Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Usiks par Supersērijas finālu: "Ja cīņa tiks nozīmēta Maskavā, neiebildīšu"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Usiks par Supersērijas finālu: "Ja cīņa tiks nozīmēta Maskavā, neiebildīšu"
Oleksandrs Usiks
Foto: imago/Scanpix

Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) finālā spēkosies latvieša Maira Brieža pāridarītājs Oleksandrs Usiks un Murats Gasijevs no Krievijas. 18. jūnijā plkst. 11.00 Maskavā notiks preses konference, kurā tiks oficiāli paziņots par Gasijeva nākamās cīņas laiku un vietu. Usiks atklāj, ka mainījis domas un būtu ar mieru boksēt arī Krievijas galvaspilsētā.

Ja organizatori teiks, ka jācīnās Maskavā, jūs neiebildīsiet?
- Es neiebildīšu. Viennozīmīgi. Domāju, ka arī mana komanda neiebildīs. Promouteri un menedžeri izlems, kur tas notiks. Viņiem ir jāvienojas, nevis man. Vajag tikai pateikt, kur un kad tas būs. Tur tad arī kaušos."

Iepriekš teicāt, ka nevēlaties boksēt Maskavā. Tagad esat mainījis savu nostāju.
- Mums šajā sakarā ir kaut kāda nesaprotama situācija. Ukrainā bija pieņemts likums, ka sportistiem nav tiesību piedalīties sacensībās Krievijas teritorijā. Šajā brīdī viss izskatās tā, ka šis likums ir atcelts vai vispār nebija pieņemts. Precīzi nezinu. Tā kā varu tikai atkārtot - man vienalga, kur boksēt. Man vajag šo cīņu, kausu un jostas.

Nebaidāties, ka Maskavā var būt kāda tiesnešu neobjektivitāte, kā tas bieži notiek pretinieka teritorijā?
- Ja godīgi, par to es nedomāju. Protams, izbraukumā tādas lietas notiek visur. Tāpēc uzskatu, ka ideālajā variantā cīņai jānotiek neitrālā teritorijā.

Kura neitrālā valsts jums nāk prātā vispirms?
- Nav starpības. Vācija, Anglija, Latvija. Jebkura valsts un pilsēta Eiropā. Var arī ārpus Eiropas, piemēram, Austrālijā. Galu galā tas ir amerikāņa Muhameda Ali kauss, tāpēc būtu loģiski finālu aizvadīt viņa dzimtenē. Tajā pašā laikā saprotu, ka tur būtu grūti pārdot ukraiņa un krieva cīņu. Līdz ar to visloģiskākā vieta būtu kaut kur Eiropā. Var cīnīties Anglijā - Eiropas boksa centrā.

Murats Gasijevs ir pats grūtākais pretinieks, kāds jums bijis?
- [Smejas.] Ziniet, lai vispirms cīņa notiek, bet pēc tās beigām es jums noteikti pateikšu!

---

Parādījās bauma, ka 21. jūlijā Murats Gasijevs Maskavā varētu cīnīties ar amerikāni Endrjū Tabiti, jo ilgstoši nesekmējas pārrunas par Supersērijas norises vietu. "Muratam ir kontrakts ar WBSS organizatoriem. Pirms fināla viņš nedrīkst aizvadīt citas cīņas, tas ir izslēgts," norāda Gasijeva treneris Vitālijs Slanovs.

18. jūnijā plkst. 11.00 Maskavā notiks preses konference, kurā tiks oficiāli paziņots par Gasijeva nākamās cīņas laiku un vietu, informē Krievijas Boksa federācija.

Izmantotie resursi:
rusboxing.ru
matchtv.ru
cominf.org

     [+] [-]

, 2018-06-15 14:56, pirms 11 mēnešiem
Ja tik krasi mainījis domas neko lāgā nepaskaidrojot, tad izskatās ka ir uzpirkts. Atrunāties tagad ar kaut kādiem likumiem kas it kā atcelti vai nekad nav bijuši, ko viņš īsti nezinot, ir muļķīgi un bērnišķīgi.

  +2 [+] [-]

, 2018-06-15 15:05, pirms 11 mēnešiem
Ko nevar izdarīt ar naudu, to var izdarīt ar lielu naudu...

  +1 [+] [-]

, 2018-06-15 16:19, pirms 11 mēnešiem
Nu te var būt visi faktori, i nauda i viss kas cits. Likums, ja nemaldos, tiešām tāds bija, es tieši ievēroju, ka neviens ukraiņu basketbolists vairs nespēlē krievu klubos. Iespējams, lai izkļūtu no strupceļa un cerībā uz Usika uzvaru, likums tika mazliet pabīdīts maliņā

  +2 [+] [-]

, 2018-06-15 16:58, pirms 11 mēnešiem
Taa, krievi acimredzot piesolijusi MILZU naudu un tad vairs nekas sveets nav

  +1 [+] [-]

, 2018-06-15 17:22, pirms 11 mēnešiem
oo velviens ukraiņu from hero to zero...nu nu, paskatīsimies, kā ukraiņi uztvers šo krimas puikas ziņu. groši nesmird, ja?

  +1 [+] [-]

, 2018-06-15 17:22, pirms 11 mēnešiem
oo velviens ukraiņu from hero to zero...nu nu, paskatīsimies, kā ukraiņi uztvers šo krimas puikas ziņu. groši nesmird, ja?

     [+] [-]

, 2018-06-15 18:13, pirms 11 mēnešiem
Briedis arī reiz boksēja Groznijā, nekā kaunpilna tur nav.

     [+] [-]

, 2018-06-15 18:31, pirms 11 mēnešiem
padomājiet par šo pasākumu no tāda skatpunkta, ka uzvarēt Gasijevu Krievijā būtu nereāli kruti

     [+] [-]

, 2018-06-15 19:37, pirms 11 mēnešiem
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка