Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Usika atbrīvoto WBA čempiona titulu oficiāli iegūst Ļebedevs

Rolands Eliņš

Usika atbrīvoto WBA čempiona titulu oficiāli iegūst Ļebedevs
Deniss Ļebedevs. Foto: AP/Scanpix

Boksa aģentūra „Mir Boksa” pavēstījusi, ka Maira Brieža pārstāvētajā svara kategorijā par WBA čempionu kļuvis Deniss Ļebedevs, kurš saņēmis Oleksandra Usika atbrīvoto titulu.

WBA bija nozīmējusi Oleksandram Usikam čempiona titula pirmajā smagajā svarā aizstāvēšanu pret Krievijas bokseri Denisu Ļebedevu (32-3, 23 KO), taču Usiks tā vietā, lai piekristu šai cīņai, paziņoja par savu pāreju uz smagsvariem un atteikšanos no WBA jostas.

Šodien Ļebedeva promoutoru aģentūra „Mir Boksa” apliecina, ka WBA čempiona josta oficiāli nonākusi Ļebedeva rīcībā. Līdz šim Ļebedevs bija WBA tā sauktā superčempiona godā.

Ļebedevs iepriekš bija WBA čempions vairāku gadu garumā un uz brīdi arī apvienoja titulus, iegūstot arī IBF jostu, taču to zaudēja 2016. gada izskaņā pret Muratu Gasijevu. Savukārt 2018. gada sākumā Ļebedevam WBA tituls tika noņemts, pārveidojot to par superčempiona titulu, un par jauno čempionu kļuva Supersērijas dalībnieks Juniers Dortikoss.

Ļebedevs nepiedalījās ne pirmajā Supersērijas sezonā, ne arī tagad otrajā. Viņa nākamā cīņa tiek plānota pret britu bokseri Lourensu Okoli. Ļebedevam jau ir 39 gadi, un „Mir Boksa” paziņojumā izteikts pieļāvums, ka cīņa pret Okoli varētu būt pēdējā Ļebedeva karjerā.

Supersērijas vadītājs Kalle Zauerlands vēl pavisam nesen intervijā ASV medijiem izteicās, ka cer uz visu četru lielo titulu apvienošanu pirmā smagā svara kategorijas Supersērijas finālā. Taču WBA titula nonākšana pie Ļebedeva šādu iespēju praktiski izslēdz.

Izmantotie resursi:
Фото

  +2 [+] [-]

, 2019-05-01 20:17, pirms pusgada
Izskatās, ka boksā pretendentus uz čempiona titulu nozīmē pilnīgi bez kādas sistēmas. Gluži kā hokeja treneris - kurus pieteikt spēlei, kurus nē. Ar ko Briedis būtu mazāk pelnījis šo titulu vai vismaz iespēju par to cīnīties?

     [+] [-]

, 2019-05-01 20:29, pirms pusgada
Atceros,gadus 5 atpakaļ Ļebedevs bija spēks...

     [+] [-]

, 2019-05-01 21:54, pirms pusgada
Ļebedevs jau 2-3 gadus ir maiss. Lēns, bez izturības. Jebkurš no top10, ja neskaita Vlodarčiku, viņu nokautētu.

  -1 [+] [-]

, 2019-05-01 22:32, pirms pusgada
Wbss čempions pret Ļebedevu?

  +2 [+] [-]

, 2019-05-01 22:34, pirms pusgada
Kā krievs saka- veļikij

Cieta zaudējumu Gassijevam, jostu atstāja pie sevis (!)
Supersērijā nepiedalījās, bet atkal ir čempions

Pie tam iztika bez treniņnometnes un svara nomešanas

Un tas ne pirmo reizi. Tur nav ko piebilst.

     [+] [-]

, 2019-05-02 07:26, pirms pusgada
Velns, varēja labāk manu kandidatūru izskatīt. Svars atbilst. Nav neviena zaudējuma.