redzējis..Usiks vienmēr ir aktīvs, un tas ir viņa galvenais trumpis. Ja Mairis sāks riskēt un jokus taisīt, tad cīņu sev tikai sarežģīs. Usiku uzvarēt tikai ar pacietību.
Vienīgi varētu būt amizanti, ja Mairis no sava mūžīgā ''otrā'' numura tēla (no aizsardzības) būs pārgājis uz aktīvo uzbrūkošo, kamēr Usiks no aktīvā, uz aizsardzību pārorientējies. Abi viens otru būtu tad ne pa jokam pārsteiguši.
ok, tu drīksti apgalvot, ka aktivitāte nav atkarīga no pretinieka

     [+] [-]

, 2017-12-28 20:29, pirms gada
Daniel rakstīja: ok, tu drīksti apgalvot, ka aktivitāte nav atkarīga no pretinieka
Parādi man cīņu, kur Usiks ir pasīvs. Vai tieši pretēji - parādi man cīņu, kur Mairis darbojas izteikti aktīvi - vari?

  -4 [+] [-]

, 2017-12-28 21:10, pirms gada
visu cieņu Briedim, bet laikam viņš tiks athu**rīts te...

  +2 [+] [-]

, 2017-12-28 21:26, pirms gada
Janis Cietsmaidis rakstīja: visu cieņu Briedim, bet laikam viņš tiks athu**rīts te...
Spried pēc?

     [+] [-]

, 2017-12-28 22:17, pirms gada
žēl, ka pabojāja treniņplānu. varētu padomāt, ka par konferenci paziņoja salīdzinoši īsu brīdi pirms.

  +2 [+] [-]

, 2017-12-28 22:22, pirms gada
Usyks ir favorīts,tas ir skaidrs,bet Mairis ir gudrs,ja viņš tiks pie sava one shot un izmantos Usyka kļūdas,būs ne tikai slavas zāle,Muhameda Ali kauss Latvijā!Jātic saviem spēkiem un jātic Mairim.
P.S-Usyks visu savu karjeru nav bijis 1ās pozīcijas bokseris,nevajag dezinformēt un analizēt kā būs!Turam īkšķus un "Nemīžam" botēs!

     [+] [-]

, 2017-12-28 22:41, pirms gada
Janis Cietsmaidis rakstīja: visu cieņu Briedim, bet laikam viņš tiks athu**rīts te...
Tad jau redzēsim kā būs.
Sportā dažkārt notiek brīnumi, varbūt šoreiz būs tā reize.

     [+] [-]

, 2017-12-28 23:38, pirms gada
WreckLV rakstīja: Tu acīmredzami esi ''daudz'' Usika cīņu redzējis..Usiks vienmēr ir aktīvs, un tas ir viņa galvenais trumpis. Ja Mairis sāks riskēt un jokus taisīt, tad cīņu sev tikai sarežģīs. Usiku uzvarēt tikai ar pacietību.
Vienīgi varētu būt amizanti, ja Mairis no sava mūžīgā ''otrā'' numura tēla (no aizsardzības) būs pārgājis uz aktīvo uzbrūkošo, kamēr Usiks no aktīvā, uz aizsardzību pārorientējies. Abi viens otru būtu tad ne pa jokam pārsteiguši.
Mairis mūžīgais otrais numurs? Tev varbūt vajag paskatīties Maira cīņas vairāk. Counterpuncher stila bokseris nav tas pats, kas aizsardzības stila bokseris.. Ja neviens no bokseriem nepielaidīs rupjas kļūdas, tad šo cīņu visticamāk izšķirs nianses un taktiskā sagatavotība. Tagad visi skatās kā Usiks piesita Huku un to cīņu ņem kā atskaites punktu un stāsta kāds Usiks monstrs. 1. Mairis Huku arī piesita vienos vārtos, 2. Huks pret Usiku bija vēl sūd.īgākā fizuhā kā pret Briedi. Vajag paskatīties cīņas pret Glovacki un Hanteru. Glovackis diezgan labi parādija pirmajos raundos, kas ir jādara pret ukraini, bet pēc tam kaut kur pazuda un Usiks noboksēja pēc punktiem.

  -1 [+] [-]

, 2017-12-28 23:54, pirms gada
Sanchezzs rakstīja: Spried pēc?
ekhmm, paskaties uz bukmeikeru kantoru koefiem, uz boksa lapām un vienkārši cilvēku, kas ir skatījušies abu cīņas viedokļiem...
Mīnusus var likt cik grib, bet kofs ir līdzīgs apmēram kā uz Latvijas vs Somijas spēli PČ hokejā, par to ka LV vinnēs regulārajā laikā. Izredzes ir, bet diezgan mazas.

  -1 [+] [-]

, 2017-12-29 00:15, pirms gada
Maira vienīgā iespēja ir nokauts pie Usika nosacīti kļūdas. Pēc punktiem izredžu praktiski nebūs. Turēsim īkšķus!

     [+] [-]

, 2017-12-29 00:26, pirms gada
Mairi,
Policista forma būtu kā uzlieta!!!

  +1 [+] [-]

, 2017-12-29 00:26, pirms gada
Janis Cietsmaidis rakstīja: ekhmm, paskaties uz bukmeikeru kantoru koefiem, uz boksa lapām un vienkārši cilvēku, kas ir skatījušies abu cīņas viedokļiem...
Mīnusus var likt cik grib, bet kofs ir līdzīgs apmēram kā uz Latvijas vs Somijas spēli PČ hokejā, par to ka LV vinnēs regulārajā laikā. Izredzes ir, bet diezgan mazas.
Pareizi vien saki...bet cīņu sporta veidā underdogi diezgan bieži arī pamanās uzvarēt. Nekas šeit nav neiespējams.

Visi arī Bellwe norakstīja pret Haye...iznākumu paši zinat.

  -1 [+] [-]

, 2017-12-29 09:47, pirms gada
Nebūtu Hejam traumas 2. roundā tad viņš būtu iznīcinājis Belju. Bet šeit tomēr tas faktors ka Oleksandrs Usiks ir kreilis un ar labročiem cīnijies visu mūžu, bet Mairim viņš ir tikai 2.kreilis, labi būs ja viņš spēs ieiet Klinčā jo Usiks no distances paņems pēc punktiem.

     [+] [-]

, 2017-12-29 09:51, pirms gada
Debess ķermeņu nosaukumi, tajā skaitā Mēness, rakstās ar lielo burtu. Piesienos tikai tāpēc, ka šajā portālā īpaši uztraucas par pareizrakstību

     [+] [-]

, 2017-12-30 03:08, pirms gada
berimors rakstīja: Maira vienīgā iespēja ir nokauts pie Usika nosacīti kļūdas. Pēc punktiem izredžu praktiski nebūs. Turēsim īkšķus!
usikam nav tadas pieredzes,un vinsh psiho