Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Durodola: "Vēlos revanšu pret Briedi"

Rolands Eliņš

Durodola: "Vēlos revanšu pret Briedi"
Mairis Briedis un Olanrevadžu Durodola 2016. gada cīņā Rīgā. Foto: Kaspars Krafts/F64

Nigērijas bokseris Olanrevadžu Durodola sarunā ar boksa portālu „FightNights.com” izteicies, ka cer atkal tikt boksa elitē un kā vienu no saviem mērķiem nosauca arī revanšu pret WBO čempionu Mairi Briedi.

Olanrevadžu Durodola (31-7) vienreiz Rīgā jau viesojies. 2016. gadā viņš ar Briedi Arēnā Rīga cīnījās par WBC obligātā titula kandidāta statusu, un Briedis toreiz ar uzvarēja ar nokautu, paverot sev ceļu uz dalību Supersērijā un WBC titulu. Durodolas karjeras līkne tikmēr aizgāja pamatīgi uz leju, viņš revanša cīņā zaudēja krievam Dmitrijam Kudrjašovam, pēc tam arī Maksimam Vlasovam, Kšištofam Vlodarčikam un pavasarī arī citam poli Mihala Cieslakam.

Durodola šovasar uzvarēja divās cīņās savā dzimtajā Nigērijā un tagad vēlas atgriezties elitē. „Man šobrīd nav sarunāta nākamā cīņa, taču meklēju pretinieku. Mans menedžeris šobrīd izskata iespējas, taču es esmu gatavs cīnīties ar jebkuru, ja vien piedāvātā nauda mani apmierinās.”

„Vēlos cīnīties ar jebkuru no „Top 10” saraksta šajā svara kategorijā,” turpināja Durodola. „Ilunga Makabu, piemēram, tāpat arī vēlētos revanšu pret Mairi Briedi, kā arī cīnīties ar Junieru Dortikosu par IBF titulu. Taču nedomāju, ka Makabu gribēs cīnīties ar mani. Mums jau bija paredzēta cīņa pirms vairākiem gadiem, taču viņa pārstāvji atteicās.”

Durodola savā intervijā arī norādīja, ka vēlētos aizvadīt trešo cīņu ar Kudrjašovu, kuram gan tagad plānots izmēģināt spēkus MMA lauciņā, turklāt viņa pretinieks būs Latvijas cīkstonis Artūrs Gorlovs. Durodola pastāstīja, ka savu un Kudrjašova iepriekšējo cīņu Rostovā (2017. gadā) uzskata par negodīgu, jo tiesnesis ļāva Kudrjašovam viņu neatļauti turēt.

Durodolas lielajiem plāniem gan ir vairāki šķēršļi, ieskaitot to, ka nākamajā nedēļā gaidāma viņa jau 39. dzimšanas diena. Tikšanās ar Briedi vai Dortikosu tuvākajā laikā ir vēl nereālāka tādēļ, ka abiem priekšā Supersērijas fināls

Izmantotie resursi:
Durodola eyes Dorticos, Briedis and Makabu...

  -2 [+] [-]

, 2019-10-08 17:32, pirms gada
Kā vienu no mērķiem, nevis "Vēlos revanšu pret Briedi"

Durodolu neviens vairs tik nopietni neuztver, lai ņemtu vērā šitādus visrakstus

Briedis izcīnīja pretendenta statusu, nevis ceļu uz Supersēriju, sērija nāca stipri vēlāk.

Nez kādā veidā treniņiem var traucēt dzimšanas diena..? Teliņš laikam vairāk galvu būs sasitis nekā Durodola. Tāds bērnudārza līmenis kārtējo reizi

  +4 [+] [-]

, 2019-10-08 17:40, pirms gada
Šis izklausās pēc vēstules rakstīšanas Ziemassvētku vecītim.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-08 19:30, pirms gada
Lai savāc priekš Maira tādu pašu piķi ka Briedis priekš viņa vāca un es domāju Briedis neatteiksies...

     [+] [-]

, 2019-10-08 20:18, pirms gada
No tāda skatu punkta doma laba, tikai toreiz Durodolam honorārs grozījās ap 200 štukām, kas tagad gluži nederēs. Sarunu varētu sākt no ļimona. Ja Durodola pietiekami pietuvosies reitingā vispār.

     [+] [-]

, 2019-10-09 05:52, pirms gada
jaunaisjaunais rakstīja: Nez kādā veidā treniņiem var traucēt dzimšanas diena..?
Ko?
Plāniem traucē tas, ka nākamnedēļ 39.gadi paliek, respektīvi, vecums.

     [+] [-]

, 2019-10-09 07:52, pirms gada
To, ko dzirdēji

Tas jau skan pavisam savādāk nekā Teliņš te raksta, ka tieši nākamnedēļ konkrētā datumā viss beidzas

Vecums ir tēma ir diezgan individuāla, paskatieties kaut vai uz Hopkinsu, kurš vēl 49 (ne tikai 39) gadu vecumā bija pasaules čempions

  -1 [+] [-]

, 2019-10-09 17:08, pirms gada
jaunaisjaunais rakstīja: To, ko dzirdēji

Tas jau skan pavisam savādāk nekā Teliņš te raksta, ka tieši nākamnedēļ konkrētā datumā viss beidzas
Nemaz prātā neienāktu to teikumu uztvert tik burtiski.