Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Dortikoss: "Ticu, ka esmu labākais pasaulē, un to pierādīšu arī ringā"

Dortikoss: "Ticu, ka esmu labākais pasaulē, un to pierādīšu arī ringā"
Juniers Dortikoss
Foto: imago/Scanpix

Pasaules boksa supersērijā, kurā sportisti cīnās par Muhameda Ali vārdā nosaukto balvu, palikuši četri labākie, un starp viņiem ir arī latvietis Mairis Briedis. Pastarīša lomā atrodas kubietis Juniers Dortikoss, bet viņš ir noskaņots nodemonstrēt pretējo.

"Esmu ievērojis, ka aptaujās un prognozēs tieku vērtēts viszemāk – aiz Oleksandra Usika, Murata Gasijeva un Maira Brieža. Tomēr nākamajā cīņā pēdējais vārds piederēs man. Pierādīšu, ka prognozētāji kļūdās," teica Juniers Dortikoss, kurš ir pasaules čempions WBA versijā, karjerā izcīnot 22 uzvaras pēc kārtas.

"Nesalīdzinu sevi ar nevienu citu. Sacenšos tikai ar sevi un treniņos maisu dauzu ar tādu pašu spēku, ar kādu sitīšu pretiniekam," pauda Kubas bokseris. "Gatavoju ķermeni un dvēseli dzīves svarīgākajai cīņai, jo vienīgais iznākums, kuru grasos pieņemt, ir uzvara. Ģimene man tic, un tuvos atalgošu ar uzvaru."

Iepriekšējā kārtā Dortikoss trešajā raundā tika galā ar Dmitriju Kudrjašovu, bet tagad pretī stāsies cits krievu bokseris – Murats Gasijevs, kura kontā ir 25 uzvaras. "Esmu smagi strādājis, lai varētu piedalīties turnīrā. Esmu smagi strādājis, lai pierādītu, ka esmu labākais pasaulē. Ticu, ka esmu labākais pasaulē, un nevaru sagaidīt cīņu, lai līdzjutējiem varētu nodemonstrēt, kā ringā cīnās KO doktors."

"Esmu gatavs Gasijevam parādīt, kā izskatās čempions, un esmu gatavs viņa priekšā nolikt izaicinājumu, ar kādu Gasijevs nekad nav sastapies. Gribu atņemt viņam jostu. Citos vārdos: Gasijevs ir mans nākamais upuris," teica Dortikoss. Gasijevs ir pasaules čempions IBF versijā. Par sacensību galveno favorītu tiek uzskatīts Brieža pretinieks Usiks.

Izmantotie resursi:
http://fightnetwork.com/news/6632266:yunier-dorticos-on-wbss-tournament-gassiev-is-my-next-victim/

  -3 [+] [-]

, 2017-11-13 17:06, pirms gada
Man vienīgajam škiet ka Dortikoss ir turnīra favorīts, kaut vai salīdziniet šo 4 bokseru statistiku. Dortikosam 22 cīńās visi 22 ar nokautu un nebūt ne kādi maisi.

  -2 [+] [-]

, 2017-11-13 17:23, pirms gada
Pasaulē? Jau nâkamajā cīņā Vladikaukāzas džeks tev parādīs tavu vietu... Kudrjašavu vinnējis un nu uzreiz labâkais pasaulē, kā tad... meļńiem vienmēr ar muti bijuši debesīs

  +3 [+] [-]

, 2017-11-13 17:36, pirms gada
Āfrika12 rakstīja: Man vienīgajam škiet ka Dortikoss ir turnīra favorīts, kaut vai salīdziniet šo 4 bokseru statistiku. Dortikosam 22 cīńās visi 22 ar nokautu un nebūt ne kādi maisi.
Atvaino , bet kuri pretinieki ir "nebūt ne kādi maisi? Vienīgi Kalenga ir TOP30 (27 vieta) ranga , pārējie no 3,5,7 simta vai vispār bez reitinga. Arī no 22 cīņām 21 ar tīru uzvaru (17 no tām TKO , kas nav gluži KO).

  +1 [+] [-]

, 2017-11-13 18:50, pirms gada
ako1 rakstīja: Atvaino , bet kuri pretinieki ir "nebūt ne kādi maisi? Vienīgi Kalenga ir TOP30 (27 vieta) ranga , pārējie no 3,5,7 simta vai vispār bez reitinga. Arī no 22 cīņām 21 ar tīru uzvaru (17 no tām TKO , kas nav gluži KO).
Labi, bet skatoties pēdējo cīņu, kur arī var noteikt pašreizējo sagatavotību, bija bez variantiem. Tie kombo bija graujoši, cerēju, lai tikai krievu nenosit!

  +6 [+] [-]

, 2017-11-13 18:57, pirms gada
ko jūs te cepaties?
Viņš ir labs bokseris, kurš pie noteiktām sakritībām var arī uzvarēt turnīru

Sitiens viņam ir max labs, arī kustās labi

  +2 [+] [-]

, 2017-11-13 19:50, pirms gada
To, ka viņš ir pastarītis, laikam sportacentra rakstnieks pats būs izdomājis.
Jā, nav viņam graujošu uzvaru, izņemot pēdējo cīņu. No pārējiem zināmi pretinieki ir tikai Zuniga, Kalenga un bijušais super middl Miranda, kurš pat līdz galam visus raundus nostāvēja. Taču lai viņu nosauktu par pastarīti
Te vispār grūti kādu īpaši izcelt, katrs ir savādāks, katrs ir uzvarējis pirmo turnīra cīņu, tātad intriga paliek, te nav pastarīšu.

     [+] [-]

, 2017-11-13 20:17, pirms gada
karlosm rakstīja: Labi, bet skatoties pēdējo cīņu, kur arī var noteikt pašreizējo sagatavotību, bija bez variantiem. Tie kombo bija graujoši, cerēju, lai tikai krievu nenosit!
Pēdējā cīņa bez variantiem , jo Kudrjašovs ir stāvošs lempis un visu laiku visvairāk pārvērtētais bokseris , viņam vispār nevajadzēja atrasties starp pretendentiem. Dortikos ir kustīgs , ātrs , bet , domāju Gasijevs būs pārāks.

     [+] [-]

, 2017-11-13 20:40, pirms gada
Uzskatu ka no šiem četriem pusfinālistiem,jebkurš var jebkuru uzvarēt,un otrādi..nav šeit vairs izteiktu favorītu,visu izšķirs nianses..
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-11-13 21:10, pirms gada
Dīvaini pasniegts, neviens pastarītis nebūtu ticis tālāk par pirmo cīņu.

     [+] [-]

, 2017-11-13 21:13, pirms gada
Un vispār, autor- sēdies, divi.

Kudrjašovs tika norubīts otrajā raundā, nevis trešajā. Par ko jums vispār algu maksā..?

  -2 [+] [-]

, 2017-11-13 21:50, pirms gada
Ir sajūta, ka Usiks ar Gasijevu dalīs pirmo vietu, bet...bet... bet - ir vēl Usikam jāpārvar Mairis... Būs grūti, bet laiks rādīs.

     [+] [-]

, 2017-11-13 21:52, pirms gada
Kudrjašovs ir savu laiku pavadījis. Viss. Katram savs.

  -1 [+] [-]

, 2017-11-14 07:21, pirms gada
Gasijevs ir identiski tāds pats lempis kā Kudrašovs tikai jaunāks. Krieviem tas boks visiem vienāds

  -1 [+] [-]

, 2017-11-14 13:10, pirms gada
Vladikaukāza džeks ir pārāk vienkāršs,pat primitīvs, lai uzvarētu turnīrā. Vienīgais kas viņam ir - iznicinošs kreisais un tas ka pats labi tur sitienu. Un lai trapitu vienu savu sitienu, izlaiž piecus pretinieka. Pagaidām viņš turas uz savas psiholoģijas, jaunības un pretī viņam nekas nopietns nav bijis, ja neskaita Ļebedevu un pat tajā cīņa uzvara bija stipri apšaubāma. Neticu ka boksa pietiek ar tupu speku, kokainam kājām, vienveidibu un iepriekš paredzamu cīņas manieri.

     [+] [-]

, 2017-11-20 22:10, pirms gada
Āfrika12 rakstīja: Gasijevs ir identiski tāds pats lempis kā Kudrašovs tikai jaunāks. Krieviem tas boks visiem vienāds
Neesi tā smagāk pa galvu dabūjis..? Drukā savu caureju visās sadaļās tik