Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Usikam aizrāda par nepietiekamu patriotismu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Usikam aizrāda par nepietiekamu patriotismu
Oleksandrs Usiks pēc lielās uzvaras
Foto: vk.com/rusboxing

Ukrainas parlamenta deputāts Vitālijs Kupris publiskā vēstulē izsaka pārmetumus Oleksandram Usikam, kurš aizvadītajā nedēļas nogalē Maskavā pārliecinoši pārspēja Krievijas bokseri Muratu Gasijevu un izcīnīja Supersērijas čempiona titulu.

Kā zināms, Oleksandrs Usiks tagad kļuvis par pirmo bokseri ar pilnu komplektu amatieros (Eiropas čempions, pasaules čempions, olimpiskais čempions) un profesionāļos (visas četras jostas).

Publiskajā vēstulē deputāts apsveic Usiku ar uzvaru, taču tūlīt informē, ka "Ukrainas patriotiskajai sabiedrībai pret šo cīņu nebija viennozīmīga attieksme. Daudzi gaidīja noteiktus paziņojumus ienaidnieka teritorijā, aicinot agresoru apturēt karu Donbasā, atdot Ukrainai Krimu, atbrīvot politiskos ieslodzītos un kara gūstekņus. Diemžēl uzreiz pēc uzvaras ringā pat nepateicāties savai tautai par atbalstu, bet pēc tam preses konferencē nekādi nepieminējāt Ukrainu." Deputāts uzskaita vairākus citvalstu sportistus, kuri savulaik izteikuši minētos paziņojumus.

Deputāts norāda uz Usika piederību pareizticīgo konfesijai, kuras vadība ir Maskavā. "Tieši tāpēc Krieviju neuzskatāt par agresoru, bet gan par brālisku slāvu tautu. Jūsu apskaušanās ar Krievijas bokseri [pēc uzvaras] tam ir kārtējais apliecinājums."

"Jūsu piekrišana aizvadīt šo cīņu tieši Krievijā, nevis sākotnēji plānotajā Saūda Arābijā, izprovocēja lielu diskusiju Ukrainā. Daži uzskata, ka jūs vienkārši tikāt nopirkts ar pievilcīgākiem cīņas nosacījumiem un lielāku honorāru. Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam ir ļoti svarīgi, lai starptautiskā sabiedrība neatzītu viņa agresiju pret Ukrainu. Tāpēc viņš visādi veicina Ukrainas sportistu, dziedātāju un citu izcilu cilvēku ierašanos Krievijā."

Publiskās vēstules noslēgumā deputāts lūdz Usiku atbildēt uz konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar minētajiem pārmetumiem.

Izmantotie resursi:
facebook.com/kupriyofficial
sport.ua

  +2 [+] [-]

, 2018-07-25 18:23, pirms 11 mēnešiem
nu šis jau ir konkrēti uz kašķa vilkšanu un neko vairāk.. stuIbums tā aizrādīšana

  -1 [+] [-]

, 2018-07-25 18:25, pirms 11 mēnešiem
Un pareizi Usiks darija,jo sports ir sports un politika ir politika,maksla un sports nav jajauc ar politiku.

  +3 [+] [-]

, 2018-07-25 18:31, pirms 11 mēnešiem
MAD DOG rakstīja: Un pareizi Usiks darija,jo sports ir sports un politika ir politika,maksla un sports nav jajauc ar politiku.
??? kāda vēl politika, cilvēki tika padzīti no mājām, nogalināti. bija jāparāda vidējais pirksts krieviem.

  +7 [+] [-]

, 2018-07-25 18:31, pirms 11 mēnešiem
Ukraiņiem tādi paši nacionālisti kā mums NA. Paši savu darbu neveic, bet mēģina provocēt citus. Usiks malacis. Visu savu attieksmi viņš jau ir pateicis intervijās iepriekš.

  -2 [+] [-]

, 2018-07-25 18:43, pirms 11 mēnešiem
Pilnigi aptaurēts viņiem tas ministrs. Un ko Usiks ar to būtu panācis ? Tikai sankcijas un naudas sodus sev. Nez vai tas ministrs būtu līdzējis maksāt.

  +1 [+] [-]

, 2018-07-25 18:45, pirms 11 mēnešiem
lai Ukrainai veicas, bet nu izskatās ka rietumi šos agrāk vai vēlāk uzmetīs

  -2 [+] [-]

, 2018-07-25 19:52, pirms 11 mēnešiem
Kili rakstīja: lai Ukrainai veicas, bet nu izskatās ka rietumi šos agrāk vai vēlāk uzmetīs
Agrāk vai vēlāk? Man liekas ka viņi jau sen ir uzmesti.

  +2 [+] [-]

, 2018-07-25 20:06, pirms 11 mēnešiem
boleks rakstīja: Ukraiņiem tādi paši nacionālisti kā mums NA. Paši savu darbu neveic, bet mēģina provocēt citus. Usiks malacis. Visu savu attieksmi viņš jau ir pateicis intervijās iepriekš.
Tā viņš ir, politiķi ir ļoti divkosīgi, īpaši tie ar nacionālo piesitienu, ar vārdiem patrioti ar darbiem bieži vien kas pretējs sanāk, tāpat ka visi meklē sev ienesīgos risinajumus un piemirst ko solījusi.
Slēpts komentārs: Andree

     [+] [-]

, 2018-07-25 20:28, pirms 11 mēnešiem
Tāds idi0ts. Par tādu viņu uzskata arī visi, kas izlasīja šo “paziņojumu”
https://www.facebook.com/7566428645...

Atbalsta droši vien tādi paši idi0ti no mūsu pašu NA

  +3 [+] [-]

, 2018-07-25 20:44, pirms 11 mēnešiem
Andree rakstīja: Ukraina uzmesta...to var nosaukt arii taa....bet patiesaak buutu raksturot, ka ukrainjus piemaaniija kaa mazus ezhus - ASV izmantoja vinjus savu specifisko meerkju sasniegshanai - maaksliga revolucija, savas ietekmes nostiprinashana, ASV kara baaze Krimaa. Kad ASV aplauzaas deelj Krievijas negaiditi merkjtiecigas riicibas, ASV notinaas un atstaja haosu aiz sevis. Kaa daudz kur pasaulee.
Pie tam jaanoshkir taa ASV, kas shos s.uudus ievaarija - Obama ar Klintoni (vinju kontaa veel Liibijas izvaroshana, karshs Siirijaa - taatad, kopumaa ap miljons cilveeku naavju) no tagadejaas ASV ar Trampu. Ja Obama ar Klintoni bija tipiski demokraatu liberasti ar meerkji jebkuriem lidzekliem uzbrukt Krievijai, jo taa pretojas vispasaules "noteiktajai kaartibai", tad Tramps ir nacionaalists un redz Putinu kaa sakarigu liideri. Taas sankcijas pret Krieviju vins bija spiests ieviest histeerisko demokraatu liberastu spiediena deelj, kas ASV blaustaas, ka Tramps esot Putina marionete. Taatad, arii pec zaudeetam veleshanaam tie liberasti nevar nomierinaaties.

Un no Obamas ar Klintoni savaritajiem s.uudiem Tramps leeni, savaa inercee lien aaraa. No Siirijas principaa aizies. Ukrainai kaut kadas kapeikas atmet, pakrata ar pirkstu Krievijai, bet tas arii viss. Jo vinsh arii saprot, kas tur bija apakshaa.
Apakšā ir tavs iedzimtais stulbums un anglofobijas. Lībijā karu uzsāka Itālija un Francija, ASV tikai kā parasti nāca palīgā mēslos iekritušajiem sabiedrotiem. Tur nebija pat neviena ASV naftas kompānija. Krievijas Lukoil bija, tas gan.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -3 [+] [-]

, 2018-07-25 21:05, pirms 11 mēnešiem
Ja ukrainas " knessetam" noņemtu ebreju pases , tad diez vai paliktu kaut puse ieskaitot valsts prezidentu. Tādi Kupriki tikai vien to dara , ka provocē naidu.

  -1 [+] [-]

, 2018-07-25 21:13, pirms 11 mēnešiem
Vorkuta - kaa tev pasham ar logjisko domashanu? Ja Liibijaa pirms taas izvaroshanas nebija rietumu naftas kompaaniju, bet tagad taas tur ir (apsargatas ar lidz zobiem brunotiem algotniem, jo uz "demokraatijas" celjaa pie varas nakushajiem banditiem paljauties nevar), tad tas noziimee, ka rietumi to visu neorganizeja? Logjika runaa pretejo.
Youtubee ir Klintone video, kur shii smejas par Kadafi naavi ar tekstu - atnacaam, uzvareejam, iekarojaam. Aiz Libijas staveja ASV ar saviem pakalpinijiem, nevis pakalpinji ar ASV.

  -2 [+] [-]

, 2018-07-25 21:22, pirms 11 mēnešiem
Tie ukraiņi patiešām savā Radā ir ar galvu neveseli...

  -1 [+] [-]

, 2018-07-25 21:25, pirms 11 mēnešiem
worse rakstīja: ??? kāda vēl politika, cilvēki tika padzīti no mājām, nogalināti. bija jāparāda vidējais pirksts krieviem.
Aizej un parādi! Pēc tam tevi būs grūti no sienas nokasīt... Toties kāds lepnums pašam!

  +1 [+] [-]

, 2018-07-25 21:38, pirms 11 mēnešiem
Usiks vienmēr ir bijis patriots un dzimtenes mīlētājs. Šitais tiešām ir galīgi garām, cerams Saņoks neņems šito pie sirds. Viņš ir sportists un dara to kas viņam jādara. Ukrainas politiķi, paši pasakiet Maskavai kas uz sirds nevis uzkraujiet sportistam...

  +1 [+] [-]

, 2018-07-25 22:09, pirms 11 mēnešiem
lacis67 rakstīja: Usiks vienmēr ir bijis patriots un dzimtenes mīlētājs. Šitais tiešām ir galīgi garām, cerams Saņoks neņems šito pie sirds. Viņš ir sportists un dara to kas viņam jādara. Ukrainas politiķi, paši pasakiet Maskavai kas uz sirds nevis uzkraujiet sportistam...
Diemžēl sportisti un mākslinieki bieži naudas dēļ neizsaka savu viedokli un ir bezviedokļa cilvēki.Ar cieņu atceros lietuviešu sportistus,kuri pirmie pameta psrs čempionātus,tad kad latvieši un igauņi vēl turpināja piedalīties.

  +1 [+] [-]

, 2018-07-25 22:12, pirms 11 mēnešiem
wolmar rakstīja: Tie ukraiņi patiešām savā Radā ir ar galvu neveseli...
Interesanti gan tevi apzog turpina sist un pazemot,bet tev jābūt saprotošam un gatavam sadarboties.

  +1 [+] [-]

, 2018-07-26 02:09, pirms 11 mēnešiem
Cik te daudz troļļu saviesies! Dodiet man bana āmuru un es te ātri ieviestu kārtību! Slava Ukraini,kaunu krievijai

     [+] [-]

, 2018-07-26 14:24, pirms 11 mēnešiem
Vispār vajag sakārtot šito nabagu lapu, ja kāds ir nobloķēts, tad ir, nevis rādās te "slēpts komentārs no bloķēta lietotāja"

Ja bloķēts, tad tā lai es viņu nemaz nav iespējams apskatīties, nevis uzklikšķini un parādās, gan lietotājs, gan tas stulbais koments