Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Krievijas slēpotājs Aleksandrs Ļegkovs 2014. gadā svinēja OS zelta medaļas iegūšanu, ko vēlāk viņam atņēma par dopinga lietošanu. Foto: Reuters/Scanpix
18

Olimpiskajās spēlēs Krievijas himnu varētu aizvietot dziesma "Katjuša"

Krievijas Olimpiskās komitejas Sportistu komisija šodien nolēma virzīt dziesmu "Katjuša" kā skaņdarbu, ar kuru olimpiskajās spēlēs un pasaules čempionātos aizstāt Krievijas himnu.
Kaspars Gorkšs. Foto: Vladislavs Proškins/F64

LKSSA: lielu starptautisku pasākumu piesaiste var palīdzēt atgūties no krīzes radītajām sekām

Lielo starptautisko sporta pasākumu piesaistes un organizēšanas atbalsta programma, ko izstrādājusi Ekonomikas ministrija (EM), veicinās Latvijas konkurētspēju, atpazīstamību un sniegs tiešos un netiešos ekonomiskos ieguvumus, informē Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas (LKSSA) izpilddirektors Kaspars Gorkšs.
Foto: olimpiade.lv

LSFP un LOK iesniedz kopīgus sporta politikas priekšlikumus, uzsverot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) nosūtījusi Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) apkopotus Latvijā atzīto sporta federāciju priekšlikumus un komentārus par Sporta politikas pamatnostādņu projektu 2021.-2027. gadam.
Ričards Paunds.Foto: Reuters/Scanpix
1

SOK pārstāvis Paunds: "Sportistu vakcīnām jābūt prioritātei"

Joprojām saglabājas neskaidrība par Tokijas olimpisko spēļu norisi, taču līdz olimpiādei ir atlicis mazāk par 200 dienām. Šodien Japānā ir sasniegts jauns ar koronavīrusa saslimušo cilvēku rekords, bet vakcīna olimpiādes organizatoriem dod cerību. Bijušais Starptautiskās olimpiskās komitejas viceprezidents Ričards Paunds uzskata, ka sportistiem vajadzētu būt priviliģētiem lai saņemtu vakcīnu.
Foto: bbc.com

Japānas premjerministrs: "Olimpiskās un paralimpiskās spēles norisināsies, kā plānots"

Jaungada uzrunā Japānas premjerministrs Jošihide Suga norādīja, ka 2021. gada Tokijas olimpiskās spēles un paralimpiskās spēles, kuras pārceltas no 2020. gada, norisināsies kā plānots, neskatoties uz pieaugušajiem koronavīrusa gadījumiem. Vasaras olimpiādei paredzēts norisināties šovasar no 23. jūlija līdz 8. augustam.
Žoržs Tikmers. Foto: Vadims Morozovs/LOK arhīvs

LOK sola sporta federācijām, ka 2021. gadā finansiālais atbalsts nemazināsies

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadība – prezidents Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks šodien video konferencē ar 17 vasaras Olimpisko sporta veidu federāciju vadības pārstāvjiem pārrunāja finansiālā atbalsta sniegšanu Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sportistiem un skaidroja turpmāko finanšu apriti, realizējot “Vienas pieturas aģentūras” principa (1 federācija = 1 līgums) ieviešanu LOK darbībā, sākot ar 2021.gada 1.janvāri.
Foto: olimpiade.lv
12

LOV sastāvā pirmoreiz arī neolimpisko sporta veidu pārstāvji

Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) dalībnieku sapulce ir apstiprinājusi 2021. gada sastāvus vasaras sporta veidos. Pirmoreiz vietas tiek rezervētas neolimpiskajiem sporta veidiem - profesionālais bokss, orientēšanās sports, autosports, motosports, ūdenssports.
Žoržs Tikmers. Foto: Vadims Morozovs/LOK

LOK izpildkomiteja atbalsta sagatavotos grozījumus statūtos

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē tika skatīts LOK Statūtu grozījumu projekts, kas paredz vairākas būtiskas izmaiņas organizācijas darbībā. Grozījumus Statūtu projektā ir sagatavojusi LOK Valde, izskatījusi LOK Juridiskā komisija, ņemot vērā Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) ieteikumus.
Foto: olimpiade.lv

"Trīs Zvaigžņu balvas" ceremoniju pārceļ uz vēlāku laiku

Ņemot vērā pēdējo nedēļu notikumus un valdības izsludināto kluso periodu trīs nedēļu garumā līdz 2021. gada 11. janvārim, “Trīs Zvaigžņu balva 2020” organizatori un žūrijas komisijas locekļi ir pieņēmuši lēmumu par “Trīs Zvaigžņu balva 2020” apbalvošanas ceremonijas filmēšanas pārcelšanu uz citu laiku, kad to atļaus epidemioloģiskā situācija valstī.
Aleksandrs Lukašenko. Foto: AP/Scanpix
12

Lukašenko: "Lai tas Bahs un viņa banda parāda, kur ir mana vaina!"

Baltkrievijas valsts vadonis Aleksandrs Lukašenko pauž neapmierinātību ar Starptautiskās olimpiskā komitejas (SOK) prezidentu Tomasu Bahu saistībā ar uzliktajām sankcijām.