Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

WNBA protestē un pārceļ visas trešdien paredzētās spēles

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

WNBA protestē un pārceļ visas trešdien paredzētās spēles
"Washington Mystics" spēlētājas notupās uz ceļa, viņām sekoja citas komandas. Foto: ESPN ekrānšāviņš

Sieviešu nacionālā basketbola asociācija (WNBA), protestējot pret Džeikoba Bleika sašaušanu, nolēma pārcelt visas trešdien, 26. augustā, paredzētās spēles. Lēmums pēc garām debatēm tika pieņemts plkst. 02:00 naktī pēc Latvijas laika.

“Washington Mystics” spēlētājas ieradās arēnā baltos T-kreklos, kuri kopā veidoja uzrakstu “Jacob Blake”. Katra krekla aizmugurē bija septiņi caurumi, simbolizējot policista izšautās septiņas lodes. Sākumā netika plānots pārcelt spēli pret “Atlanta Dream”, tā vietā apturot cīņas norisi reizi septiņās minūtēs.

Pēc garām sarunām tika nolemts visas trešdien paredzētās spēles (Mystics-Dream, Sparks-Lynx, Sun - Mercury) pārcelt uz vēlāku laiku. Ceturtdien kalendārā ir trīs nākamās spēles (Sky-Fever, Wings-Liberty, Aces-Storm).

Pašlaik komandas izspēlējušas 13-15 spēles jeb divas trešdaļas no regulārajā sezonā paredzētajām cīņām. Atlikušās spēles jāizspēlē līdz septembra vidum – astoņas labākās vienības kvalificēsies “play-off”.

  +3 [+] [-]

, 2020-08-27 08:30, pirms 2 mēnešiem
Laipni lūgti Eirolīgā - par laimi, šeit ar tādam stulbībām nenodarbojas...

  +3 [+] [-]

, 2020-08-27 08:48, pirms 2 mēnešiem
Kruti, ka vari pēkšņi izdomāt neiet uz darbu un palikt nesodīts. Ja es izdomātu neaiziet uz darbu, jo protestēju un atbalstu BLM, tad drošvien paliktu bez darba.
Pokuj par visiem, kas samaksājuši par nba skatīšanos...
Pilnīgs BS šis viss ir.

  +1 [+] [-]

, 2020-08-27 09:11, pirms 2 mēnešiem
Ne tikai WNBA pievienojās šim, skatos ik pa laikam parādās jaunas ziņas, Futobls tāpat solidarizējās ar boikotu... vēl individuālie sportisti, teniss utt.

  +2 [+] [-]

, 2020-08-27 09:57, pirms 2 mēnešiem
Domāju, ka lai slēdz ciet šo bezjēdzīgo WNBA. tāpat nevienam viņu nevajag. Jāuztur pa nenopelnītu naudu kā labdarības organizācija. Sviests. Tā arī ir. Tās ka gribēs spēlēt, lai brauc uz Eiropu. Kurai svarīgāka politika un galēji agresīvi kreiso atbalsts, lai pievienojās jauno fašistu demolēšanas brigādēm.

     [+] [-]

, 2020-08-27 10:32, pirms 2 mēnešiem
rezgalis007 rakstīja: Kruti, ka vari pēkšņi izdomāt neiet uz darbu un palikt nesodīts. Ja es izdomātu neaiziet uz darbu, jo protestēju un atbalstu BLM, tad drošvien paliktu bez darba.
Pokuj par visiem, kas samaksājuši par nba skatīšanos...
Pilnīgs BS šis viss ir.
Ja Tevi atbalstītu spēcīga arodbiedrība, tad ne tikai neatlaistu, bet arī samaksātu kompensāciju par nesaņemto algu. Bet kā mēs zinām, tad šaipusē Darbs dara darītāju un tādi gājieni nav pieņemami

     [+] [-]

, 2020-08-27 12:40, pirms 2 mēnešiem
dacii rakstīja: Laipni lūgti Eirolīgā - par laimi, šeit ar tādam stulbībām nenodarbojas...
Nekas. Būs visādi dalbajobi, kas nēģeru apspiešanas vietā izdomās, ka Eiropā tiek apspiesti bēgļi, tādēļ tad, kad negribēs neko darīt, viņi protestēs pret to

     [+] [-]

, 2020-08-27 14:30, pirms 2 mēnešiem
Streikot drīkst, bet himnas laikā stāvēt uz ceļa nedrīkst! Atnāks onkulis Donalds un visas uz ceļa stāvētājas bargi sodīs! Ar savu koku!