Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Vlasovs: "Supersērijas favorīti – Usiks, Dortikoss un Briedis"

Vlasovs: "Supersērijas favorīti – Usiks, Dortikoss un Briedis"

Mairis Briedis
Foto: imago/Marianne Müller/Scanpix

Vislielākās izredzes uzvarēt Pasaules boksa Supersērijā pirmajā smagajā svarā ir Oleksandram Usikam (12-0, 10KO), Junjeram Dortikosam (21-0, 20KO) un Mairim Briedim (22-0, 18KO), uzskata krievu bokseris Maksims Vlasovs (39-2, 22KO), kurš arī startē šajā svarā, taču Supersērijā piedalīties netika aicināts. Vlasovs arī nosauca vairākus bokserus, kuriem nebija jādod iespēja startēt šajā turnīrā.

"Favorīts ir Oleksandrs Usiks, bet domāju, ka vispār uz uzvaru ir trīs kandidāti – Usiks, Junjers Dortikoss un Mairis Briedis. Gasijevs? Nedomāju, ka viņš var uzvarēt šo turnīru. Viņa pretiniekam ceturtdaļfinālā Kšištofam Vlodarčikam ir milzīga pieredze un polis pilnīgi reāli var uzvarēt cīņu. Gasijevam viegli neklāsies," atzina Vlasovs.

"Gasijevu nepieskaitu pie favorītiem vairāku iemeslu dēļ. Viens no tiem ir viņa aizsardzība, taču ne tikai. Viņam nav tehniskā arsenāla," sacīja krievu bokseris. "Patiesībā, izņemot spēcīgu sitienu, viņam maz kas ir. Tāpēc viņa izredzes augstu nevērtēju."

Uz intervētāja piebildi, ka augstākminētās īpašības vairāk atbilst Dmitrijam Kudrjašovam, kurš arī piedalās Supersērijā, Vlasovs atbildēja: "Par viņu pavisam aizmirsu. Kudrjašovam tur noteikti nav jābūt. Viņš to nav pelnījis. Cīņas, kuras viņš aizvadījis, nav nekā vērtas. Pat pēdējā cīņa pret Olenravadžu Durodolu, kuru viņš ar grūtībām uzvarēja. Tas vairs nebija tas Durodola, kuram viņš iepriekš bija zaudējis. Es saku patiesību. Kāpēc man runāt citādāk, ja es tā neuzskatu? Ja kādam ir cits viedoklis, varam par to padiskutēt."

Vlasovs norādīja, ka nesaprot, ko turnīrā dara vēl vairāki bokseri, kuriem, viņaprāt, tur nebūtu jāpiedalās: "Dažiem dalībniekiem tur nebija jābūt. Nesaprotu, ko tur dara Maiks Peress un Marko Huks. Lai gan Huka dalība ir izskaidrojama – viņam ir daudz fanu, viņš ir slavens bokseris. Viens no Supersērijas organizatoriem ir promouters Kalle Zauerlands, ar kuru Huks daudzus gadus kopā strādāja. Tas ir viņu bokseris. Bet vispār, protams, ka Supersērijā pietrūkst manis (smejas). Taču tas ir bizness un promouteri dara tā, kā viņiem ir izdevīgāk. Huks viņiem var būt finansiāli izdevīgs."

Portāla boxrec.com pirmā smagā svara kategorijas rangā Vlasovs ieņem 11.vietu, bet pirmās divas pozīcijas ieņem, attiecīgi, Usiks un Briedis. Jāpiebilst, ka Usiks ceturtdaļfināla cīņu pret Huku aizvadīs 9.septembrī Berlīnē, Dortikoss pret Kudrjašovu ringā izies 23. septembrī Sanantonio, Briedis pret Peresu cīnīsies 30.septembrī Rīgā, bet Gasijeva – Vlodarčika cīņas laiks un vieta vēl nav oficiāli paziņoti.

Izmantotie resursi:
Советский спорт - новости футбол, хоккей,...

  -1 [+] [-]

, 2017-08-11 15:33, pirms 10 mēnešiem
Pirmās cīņas max paredzami rezultāti, pēc tam jau būs riktīgs kapiņš

     [+] [-]

, 2017-08-12 17:49, pirms 10 mēnešiem
ceturtā cīņa būtu loģiski ja 16.sept - sanāk viss ar nedēļas intervālu.

     [+] [-]

, 2017-10-17 00:03, pirms 7 mēnešiem
Kudrašovs ir zaudējis - Mairis nav. Usikam tikai 12 cīņas - Mairim daudz lielāka pieredze. Prozit jopta

Tev jābūt autorizētam,