Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Par "NBA 2K21" videospēles vāka seju kļūst "Trail Blazers" zvaigzne Lilards

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Par "NBA 2K21" videospēles vāka seju kļūst "Trail Blazers" zvaigzne Lilards
Deimiens Lilards. Foto: AP/Scanpix

Pasaules vadošās ebasketbola videospēles veidotājs "2K" šodien izziņojis jaunās spēles "NBA 2K21" vāka seju par kuru kļuvis Portlendas "Trail Blazers" saspēles vadītājs Deimiens Lilards.

Lilards pēc sevis iecelšanas par gaidāmās spēles seju atzina, ka šis esot īpašs mirklis viņa karjerā, kā arī to, ka viņš jūtoties ļoti pagodināts un cerot, ka daudzi citi izbaudīs šo spēli. Portlendas kluba zvaigzne atklāja, ka pats bieži un aizrautīgi spēlējot "NBA 2K" spēles, un viņam īpaši patīkot tas, cik precīzi tiekot atainotas dažādas basketbola kultūras detaļas.

Jāmin, ka Lilardam iepriekš jau ir bijusi pieredze būt kā videospēles sejai. Lilards 2015. gadā kalpoja par "2K" konkurentes "Electronic Arts" veidotās "NBA Live 2015" seju.

2012. gada NBA draftā ar sesto numuru izvēlētais basketbolists šajā sezonā izcēlies vidēji ar 28,9 gūtajiem punktiem, 7,8 rezultatīvām piespēlēm, kā arī 4,3 atlēkušajām bumbām spēlē.

Portlendas "Trail Blazers" pirms koronavīrusa izraisītā pārtraukuma ar bilanci 29-37 ieņēma devīto vietu Rietumu konferencē. Komanda piedalīsies Orlando paredzētajā "play-off" turnīrā.

Izmantotie avoti:
https://twitter.com/NBA2K