Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0
Foto: ISA HARSIN/SIPA/Scanpix

Pandēmijas dēļ Parīzē atkal aicinājumi rīkot referendumu par OS rīkošanu

Koronavīrusa pandēmija un Tokijas OS pārcelšana uz 2021. gadu tiek izmantoti kā argumentu Francijas politiķu vidū, lai runātu par atkārtotu Parīzes 2024. vasaras olimpisko spēļu rīkošanas lietderību un sabiedrības atbalstu tām.
SOK prezidents Tomass Bahs. Foto: AFP/Scanpix
2

SOK prezidents akceptē, ka Tokijas OS otrreiz pārceltas netiks

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs intervijā ar britu raidsabiedrību BBC izteica sapratni par iespēju otrreiz Tokijas olimpiskās spēles nepārcelt, proti, ja 2021. gada vasarā tās sarīkot vēl nebūs droši, tās tiks atceltas.
SOK prezidents Tomass Bahs. Foto: AFP/Scanpix

SOK Tokijas spēļu pārcelšanas izdevumiem novirza 741 miljonu eiro

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs publiski paziņojis, ka SOK rēķinās ar Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanas radītām izmaksām 741 miljona eiro apmērā. No šīs summas 139 miljoni eiro tiks novirzīti starptautiskajām sporta federācijām un nacionālajām olimpiskajām komitejām.
Žoržs Tikmers. Foto: Ģirts Ozoliņš/F64
1

LOK aicina sporta organizācijas būt aktīvākām: "Viens nav cīnītājs - ne IZM, ne LOK""

Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers ar organizācijas mājaslapas palīdzību sporta organizācijas būt saprotošas un arī pašām aktīvi iesaistīties procesu virzīšanā Covid-19 pandēmijas laikā.
Vensāns Kollē. Foto: AFP/Scanpix

Francija ar ilggadējo treneri Kollē pagarina līgumu līdz pārceltajām olimpiskajām spēlēm

Francijas Basketbola federācija savā mājaslapā pavēstījusi, ka līdz ar Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu par gadu pagarināti arī līgumi ar vīriešu un sieviešu izlašu galvenajiem treneriem Vensānu Kollē un Valerī Garnjē.

Video: Aizraujošas sporta spēles notiek arī mājas apstākļos

ASV kāda ģimene sacenšas karantīnas olimpiādē, sacenšoties vairākās disciplīnās. Rezultātu lapā redzami arī olimpiskie apļi.
Joširo Mori. Foto: Issei Kato/Pool/SIPA/Scanpix
2

Tokijas OS otrreiz pārceltas netiks, Japānā tiek pieļauta iespēja spēles atcelt

Tokijas olimpisko spēļu orgkomitejas prezidents Joširo Mori intervijā Japānas medijam kategoriski noraidīja iespēju, ka, ja koronavīruss joprojām būs drauds sabiedrības veselībai arī 2021. gadā, olimpiskās spēles varētu pārcelt vēlreiz. „Tādā gadījumā tās tiks atceltas,” uzsvēra Mori.
Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix
1

"Sporta tarkšķī" vērtē olimpisko medaļu vērtību un valsts tiekšanos pēc tām

Vakardien notikušajā tiešsaistes sporta čatā „Sporta tarkšķī” risinājās diskusija par olimpiskajām spēlēm, jautājot, vai dalība un sasniegumi tajās Latvijā netiek pārvērtēta.
4

"Sporta tarkšķis": kā būtu, ja Latvijā "aizmirstu" par olimpiskajām spēlēm?

"Sporta tarkšķis" ir portāla Sportacentrs.com projekts, kurā portāla redakcija kopā ar viesiem un apmeklētājiem iesaistās teksta tiešsaistes čatā. Šovakar tiek piedāvāts tīri spekulatīvs jautājums par to, vai Latvijā olimpisko spēļu nozīme netiek pārvērtēta un vai valstiskā līmenī mērķis izcīnīt olimpiskās medaļas nebūtu jānoliek malā?
322

Šovakar "Sporta tarkšķī" par olimpisko spēļu un medaļu vērtību Latvijā

Portāls Sportacentrs.com šovakar turpinās savu jaunu projektu „Sporta tarkšķis”, piedāvājot otro sporta teksta tiešsaistes čatu, kurā iespēja iesaistīties ir visiem portāla apmeklētājiem. Sākums paredzēts 21:00 vakarā, un šovakar čatā tiks apspriesta olimpisko spēļu tēma – cik vērtīgs patiesībā ir olimpiskais zelts un cik ļoti Latvijas sportam uz to būtu jātiecas?