Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource405 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource405), Fid:1668, Did:0, useCase: 0

26. maijā notiks preses konference par sacensībām "Rīgas Kausi"

LVS
LVS

26. maijā notiks preses konference par sacensībām "Rīgas Kausi"
Foto no pagājušā gada preses konferences

Pirmdien, 26.maijā plkst.14:30 Rīgas domes Portretu zālē (Rātslaukums 1, Rīga), notiks preses konference par starptautiskajām sacensībām vieglatlētikā „Rīgas kausi”, kas 29.maijā plkst.18:00 ar atklāšanu sāksies „Daugavas” stadionā.

Preses konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidents Guntis Zālītis, BIGBANK Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš, sacensību „Rīgas kausi” direktore Ieva Zunda, kā arī daudzcīņniece Aiga Grabuste un šķēpmetējs Ainārs Kovals.

Skatītājiem sacensības „Rīgas kausi” būs lieliska iespēja skatīt vienkopus mūsu labāko vieglatlētu un arī ārvalstu sportistu startus, jo sacensību mērķis ir sarīkot aizraujošas vieglatlētikas sacensības, piesaistot labākos Latvijas vieglatlētus un līdzvērtīgus konkurentus no citām valstīm, veicinot intrigu un cīņas sparu sacensību sektorā. Šogad sportisti sacentīsies 15 disciplīnās, toties „Rīgas kausi” tiks izcīnīti sešās disciplīnās – šķēpa mešanā sievietēm un vīriešiem, 400m skrējienā sievietēm, 800m skrējienā vīriešiem, tāllēkšanā sievietēm un lodes grūšanā vīriešiem.

Starptautiskās vieglatlētikas sacensības ”Rīgas kausi” rīko Rīgas dome sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību un BIGBANK, kas arī īpaši atbalsta sieviešu un vīriešu šķēpa mešanas disciplīnas. „Rīgas kausu” sadarbības partneri un atbalstītāji ir Apollo.lv, LTV7, Diena, radio SWH, sportacentrs.com, Nippon auto ar Honda automašīnām, Sportland, Nike, Venden, Lāču ledus, Syform un Latvia Travel.

Lūgums mediju pārstāvjiem pieteikties akreditācijai līdz 26.maijam (e-pasts marita@lov.lv, tālrunis 29439639), lai pēc preses konferences saņemtu akreditācijas kartes.

Informāciju sagatavoja:
Marita Vilciņa
Tālrunis 29439639