Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Bokseri Kravčuks un Grundulis pārliecinoši zaudē Eiropas jaunatnes čempionāta ievadā

Ints Megnis
Ints Megnis

Bokseri Kravčuks un Grundulis pārliecinoši zaudē Eiropas jaunatnes čempionāta ievadā
Mārcis Grundulis
Foto: XL Energy Drink

Latvijas bokseri Aleksandrs Kravčuks un Mārcis Grundulis ceturtdien Itālijā pārliecinoši zaudēja Eiropas jaunatnes čempionāta pirmajās cīņās.

Svara kategorijā līdz 75 kilogramiem Kravčuks priekšsacīkšu pirmajā kārtā tikās ar angli Koneru Tadsberiju un noslēdzošajā, trešajā, raundā tiesnesis cīņu apturēja priekšlaicīgi. Līdz ar to turnīrs Latvijas sportistam jau ir noslēdzies.

Tikmēr kategorijā līdz 64 kilogramiem Grundulis pēc punktiem ar 0-5 kapitulēja ukrainim Maksimam Molodanam. Divi no tiesnešiem Molodanam uzvaru deva ar rezultātu 30:26, bet trīs vēl pārliecinošāk - 30:25.

Kopā Eiropas jaunatnes čempionātā piedalīsies četri Latvijas bokseri, otrdien ringā kāpjot pērnā gada Eiropas junioru čempionāta bronzas ieguvējai Jekaterinai Marčenko, bet trešdien sacensības iesākot Artūram Ivanovam. Vismazākā konkurence sacensībās ir Marčenko, kurai viena uzvara garantēs vietu ceturtdaļfinālā un dalību šī gada pasaules jaunatnes čempionātā.

Junioru sacensībās piedalās no 15 līdz 16 gadus veci sportisti, savukārt jaunieši sacenšas vecumā no 17 līdz 18 gadiem.