Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

EuroLeague Women 2022

Ceturtdiena, 19. augusts — svētdiena, 10. aprīlis, 2022

Sacensību jaunumi
 56:71TTT Rīga — UGMK

Vanesai Jasai 14 punkti

 
 69:89Galatasaray — Fenerbahce

Šteinbergai 10 punkti

 
 86:76Dynamo Kursk — Arka Gdynia 
 80:59Reyer Venezia — KSC Szekszard 
 75:74BLMA — USK Praha 
 63:68Uni Girona — Sopron Basket 
 96:56Famila Schio — Basket Landes

Kitija Laksa līdz 22. minūtes vidum sameta 18 punktus

 
 70:64Avenida — MBA Moscow

Salamanka spēlēja bez Keitijas Lū un Džūelas Loidas

 
 72:41Avenida — TTT Rīga

Rainai Tomašickai pirmie divi punkti Eirolīgā

 
 78:76Dynamo Kursk — Galatasaray

Šteinbergai 10/11 divpunktu metienos

 
 71:86Arka Gdynia — Sopron Basket

Bernadetai Hatarai 18+11

 
 65:72KSC Szekszard — BLMA 
 54:79MBA Moscow — USK Praha 
 65:70Fenerbahce — Basket Landes

Dumerkas brigāde viesos pārsteidz Stambulas superklubu

 
 75:69UGMK — Reyer Venezia

Vadejevai 24 punkti, 11 atlēkušās bumbas un pieci bloki

 
 68:76Famila Schio — Uni Girona

Laksai 19 punkti spēlē pret Laju Floresu

 
 71:60Galatasaray — Arka Gdynia

Šteinbergai 13 punkti un pirmā uzvara

 
 83:56USK Praha — KSC Szekszard

Alisa Tomasa atgriežas Prāgā

 
 56:71Reyer Venezia — Avenida

Keitija Lū Semjuelsone atgriežas "Avenida"

 
 73:92BLMA — UGMK

Džonkvela Džonsa pievienojas UGMK

 
 78:75Basket Landes — Dynamo Kursk

Dumerkai 16 punkti

 
 71:59Uni Girona — Fenerbahce

Fenerbahce otrais zaudējums pēc kārtas

 
 64:59TTT Rīga — MBA Moscow

Spēle pārcelta no 19:00 uz 17:30; Gulbim pirmā uzvara

 
 67:58Sopron Basket — Famila Schio

Laksa līdz šim iemetusi 17 no 32 komandas tālmetieniem

 
 27. okt, 17:00TTT Rīga — Reyer Venezia 
 27. okt, 19:00Arka Gdynia — Famila Schio 
 27. okt, 20:00Galatasaray — Basket Landes 
 27. okt, 17:00UGMK — USK Praha 
 27. okt, 18:00Dynamo Kursk — Uni Girona 
 27. okt, 19:00MBA Moscow — KSC Szekszard 
 27. okt, 19:00Fenerbahce — Sopron Basket 
 27. okt, 21:30Avenida — BLMA 
 2. nov, 21:00BLMA — TTT Rīga 
 2. nov, 21:00Basket Landes — Arka Gdynia 
 2. nov, 21:15Uni Girona — Galatasaray 
 2. nov, 19:00KSC Szekszard — UGMK 
 2. nov, 19:00Sopron Basket — Dynamo Kursk 
 2. nov, 20:00USK Praha — Avenida 
 2. nov, 20:30Famila Schio — Fenerbahce 
 2. nov, 20:30Reyer Venezia — MBA Moscow 
 24. nov, 19:00TTT Rīga — USK Praha 
 24. nov, 19:00Arka Gdynia — Fenerbahce 
 24. nov, 19:00Galatasaray — Sopron Basket 
 24. nov, 17:00Dynamo Kursk — Famila Schio 
 24. nov, 18:00MBA Moscow — UGMK 
 24. nov, 20:30Reyer Venezia — BLMA 
 24. nov, 21:00Basket Landes — Uni Girona 
 24. nov, 21:30Avenida — KSC Szekszard 
 1. dec, 19:00KSC Szekszard — TTT Rīga 
 1. dec, 20:30Famila Schio — Galatasaray 
 1. dec, 21:15Uni Girona — Arka Gdynia 
 1. dec, 16:00UGMK — Avenida 
 1. dec, 18:00Fenerbahce — Dynamo Kursk 
 1. dec, 20:00USK Praha — Reyer Venezia 
 1. dec, 21:00BLMA — MBA Moscow 
 2. dec, 19:00Sopron Basket — Basket Landes 
 8. dec, 16:00UGMK — TTT Rīga 
 8. dec, 18:00Fenerbahce — Galatasaray 
 8. dec, 19:00Arka Gdynia — Dynamo Kursk 
 8. dec, 18:00MBA Moscow — Avenida 
 8. dec, 19:00KSC Szekszard — Reyer Venezia 
 8. dec, 20:00USK Praha — BLMA 
 8. dec, 20:30Famila Schio — Basket Landes 
 9. dec, 19:00Sopron Basket — Uni Girona 
 14. dec, 21:30Reyer Venezia — UGMK 
 15. dec, 19:00TTT Rīga — Avenida 
 15. dec, 19:00Galatasaray — Dynamo Kursk 
 15. dec, 20:00USK Praha — MBA Moscow 
 15. dec, 21:00BLMA — KSC Szekszard 
 15. dec, 21:00Basket Landes — Fenerbahce 
 15. dec, 21:15Uni Girona — Famila Schio 
 16. dec, 19:00Sopron Basket — Arka Gdynia 
 21. dec, 18:00MBA Moscow — TTT Rīga 
 21. dec, 19:00Arka Gdynia — Galatasaray 
 21. dec, 16:00UGMK — BLMA 
 21. dec, 17:00Dynamo Kursk — Basket Landes 
 21. dec, 18:00Fenerbahce — Uni Girona 
 21. dec, 19:00KSC Szekszard — USK Praha 
 21. dec, 20:30Famila Schio — Sopron Basket 
 21. dec, 21:30Avenida — Reyer Venezia 
 2022. gada 12. jan, 20:30Reyer Venezia — TTT Rīga 
 2022. gada 12. jan, 21:00Basket Landes — Galatasaray 
 2022. gada 12. jan, 19:00KSC Szekszard — MBA Moscow 
 2022. gada 12. jan, 20:00USK Praha — UGMK 
 2022. gada 12. jan, 20:30Famila Schio — Arka Gdynia 
 2022. gada 12. jan, 21:00BLMA — Avenida 
 2022. gada 12. jan, 21:15Uni Girona — Dynamo Kursk 
 2022. gada 13. jan, 19:00Sopron Basket — Fenerbahce 
 2022. gada 19. jan, 19:00TTT Rīga — BLMA 
 2022. gada 19. jan, 19:00Galatasaray — Uni Girona 
 2022. gada 19. jan, 16:00UGMK — KSC Szekszard 
 2022. gada 19. jan, 17:00Dynamo Kursk — Sopron Basket 
 2022. gada 19. jan, 18:00MBA Moscow — Reyer Venezia 
 2022. gada 19. jan, 18:00Fenerbahce — Famila Schio 
 2022. gada 19. jan, 19:00Arka Gdynia — Basket Landes 
 2022. gada 19. jan, 21:30Avenida — USK Praha 
 2022. gada 26. jan, 20:00USK Praha — TTT Rīga 
 2022. gada 26. jan, 18:00Fenerbahce — Arka Gdynia 
 2022. gada 26. jan, 16:00UGMK — MBA Moscow 
 2022. gada 26. jan, 19:00KSC Szekszard — Avenida 
 2022. gada 26. jan, 20:30Famila Schio — Dynamo Kursk 
 2022. gada 26. jan, 21:00BLMA — Reyer Venezia 
 2022. gada 26. jan, 21:15Uni Girona — Basket Landes 
 2022. gada 27. jan, 19:00Sopron Basket — Galatasaray 
 2022. gada 1. feb, 19:00TTT Rīga — KSC Szekszard 
 2022. gada 1. feb, 19:00Arka Gdynia — Uni Girona 
 2022. gada 1. feb, 19:00Galatasaray — Famila Schio 
 2022. gada 1. feb, 17:00Dynamo Kursk — Fenerbahce 
 2022. gada 1. feb, 18:00MBA Moscow — BLMA 
 2022. gada 1. feb, 21:00Basket Landes — Sopron Basket 
 2022. gada 1. feb, 21:30Avenida — UGMK 
 2022. gada 1. feb, 21:30Reyer Venezia — USK Praha 
restorāni Rīgā - saņem atlaides