Video: 51 gadu veco Hopkinsu atvadu cīņā izlidina no ringa

Mairis Briedis 2016

Bernards Hopkinss, kurš ringā nebija devies nepilnus divus gadus, vēlējās atvadīties no boksa līdz 2016. gada beigām. Punktu 28 gadus ilgajai karjerai viņš pielika pret Džo Smitu junioru, kurš pēdējo cīņu aizvadīja jūnijā, pretinieku satriecot mazāk nekā trīs minūtēs.

51 gadu vecais Hopkinss, kurš iepriekš bija izcīnījis 55 uzvaras un piedzīvojis septiņus zaudējumus, turējās pretī līdz astotajam raundam, kad pēc vairākiem sitieniem izlidoja no ringa.

20 sekunžu laikā neatgriežoties ringā, viņš zaudēja ar tehnisko nokautu. Bernards pēcāk sacīja, ka ticis pagrūsts, sasita galvu un izmežģīja potīti, tāpēc nevarēja atgriezties cīņas arēnā. Savukārt Smits pauda pārsteigumu, ka pretinieks vispār spējis piecelties kājās.

Laika posmā no 1995. līdz 2005. gadam Bernards 20 reizes aizstāvēja čempiona jostu. Tāpat viņš ir vecākais bokseris, kura īpašumā bijusi josta – Bernardam tas izdevās 49 gados. 2004. gada septembrī Hopkinss pieveica Oskaru De La Hoiju, kļūstot par pirmo bokseri, kurš vienlaikus ieguvis WBA, WBC, IBF un WBO jostas.

Vērtējums: +2
Slēpts komentārs: Ļoti Nikns Jenots
Slēpts komentārs: Ļoti Nikns Jenots

  -4 [+] [-]

, 2016-12-18 19:03, pirms gada
...žēl cilvēku, kuram tā jāpazemojas , jo vajag naudu ..
Nost ar kapitālismu!

  +5 [+] [-]

, 2016-12-18 19:23, pirms gada
Ļoti Nikns Jenots rakstīja: Atceros ka jaunībā biju liels Hopkinsa fans, fenomenāls bokseris bija, bet tagad ko viņš dara ir vienkārši apkaunojoški un pazemojoši viņa personībai. Kam tas ir vajadzīgs.
Dēļ naudas cilvēks sevi pazemo.
Kāda pazemošanās? Līdz 8. raundam 50+ gados noturējies un neizskatījās pēc dārzeņa. Cīņu gan pašu neredzēju, bet, piemēram, pret to pašu Briedi daudzi tik ilgi neiztur.

Tad jau visi bijušie top līmeņa profi sevi pazemo piedaloties zemāka līmeņa līgās. Van der Sārs arī pazemojās, kad nostāvēja vienu spēli vārtos kaut kādam n-tās līgas klubam? Ronaldinjo arī pazemojās aizbraucot no top līgām uzspēlēt vēl Brazīlijā? Džeks izbauda to ko māk, kamēr vēl var. Dod Dievs mums visiem būt tādā formā kā viņš savā vecumā.

  -3 [+] [-]

, 2016-12-18 19:36, pirms gada
naudu vajag visiem !
Tikai Rokijs Balboa atgriezās ringā bez prioritātes nopelnīt !

  +4 [+] [-]

, 2016-12-18 22:22, pirms gada
Ļoti Nikns Jenots rakstīja: Atceros ka jaunībā biju liels Hopkinsa fans, fenomenāls bokseris bija, bet tagad ko viņš dara ir vienkārši apkaunojoški un pazemojoši viņa personībai. Kam tas ir vajadzīgs.
Dēļ naudas cilvēks sevi pazemo.
Hopkinss jau nu nav tas kurš to dara dēļ naudas. Tie, kuri ne tikai stročī komentus bet arī seko līdzi boksam, zina ka viņš ir arī promoters un sen jau miljonārs. Hopkinsam tā ir sirdslieta. Jau pēc sensacionālās uzvaras pār Tarveru 2006. gadā, viņš paziņoja par karjeras beigšanu, bet pagāja mazāk par nedēļu, kad bija atpakaļ sporta zālē, jo nevarēja bez boksa iztikt.

Nu un ko tad viņš tādu dara, ringā nebija kāpis jau divus gadus, kad nostāvēja visus 12 raundus ar Kovaļovu, tagad gribēja aizvadīt savu atvadu cīņu, tas arī viss.

Par baltajiem, melnajiem un dopingu vispār pipec, laikam tev salmi galvā.

  +1 [+] [-]

, 2016-12-18 22:31, pirms gada
Autors izskatās ļoti 'asprātīgs', ar virsrakstu par leģendu un citādi cienījamu sportistu.

     [+] [-]

, 2016-12-19 10:40, pirms gada
vareja vairak palaist to sirmo bardu, tad tik butu skats vel labaks

Tev jābūt autorizētam,