Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Polijas boksa zvaigznes Vlodarčiks un Špilka asi kritizē Briedi un ringa tiesnesi

Rolands Eliņš

Polijas boksa zvaigznes Vlodarčiks un Špilka asi kritizē Briedi un ringa tiesnesi
Deontejs Vailders aizstāv savu WBC smagsvaru titulu pret Arturu Špilku. Foto: AFP/Scanpix

Savu viedokli par Maira Bieža uzvaru pār Kšištofu Glovacki izteikuši arī Polijas pazīstamie bokseri Arturs Špilka un Kšištofs Vlodarčiks.

“Esmu ļoti dusmīgs par to, kā beidzās Glovacka un Brieža cīņa,” teica Arturs Špilka (22-3), poļu šobrīd lielākā boksa zvaigzne, kurš pirms trim gadiem uz WBC smagsvaru titulcīņu izaicināja Deonteju Vailderu, tiekot pamatīgi nokautēts astotajā raundā. Savukārt tagad skandalozu slavu ieguvušajam Špilkam 20. jūlijā paredzēta lielu mērogu cīņa Lielbritānijā pret Dereku Čisoru.

“Tas sitiens ar elkoni bija galīgi traks,” teica Špilka. “Tiesnesim vajadzēja Glovackim dot laiku, lai atgūtos. Pēc cīņas mēs aprunājāmies, viņš teica, ka joprojām žoklis sāp. Viņš ir mans tuvs draugs, vienmēr atbalstu viņu ringā. Tādu rīcību kā Brieža ringā nedrīkst atļaut, turklāt Briedis pēc tam vēl pasmējās par to, kas notika.”

“Ringa tiesnesis arī bija tāds kastanis,” turpināja Špilka. “Taču nedrīkst bokserim uzreiz pēc tāda sitiena uzņemšanas prasīt, vai viņš ir gatavs turpināt cīņu. Tur bija jādod piecas minūtes, lai varētu atgūties. Kas tiesnesim par vainu bija, viņam pašam ar galvu kaut kas nav kārtībā? Ceru, ka protests izrādīsies veiksmīgs, jo šādi tas viss nevar beigties. Ja es tagad savā cīņā pret Čisoru kaut kādu tādu pamēģināšu, mani diskvalificēs sekundi pēc tam. Un pēc tam nebūs nekādu diskusiju un jautājumu.”

“Nedomāju, ka bokss ir tāds sporta veids, kurā jāiet līdz pašam galam, lai tikai gūtu uzvaru, un šo cīņu uzskatu par piemēru,” teica Špilka. “Brieža pārkāpumi bija neiedomājami. Glovackis viņam cīņas karstumā iesita pa pakausi, viņš atbildēja ar elkoni. Ja es būtu Glovacka vietā, tad pēc tāda sitiena saņemšanas (ja saprastu, kas noticis), vienkārši ietu un piekautu to čali. Bija laiks, kad domāju, ka bokss ir sports, tagad zinu, ka pretinieks tevi grib ievainot par katru cenu. Sestdienas cīņa man to apstiprināja. Ringā jābūt gatavam uz visu.”

Špilkam ir visai nopietns konflikts ar citu poļu bokseri Kšištofu Vlodarčiku, Supersērijas pirmās sezonas dalībnieku un bijušo WBC čempionu četru gadu garumā (no 2010. līdz 2014. gadam), taču šajā situācijā viņu viedoklis sakrita. Jāpiemin, ka Vlodarčiks ir ļoti labs Glovacka draugs un ilggadējs treniņu partneris.

“Briedis nežēlīgi izmantoja radušos situāciju, it īpaši, ja tagad zinām, ka viņš pats atzina, ka dzirdējis gongu,” teica Vlodarčiks. “Viņš izturējās kā pēdējais rupeklis. Tādi cilvēki, kas paši saka, ka ļoti labi sapratuši, kas tieši notiek, nepelna ne mazāko iecietību. Lai arī tas izklausās nedaudz brutāli, tomēr skaidrs, ka ringā mēs cīnāmies par izdzīvošanu, taču, sasodīts, dažus noteikumus tomēr vajag ievērot. Mūsu sporta veids tomēr nav domāts mērķim sabojāt pretinieka veselību!”

Vlodarčiks atzina, ka Glovackis pats kļūdījies, sakot tiesnesim, ka ir gatavs turpināt cīņu: “Kšištofam vajadzēja būt nedaudz viltīgākam un saprast, ka, ja viņš nebūtu gatavs turpināt cīņu, Briedim būtu diskvalifikācija. Mums tomēr tāda rīcība nav ielikta asinīs, taču skaidrs, ka šādās situācijās jābūt viltīgākiem.”

Vlodarčiks asi kritizēja arī ringa tiesnesis, norādot, ka viņš neapzinājies situāciju un centies piespiest Glovacki dot signālu par to, ka viņš ir gatavs atsākt cīņu. “Ja Glovackis nebūtu turpinājis cīņu, šī lieta būtu ļoti viegli uzvarama – tiesnesim nebūtu nekā iebilstama pret faktiem. Bet tagad? Droši vien nekas nemainīsies, jo Vācijas promouteru puse, lai arī es nevēlos saukt Kalli Zauerlandu par krāpnieku, dažreiz piekopj netīras spēlītes. Zauerlands pats teica – ejiet un protestējiet, bet viss jau ir noticis. Tagad varam klauvēt pie durvīm, bet nav jau nemaz skaidrs, pie kurām.”

Vlodarčiks izteicās arī par cīņas sākumu, pozitīvi novērtējot Brieža paveikto: “Briedis bija ļoti labi sagatavojies šai cīņai. Viņš turējās Kšištofa tuvumā, lai varētu tikt pie sitiena izdevīgā brīdī. Man likās, ka latvietis vēlējās būt Kšištofa ēnā, meklēja katru kļūdu, lai to uzreiz izmantotu.”

Izmantotie resursi:
Ostry komentarz Artura Szpilki po skandalu....
https://sport.interia.pl/boks/news-...

1 2 40 komentāri

  +3 [+] [-]

, 2019-06-19 15:10, pirms 5 mēnešiem
Cik tad raudās ilgi poļi...ilgi,varbūt forever..bet mēs ejam tālāk!

Viss kārtībā,Briedis dabuja popularitāti turpmākai karjerai!Big money!

 +24 [+] [-]

, 2019-06-19 15:30, pirms 5 mēnešiem
Nevar saprast, kas ir nožēlojamāki- poļi, kas visu laiku ņaud, vai sportacentra žurnālisti, kas publicē katru poļu pirdienu.

 +12 [+] [-]

, 2019-06-19 15:56, pirms 5 mēnešiem
šis te itkā sporta itkā centrs var katru dienu atrast divus poļus, kam cīņa nepatika. Liekas viņi ir kādi 40 miljoni un domāju 95% ir neapmierināti. Varēs rakstus štancēt vēl ilgus gadus par šo.

 +14 [+] [-]

, 2019-06-19 15:57, pirms 5 mēnešiem
Uzreiz pēc cīņas man bija zināma negatīva attieksme pret ringā notikušo, taču šobrīd, kad es esmu palasījis gan līdzjutēju, gan speciālistu viedokļus, kā arī poļu nožēlojamo vaimanāšanu, es arvien vairāk nosliecos Briedim par labu, un man arvien vairāk nostiprinās pārliecība, ka Briedis uzvarēja pelnīti.

Ar nepacietību gaidu finālu. Par Briedi!

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 15:57, pirms 5 mēnešiem
A ko gan poļiem teikt?

  +5 [+] [-]

, 2019-06-19 16:02, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: šis te itkā sporta itkā centrs var katru dienu atrast divus poļus, kam cīņa nepatika. Liekas viņi ir kādi 40 miljoni un domāju 95% ir neapmierināti. Varēs rakstus štancēt vēl ilgus gadus par šo.
Glovacki būtu jāizsludina par Svēto Mocekli.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 16:10, pirms 5 mēnešiem
Dāvis_P rakstīja: Nevar saprast, kas ir nožēlojamāki- poļi, kas visu laiku ņaud, vai sportacentra žurnālisti, kas publicē katru poļu pirdienu.
bizness, ja zina, ka lasīs, tad arī publicēs. Supply demand

  +3 [+] [-]

, 2019-06-19 16:11, pirms 5 mēnešiem
Raudāja māte, raudāja meita, raudāja mēness debesīs...

  +6 [+] [-]

, 2019-06-19 16:13, pirms 5 mēnešiem
"Glovackis viņam cīņas karstumā iesita pa pakausi ..." '
āāa cīņas karstumā tad OK, jo Briedis ar elkoni jau laikam viņam atbildēja būdams "auksts"

  +3 [+] [-]

, 2019-06-19 16:21, pirms 5 mēnešiem
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Glovacki būtu jāizsludina par Svēto Mocekli.
uz to viss iet

  +2 [+] [-]

, 2019-06-19 16:33, pirms 5 mēnešiem
Poļi ir eiropas stulbākā nācija. Kad strādāju ārzemēs tad ievēroju ka poļiem balss tembrs paliek 2 reizes skaļāks katru reizi kad pie viņiem tuvojās kāds ārzemnieks. Un vēl arbūzi padusēs.

  +4 [+] [-]

, 2019-06-19 16:38, pirms 5 mēnešiem
https://www.youtube.com/watch?v=ygc...

1. te jau arī pievērš uzmanību, ka polis ripinās pa grīdu... ka skatās uz tiesnesi un tad sāk ripināties...
2. pēc gonga polis turpiāja uzbrukt Mairim... Mairis aizstāvējās...
3. normālam tiesnesim vajadzēja, nevis bļaut STOP, STOP, bet lekt pa vidu... šis ir pārāk vecs, lai kaut ko tādu tīri fiziski izdarītu un bija arī bail, ka netrāpa viņam... citās cīņās redzēts, ka tiesneši lec pa vidu un stumj prom boxerus vienu no otra... šis stāvēja un bļāva STOP, STOP...
4. apskatnieki arī saka, ka Rīgā Mairim DSQ nedotu... tad jābūt kādam spēriem ar celi pa riekstiem, lai dotu DSQ... ja pareizi sapratu... maximums 2 punktus nost...

  -1 [+] [-]

, 2019-06-19 16:40, pirms 5 mēnešiem
Poļi runā par faktiem, kas tiek traktēti tendenciozi vienpusēji, sava glumekļa Glovacka varoņdarbu noklusējot. Laikam Glovackis cerēja, ka Mairis būs Vlasovs 2, taču aplauzās.

Par to vai Briedim uzvaru atņems, dažas atziņas arī šajā vietnē:

Vai Latvijas boksera Maira Brieža panākums pret...

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 16:44, pirms 5 mēnešiem
Nu paši arī pateica, pats vainīgs, ka turpināja cīnīties, redzams, ka nebija galīgi tāds kā pirms tam!

P.S. Cik rakstus par šo tēmu var taisīt? Iesaku aptaujāt SC.com lietotājus un uzbleizt vēl vienu rakstu ar viedokļiem!

  +9 [+] [-]

, 2019-06-19 16:49, pirms 5 mēnešiem
"Ja es būtu Glovacka vietā, tad pēc tāda sitiena saņemšanas (ja saprastu, kas noticis), vienkārši ietu un piekautu to čali."

Nevarētu teikt, ka viņam nebija iespēja to darīt

  +2 [+] [-]

, 2019-06-19 17:02, pirms 5 mēnešiem
Edviins_95 rakstīja: "Ja es būtu Glovacka vietā, tad pēc tāda sitiena saņemšanas (ja saprastu, kas noticis), vienkārši ietu un piekautu to čali."

Nevarētu teikt, ka viņam nebija iespēja to darīt
Glovackis droši vien cerēja, ka pēc otrā raunda gonga Mairis nolaidīs rokas un pagriezīs muguru.

     [+] [-]

, 2019-06-19 17:28, pirms 5 mēnešiem
Kārlis Bells rakstīja: "Glovackis viņam cīņas karstumā iesita pa pakausi ..." '
āāa cīņas karstumā tad OK, jo Briedis ar elkoni jau laikam viņam atbildēja būdams "auksts"
Principā, jā. Svarīgi ir vai tā bija ļaunprātība vai cīņas moments. Bieži gadās ne tikai sitieni pa pakausi, bet arī zem jostas vietas un arī sitiens pēc gonga. Un tas saucās, kā Špilka saka, ''cīņas karstumā''. Taču Brieža sitiens jau bija apzināts. Negribu teikt, ka viņš ir nelietis vai kkas tamlīdzīgs...taču nervi neizturēja, tas bija fakts, pārāk uzvilcies bija, pietrūka aukstasinības....nervi,nervi...
Taču kad mačš bija galā, Mairis tomēr varēja uzvesties nedaudz džentlmentiskāk, proti, pēc tam kad atzinās, ka bija dzirdējis gongu varēja nezviegt kā tāds āksts...
Poļu gašanās ir pamatota un saprotama. Katrs izsaka savu negatīvo viedokli. Viņiem ir tiesības to darīt. Arī neitrālie boksa fani nosoda Briedi un viņiem ir sava taisnība...
Labākais ko var darīt Mairis, lai kkādīgi glābtu savu reputāciju ir - kā izteicās Glovackis - pēc fināla (neatkarīgi no tā vai vinnēs vai zaudēs) jāpiedāvā Glovackim revanšs ! Ar Glovacka izvēles tiesībām par mača norises vietu ! Un tas būs Džentlmeņa gājiens ! Un iniciatīvai jānāk no Brieža personīgi. Caur tviteri vai kkā savādāk....

     [+] [-]

, 2019-06-19 17:55, pirms 5 mēnešiem
Ko gan citu lai galvā atdauzītie teiktu.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 17:56, pirms 5 mēnešiem
tapirs19 rakstīja: pēc fināla (neatkarīgi no tā vai vinnēs vai zaudēs) jāpiedāvā Glovackim revanšs
Jā tāds revanša mačs varētu būt arī izdevīgs no visādiem viedokļiem - ņemot vērā priekšvēsturi, interese būtu sakāpināta, gjau ka popularitate arī pietiekama, lai kādu piķi noslauktu gan Briedis, gan Kalle

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 18:02, pirms 5 mēnešiem
Dāvis_P rakstīja: Nevar saprast, kas ir nožēlojamāki- poļi, kas visu laiku ņaud, vai sportacentra žurnālisti, kas publicē katru poļu pirdienu.
Jā, izskatās ka Sportacentrs metodiski ''noliek'' Mairi, un šis brīdis ir īstais, lai sameklētu pēc iespējas negatīvāku informāciju.

  -1 [+] [-]

, 2019-06-19 18:15, pirms 5 mēnešiem
Dāvis_P rakstīja: Nevar saprast, kas ir nožēlojamāki- poļi, kas visu laiku ņaud, vai sportacentra žurnālisti, kas publicē katru poļu pirdienu.
Ja Briedis ar poli būtu mainītās lomās, tad visa LV nācija raudātu vēl 50 gadus. Paskaties uz mūsu hokeja faniem, viņiem vēl joprojām ir pēctraumatiskais stresa sindroms no 2006.gada pazemojuma pret Kanādu.

     [+] [-]

, 2019-06-19 18:15, pirms 5 mēnešiem
driks rakstīja: Jā tāds revanša mačs varētu būt arī izdevīgs no visādiem viedokļiem - ņemot vērā priekšvēsturi, interese būtu sakāpināta, gjau ka popularitate arī pietiekama, lai kādu piķi noslauktu gan Briedis, gan Kalle
Šoreiz neiet runa par izdevīgumu, piķi utt. Stāsts nav par krekliem, bet par sirdsapziņām...
Revanša piedāvājums būtu Veča cienīgs gājiens no Brieža puses...

     [+] [-]

, 2019-06-19 18:23, pirms 5 mēnešiem
Sliktas zinas tacu visiem labak patik lasit ir par ko cepties...
Poli tacu vel ilgi urdis so temu, jo cina tiesam maigi izsakoties bija divaina. Ok elkonis DSQ, bet polis izdarija sitienu pa pakausi par ko nonem punktu, ta ka niveleja uz -1 punktu Briedim, Glovackis pats nolazoja vajadzeja piesimulet ko ticamak cits butu izdarijis un butu vaimanajosu teksti no musu puses.
Gonga nedzirdesan no tiesnesa puses milziga kluda vai Briedim vajadzeja apstaties tas cits jautajums ka to uztver pats bokseris, jo cina ir jaapstadina tiesnesim.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 18:23, pirms 5 mēnešiem
Principā Mairis pats pārāk daudz izrunājās pie mikrofona un atņēma sev daudzas kārtis aizstāvībai. Pateiktu, ka pēc poļa spēcīga sitiena pa pakausi reflektīvi izmeta elkoni, gongu nedzirdēja un viss, lai polis skaidrojas. Ja pasaka, ka visu apzinājās, uz ko iet un ko dara, ka gongu dzirdējis utt., tas ir ļoti spēcīgs arguments, ja nu tiešām kāds vēlēsies Briedi noņemt no distances.

  +7 [+] [-]

, 2019-06-19 18:26, pirms 5 mēnešiem
Rolands Elins joprojaam kaa mazs puiselis apvainojies uz Briedi, ka izmeta no treninja... sauc sevi par boksa ekspertu, bet sarunaa ar Eisaku atspoguljoja savaas nieciigaas zinaashanas par ciinjas sportiem.

     [+] [-]

, 2019-06-19 18:27, pirms 5 mēnešiem
Edviins_95 rakstīja: "Ja es būtu Glovacka vietā, tad pēc tāda sitiena saņemšanas (ja saprastu, kas noticis), vienkārši ietu un piekautu to čali."

Nevarētu teikt, ka viņam nebija iespēja to darīt
Kad Briedis aizies uz smagsvariem, tad pasham buus iespeeja to meegjinaat izdariit.

  +2 [+] [-]

, 2019-06-19 18:53, pirms 5 mēnešiem
Sportiskais Kobolds rakstīja: Ja Briedis ar poli būtu mainītās lomās, tad visa LV nācija raudātu vēl 50 gadus. Paskaties uz mūsu hokeja faniem, viņiem vēl joprojām ir pēctraumatiskais stresa sindroms no 2006.gada pazemojuma pret Kanādu.
Nemelo.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 19:11, pirms 5 mēnešiem
yankeezulu rakstīja: Principā Mairis pats pārāk daudz izrunājās pie mikrofona un atņēma sev daudzas kārtis aizstāvībai. Pateiktu, ka pēc poļa spēcīga sitiena pa pakausi reflektīvi izmeta elkoni, gongu nedzirdēja un viss, lai polis skaidrojas. Ja pasaka, ka visu apzinājās, uz ko iet un ko dara, ka gongu dzirdējis utt., tas ir ļoti spēcīgs arguments, ja nu tiešām kāds vēlēsies Briedi noņemt no distances.
Var piesieties par elkoni, bet pārmest par to, ka cīnījās pēc gonga - ko tad viņam vajadzēja darīt? Nolaist rokas, lai Glvocakis viņu bez pretestības klapē?

     [+] [-]

, 2019-06-19 19:13, pirms 5 mēnešiem
Dāvis_P rakstīja: Nevar saprast, kas ir nožēlojamāki- poļi, kas visu laiku ņaud, vai sportacentra žurnālisti, kas publicē katru poļu pirdienu.
Te var saprast tikai to, ka poļi ir pēdējie nīkuļi un gauduļi

Nu un Špiļka aptaisītos, ja nonāktu ringā ar Mairi.

Kāpēc šeit tik daudz rakstu- tas taču ir atkal neviens cits, kā Eliņš, joprojām steidz stročīt, tik steidzīgi, ka pat ar drukas kļūdām publicē.

Koroče tikpat nožēlojams, cik pšeki

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 19:21, pirms 5 mēnešiem
Sportiskais Kobolds rakstīja: Ja Briedis ar poli būtu mainītās lomās, tad visa LV nācija raudātu vēl 50 gadus. Paskaties uz mūsu hokeja faniem, viņiem vēl joprojām ir pēctraumatiskais stresa sindroms no 2006.gada pazemojuma pret Kanādu.
Man, kā mazas valsts pārstāvim, nav nekas pretī 1 reizi pa 10 gadiem paskatīties uz lielo valstu sportistiem no augšas un paklausīties, kā mēs viņus apbižojam.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-19 19:29, pirms 5 mēnešiem
Ak ta cīņas karstumā iesita pa pakausi, uz ko Mairis cīņas karstumā atbildēja, lai tas vairs neatkārtotos. Pēc tam polis mēģināja Mairi cīņas karstumā piekaut. Mēģinājums izrādījās neveiksmīgs.

  -3 [+] [-]

, 2019-06-19 19:36, pirms 5 mēnešiem
Jostu nav, teju VISAS boksa sabiedrībai tā bija parasta cīņa, kamēr nav viss izmeklēts un apstiprināts-tik ilgi arī VISI cepsies!
Katrā gadījumā, ja kāds tagad ar vēsu galvu to cirku noskatās un var droši teikt, lūk tas ir BOKSS... tad pie daktera ar steigu vajag aiziet! Katrā gadījumā, Supersērija ir boksu sačakarējusi tik tālu, ka nez kam būtu jānotiek, lai tam būtu kkāds prestižs... mums jau cīņu sportos klaunu netrūkst, tagad vēl boksu tam grib pielikt klāt?! Pretīgi!?

  -3 [+] [-]

, 2019-06-19 19:38, pirms 5 mēnešiem
Gatis rakstīja: https://www.youtube.com/watch?v=ygc...

1. te jau arī pievērš uzmanību, ka polis ripinās pa grīdu... ka skatās uz tiesnesi un tad sāk ripināties...
2. pēc gonga polis turpiāja uzbrukt Mairim... Mairis aizstāvējās...
3. normālam tiesnesim vajadzēja, nevis bļaut STOP, STOP, bet lekt pa vidu... šis ir pārāk vecs, lai kaut ko tādu tīri fiziski izdarītu un bija arī bail, ka netrāpa viņam... citās cīņās redzēts, ka tiesneši lec pa vidu un stumj prom boxerus vienu no otra... šis stāvēja un bļāva STOP, STOP...
4. apskatnieki arī saka, ka Rīgā Mairim DSQ nedotu... tad jābūt kādam spēriem ar celi pa riekstiem, lai dotu DSQ... ja pareizi sapratu... maximums 2 punktus nost...
Tu esi vnk lielisks! Pēc Tevis rakstītā sanāk, ka boksā noteikumi ir tikai tad, ja sitās neitrālā vietā, tiklīdz ir kādam mājas sienas-tā atļauj daudz vairāk, kā normālā cīņā!?

     [+] [-]

, 2019-06-19 19:42, pirms 5 mēnešiem
Gatis rakstīja: https://www.youtube.com/watch?v=ygc...

1. te jau arī pievērš uzmanību, ka polis ripinās pa grīdu... ka skatās uz tiesnesi un tad sāk ripināties...
2. pēc gonga polis turpiāja uzbrukt Mairim... Mairis aizstāvējās...
3. normālam tiesnesim vajadzēja, nevis bļaut STOP, STOP, bet lekt pa vidu... šis ir pārāk vecs, lai kaut ko tādu tīri fiziski izdarītu un bija arī bail, ka netrāpa viņam... citās cīņās redzēts, ka tiesneši lec pa vidu un stumj prom boxerus vienu no otra... šis stāvēja un bļāva STOP, STOP...
4. apskatnieki arī saka, ka Rīgā Mairim DSQ nedotu... tad jābūt kādam spēriem ar celi pa riekstiem, lai dotu DSQ... ja pareizi sapratu... maximums 2 punktus nost...
Iztulko to brīdi, kad saka MAXIMUMS 2p nost... vismaz laiku tajā video man pasaki... kkā NEKO tamlīdzīgu nedzirdu tur...

     [+] [-]

, 2019-06-19 20:21, pirms 5 mēnešiem
psc... tas saucamais rabbit punch ir loti bistams,jo ja sitiens ir pietiekami precizs un specigs var tik bojati mugurkaula/sprandas neironi un var iestaties invaliditate,pat paralize.Un mees te runajam par boksera sitienu jopcikinj! Savukart pa zhokli var klapet cik uziet,kaut izsist no vietas,salauzt,u.t.t,sekas tam nebus smagas!!!
1 2 40 komentāri