Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Bokseris Gorbunovs zaudē Eiropas skolēnu čempionāta pirmajā cīņā

Bokseris Gorbunovs zaudē Eiropas skolēnu čempionāta pirmajā cīņā
Ņikita Gorbunovs (no labās) un tiesnesis Leonīds Hanevičs, kurš strādā arī Eiropas skolēnu čempionātā
Foto: Iļja Žiļinskis

Latvijas jaunais bokseris Ņikita Gorbunovs piektdien zaudēja Bulgārijā notiekošā Eiropas skolēnu čempionāta pirmajā cīņā.

Svara kategorijā līdz 62 kilogramiem startējošais Latvijas bokseris ceturtdaļfināla duelī pēc punktiem ar 1-4 piekāpās krievam Ismailam Magomadovam. Cīņa kopumā bija līdzīga un tikai viens no pieciem tiesnešiem piešķīra Magomadovam uzvaras visos trijos raundos.

Tiesa, internetā jau ir ievietots video klips ar cīņas ierakstu, kura autors uzskata, ka Gorbunovs uzvarēja duelī, bet krievu sportistu izglāba tiesnešu neobjektivitāte.

Gorbunovs turnīru noslēdza dalītā piektajā vietā.

Latviju sacensībās kopā pārstāvēs divi bokseri, sestdien čempionātu iesākot Denisam Sidorovam, kurš startēs svara kategorijā līdz 38 kilogramiem. Viņam pēc izlozes pirmā kārta bija brīva un arī Sidorovs sacensības sāks uzreiz no ceturtdaļfināla.

Eiropas skolēnu čempionātā piedalās U15 vecuma grupas sportisti.