Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Latvijai uzvara Eiropas čempionātā junioriem

Latvijai uzvara Eiropas čempionātā junioriem

S.Timofejevs un O.Kudrjavcevs ar treneri J.Ivaņušinu
Publicitātes foto

Nedēļas nogalē noslēdzās starti 2017.gada Eiropas čempionātā junioriem klasiskajā stieņa spiešanā guļus. Komandu ziņā Latvijai nebijis sasniegums – pirmo reizi junioru komandas uzvara!

Sergejs Timofejevs (Pļaviņas) un Oļegs Kudrjavcevs (Aizkraukles Sporta Centrs) izcīnīja zelta medaļas. S.Timofejevs svara kategorijā līdz 74 kg spēja uzspiest 160kg. Lai arī sportistam izdevās tikai pirmais piegājiens, bet ar to pietika, lai izcīnītu savā svara kategorijā 1.vietu! O.Kudrjavcevs, kurš startē pirmo gadu Junioros, svara kategorijā līdz 105kg, uzspieda 195kg.

Tatjana Tokareva (Rīga) un Edgars Jurkāns (Cēsis) arī pirmo reizi startēja Junioru grupā un abi izcīnīja 4.vietas. T.Tokareva pēdējā piegājienā cīnījās par 3.vietu, taču piegājiens neveiksmīgs. Toties jauns Latvijas rekords Juniorēm (līdz 72kg) – uzspiesti 85kg. T.Tokarevai kā spēka sporta atlētei viss vēl priekšā. E.Jurkāns (svara kategorija līdz 66kg) ļoti labi uzlaboja savu personīgo rekordu. Viņš spēja uzspiest 137,5kg.

Savukārt jau 13.augustā starts bija OPEN grupai: Uģis Smirnovs (Gulbene) un Māris Juzups (Aizpute). M.Juzups – diemžēl bez rezultāta. U.Smirnovs svara kategorijā līdz 83 kg uzspieda 180kg un izcīnīja 5.vietu. Jāteic, ka U.Smirnovam līdz medaļai nebija tālu. Atlēta turpmākie treniņi un starti noteikti dos vēl labāku rezultātu.

Jau informējām, ka no 10.-13.augustam nelielā Somijas pilsētā Ilitornio norisinājās Eiropas Čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus. Uz to devās desmit spēka sporta atlēti no Latvijas.

Informāciju sagatavoja:
Inita Savicka
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Pauerliftinga federācija

Tev jābūt autorizētam,