Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Juris Savickis un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps. Foto: jekabpils.lv
12

Savickis, Kalvītis, Ģirģens un Vējonis atklāj Jēkabpils sporta halli

Šodien ar svinīgu lentas griešanu tika atklāta Jēkabpils sporta halle. Jaunā halle ir kā simboliska dāvana jēkabpiliešiem un pilsētas viesiem pilsētas 350 jubilejas gadā. Pasākums sākās ar svinīgajām uzrunām - klātesošos sveica Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, bijušais mērs Leonīds Salcevičs, Latvijas Republikas iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis, Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis, hokeja kluba “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis, Jēkabpils Sporta centra direktors Juris Bobrovs un citi.
Tomass Bahs. Foto: AP/Scanix

Bahs: "Arī otrā viļņa laikā var organizēt lielus sporta pasākumus, bet nākamgad būs papildu instrumenti"

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs uzskata, ka 2021. gadā Tokijas olimpiskās spēles varēs aizvadīt sekmīgi, jo būs pieejami papildu instrumenti cīņā pret koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19. Un jau tagad cilvēce kaut kādā mērā ir iemācījusies pielāgoties šiem apstākļiem.
Francijas izlases centrs Rudī Gobērs. Foto: AP/Scanpix
6

Tokijā bez superzvaigznēm? NBA negrasās apturēt sezonu olimpisko spēļu dēļ

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komisārs Edams Silvers pirms otrās finālspēles līgas televīzijā atzina, ka gadījumā, ja nākamā NBA sezona pārklāsies ar olimpiskajām spēlēm, tas visdrīzāk nozīmēs izlašu palikšanu bez saviem līderiem.
Daija Seto. Foto: AP/Scanpix
3

Sānsoļa dēļ pasaules čempions spiests atteikties no izlases kapteiņa statusa

2016. gada olimpiādes bronzas medaļnieks un pašreizējais pasaules čempions 200 un 400m kompleksajā peldēšanā Daija Seto atteicies no 2021. gada Tokijas olimpisko spēļu Japānas peldēšanas komandas kapteiņa statusa, jo viņa rīcība nav bijusi saskaņā ar minētajā valstī pieņemto lietu kārtību. Šis peldētājs pieķerts kādā "mīlas viesnīcā" ar sievieti, kura nav viņa sieva.
Žoržs Tikmers. Foto: Vadims Morozovs/LOK arhīvs
1

LOK paziņo ilgtermiņa mērķus - 2030. gadā olimpiskajā izlasē vismaz 50 sportisti

Pirmo reizi organizācijas vēsturē Latvijas Olimpiskā komiteja apstiprinājusi ilgtermiņa stratēģiju uz 2030. gadu, ziņo LOK. Atbilstoši modernai pieejai un Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) vadlīnijām "Agenda 2020" ir noteikti divi stratēģiskie uzdevumi – vairāk nekā puse Latvijas sabiedrības regulāri sporto un Latvijas Olimpiskajā komandā ir vismaz 50 atlēti.
Tomass Bahs. Foto: AFP/Scanpix

Bahs: "Kā gan mēs varētu zināt, kā pasaule izskatīsies pēc 320 dienām?"

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs rēķinās, ka 2021. gada Tokijas olimpiādē koronavīruss joprojām būs problēma. Šobrīd nav iespējams pateikt, kā izskatīsies pasaule pēc 320 dienām.
SOK viceprezidents Džons Koutss un Tokijas spēļu organizēšanas komitejas vadītājs Josiro Mori. Foto: AFP/Scanix
2

SOK viceprezidents: "Tokijas olimpiskās spēles notiks ar vai bez Covid"

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) viceprezidents Džons Koutss uzskata, ka koronavīrusa pandēmija neizjauks Tokijas olimpiskās spēles 2021. gadā.
Foto: Olimpiade.lv

Pirmoreiz Latvijas delegācijām olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs būs vienots vizuālais tēls

Lai nodrošinātu Latvijas olimpiskās un paralimpiskās komandas vienotu vizuālo tēlu Tokijas olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs nākamā gada vasarā, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) ir izsludinājusi kopīgu starptautisku iepirkuma konkursu sporta tērpu un ekipējuma ražotājiem, vēsta LOK. Tas nozīmē, ka pirmo reizi Latvijas vēsturē olimpiskajai un paralimpiskajai komandai būs vienota vizuālā identitāte.
Foto: LOK
13

LOK Finanšu komisiju vadīs Kalvītis, Ētikas komisiju – boksa federācijas prezidents

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas jaunā sastāva pirmajā sēdē šodien tika apstiprināti piecu LOK komisiju priekšsēdētāji un viņu vietnieki. Turpmākos četrus gadus LOK darbosies sešas komisijas – Finanšu komisija, Ētikas komisija, Juridiskā komisija, Sporta komisija, Attīstības komisija un Atlētu komisija. Atlētu komisijas priekšsēdētājas pienākumus turpina pildīt vieglatlēte Gunta Vaičule, bet par pārējo komisiju vadīšanu šodien tika lemts LOK Izpildkomitejas sēdē.
Foto: EPA/Scanpix
6

Katara piesaka savu interesi rīkot 2032. gada olimpiskās spēles

Kataras Olimpiskā komiteja (QOC) ir izteikusi oficiālu vēlmi pievienoties sarunām par 2032. gada vasaras olimpisko spēļu rīkošanu. Šis pieteikums neuzliek Katarai tālākas saistības, taču tās iespējamā kandidatūra vērtējama kā ļoti nopietna tās finansiālo iespēju dēļ. Līdz šim olimpiskās spēles vēl ne reizi nav notikušas Tuvajos Austrumos.